Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

jak zakończyć szybko karmienie piersią?

Polecane posty

witam. Czy ktoras zna jakis dobry sposób na zakończenie laktacji? prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego chcesz kończyć laktację? dziecko za mało przybiera?Wolisz karmić modyfikowanym? Bo to mniej wygodnie i drożej :) Piszę - z autopsji :) W każdym razie przestań (jeżeli to robisz) przystawiać dziecko do piersi i ściągaj, każdego dnia coraz mniej i mniej i mleko zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sciagalm bardzo małe ilosci mleka owiazalam piersi bandażem elastycznym i jeden dzien mękki i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od poczatku musze dokarmiac bo moje mleko corci nie wystraczało choc wypijała mleko z obojga piersi, chyba mam mało pokarmu;-( teraz jeszcze musze wrócic do szkoły wiec tez jest to dla mnie nie wygodne;-( chciałam karmic piersia no ale nie wyszło;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bandażem? i w ten sposób mleko sie nie gromadzi czy jak? mnie bardzo boli odciaganie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamak
mi polecila ginekolog bandaż, choć to podbno stara metoda i zła, ale ja miałam zastoje jak coś więc zaryzykowałam, poskutkowało, do tego brałam lek na zatrzymanie laktacji i piłam szałwię jeśli nie masz zastojów to lepiej naturalnie, odciągać tylko tyle, żeby była ulga, coraz mniej, pić szałwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiemc zy sie gromadzi ale chyba nie bo skoro nie sciagałm juz tego dnia i nic nie bolało a i ktos napisał o szałwi mnie tez pomogło ja brałm jakis tabl z szławi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiia
a ja nie chcialam karmic piersia choc pokarm mialam. powiedzialam to swojemu gin juz podczas pobytu w szpitalu i przepisal mi bromergan przez 2 tygodnie. laktacja sie zakonczyla, zastojow nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubububu
nie dawaj piersi, sciagaj tyci tyci, zeby ulge miec jak beda bardzo pelne, dzien, dwa i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie moge zamiast sciagania dawac piersi dziecku zeby ono sciagło pokarm ale tez tylko tak aby poczuc troche ulge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabciaaaa
Ja odstawiłam swoją córeczkę w 3 dni, karmiłam 1,5 roku. Zastoju brak, płaczu mojego i córci brak, psychicznie wszystko ok, no a teraz fizycznie...po prostu odżyłam. I zrobiłam się jeszcze chudsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolooo
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory
Ale nie wciskaj że masz mało pokarmu bo to mało prawdopodobne!!!! Jeśli ktoś nie ma ochoty karmić to mówi głośno i te osoby się szanuje bo to ichsprawa, ale wciskanie komuś i usprawiedliwianie się małą ilością pokarmu jest żenujące o obraża matki chcącekarmić. Rada dla ciebie- powiedz głośno że nie chcesz karmić i po sprawie! Gdybyś miała mało pokarmu to byś się nie zastanawiała jak go powstrzymać bo mało by leciało a skoro leci to znaczy że masz więczastanów się czego chcesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie wisz co mówisz ja chialam karmic i to bardzo ale nie było czym ! jak sciągłam to wlasnie odrobine i maly płakał ciągle a ja piłam herbatki na laktacje ktore gówno dawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
poszlam do lekarza, dostalam bromergon tabletki i po 3 dniach bylo po pokarmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×