Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick78

ochota w pracy

Polecane posty

Gość ulkaula
oj a co tu tak cicho??czyzby wszyscy pracowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżyc...park...ławka Cisza ,póżna pora na spacer ale chcę uspokoić nerwy... w oddali widzę ławkę... podchodząc siadam i patrze w gwiazdy zapalam papierosa... słysze głosy z mojej głowie ostatnie słowa dzwięczą w myślach ...nie może tak być...odejdę park rozświetlają latarnie Pięknie tutaj pomyślałam ... zamknęłam oczy i ...wschłuchiwałam się w tą ciszę tak mi jej było potrzeba... zza drzewa wyszła postać mężczyzny... ps cicho:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata z 6-letnim synkiem robi zakupy w supermarkecie. Kiedy przechodzą obok półki z prezerwatywami, synek pyta: - Tato, a co to jest? - To są prezerwatywy, synu - odrzekł ojciec. - A po co one są? - kontynuuje malec. - Prezerwatywy są po to, żeby mężczyzna miał bezpieczny seks z kobietą - odpowiada ojciec. - Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu są 3 sztuki? - nie daje za wygraną chłopczyk. - Widzisz synu, bo to jest zestaw dla młodzieży uczącej się: raz w piątek, raz w sobotę, raz w niedzielę. - Tato, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 6? - pyta synek. - Widzisz synu, to jest zestaw dla studentów: dwa razy w piątek, dwa razy w sobotę, dwa razy w niedzielę - odpowiedział ojciec. - Tata, tato, a dlaczego w tym opakowaniu jest 12? - kontynuuje malec. - Hmmm... widzisz synu, bo to jest zestaw dla dojrzałych, żonatych mężczyzn: raz w ...styczniu, raz w lutym, raz w marcu..... życze wam miłego dnia...i czestszego seksu nie koniecznie z prezerwatywą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
Popołudnie.. Piątek... I nikt nie ma ochoty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona...
Ochota jest,ale nie ma czasu bo trzeba pracować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
a ja jutro ide na imprezke beda drinki zabawa i męski striptiz ...zabawa bedzie jak sie patrzy huraaaaaa zabawimy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
No prosze... Jaki my tutaj mamy lud pracujący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona...
Ech,mam już dosyć wszystkiego...chcę pójść do domu, wtulić głowę w poduszeczkę i poczekać aż wróci mój ukochany i mnie porządnie zerżnie bo jestem tak naładowana,że dziś na pewno eksploduję! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
pozdrawiam lud pracujacy....miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
Fiu fiu... Nie dziwię się, że Polska to zielona wyspa na mapie Europy... Skoro wszyscy tak ciężko pracują i nikt nie ma nawet najmniejszej ochoty.... Normalnie za parę lat będziemy żyć w krainie mlekiem i i miodem płynącej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
jestem w pracy, mam ochote i to wielka, a u mnie wszyscy tacy cnotliwi!!! Co za robota:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyyy
hm moze trzeba zmienic prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
wlasnie chyba tez o tym pomysle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyyy
az tak Ci sie chce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
chyba sama musze sobie dac rade... a mogloby byc takie fajne i ostre roooochanko w toalecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionyyy
ooooooooo brzmi bardzo zachecajaco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
Emi... moze pracujemy w tej samej firmie? Fajnie by było... Moglibyśmy zaraz spotkać się w toalecie na małe conieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
oj ale byloby zajebiscie... mysle ze czesciej bylibysmy w toalecie niz wgabinetach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
Mój gabinet byłby w toalecie;) A w niej ja i ty... Oj... ale by się działo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
to gdzie Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
No jeszcze jestem u siebie za biurkiem... Bo w toalecie mam sieć.. ale tylko wodno-kanalizacyjną;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
znaczy sie wszystko jasne... ja w tej sieci pracuje, znaczy nad ta siecia:D:D:D:D Ale wyszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allsen
hehehe... no to może mamy do siebie bliżej jak dalej;) ... Tylko jak się skontaktować przez taką sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ri--ki--tak
ale mnie podniecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi 83
najpierw ukucne i porzadnie Ci obciagne, a pozniej wystawie tylek, zebys mnie porzadnie wyroochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×