Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycoke

mam 4 golonki - co mogę z nich zrobić?

Polecane posty

Gość cherrycoke

Gospodynie prosze o pomoc- mam w lodówce 4 średnie goloneczki bez kości i skóry - próbowąłam dwie wczoraj zgriiloować ale wyszły podeszwy i trfaiły prosto do kosza. Kucharka ze mnie kiepska, więc poradźcie co moge zrobić z pozostałych? Może jakiś gulasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
nikt nie ma żadnego pomysłu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
Nozki w galarecie) dokupic 1 noge wszystko gotwac ok 3 godz ,dodac wloszczyzne i zrobic nozki w galarecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotuj bigos i wrzuć te golonki do niego ,zanim bigos dojedzie to golonki będą jak masło ,w sam raz dla faceta goloneczka z bigosu z ostrą musztardą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugrhjsvd
majpierw je ugotuj. potem obsmaz lub zgriluj. beda miekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokrój na kawałki. Uduś z pomidorami z puszki, cebulą, marchewką, pietruszką, pieczarkami i liściem laurowym. Podlej wodą lub rosołem. Będzie pyszny gulasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *****pietruszka****
Ugotuj pyszny kapuśniaczek z kiszonej kapusty. Miodzio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
dzięki kobietki. chyba zrobie tak że obgotuję - ale co w zimnej wodzie i ile czasu maja się gotowac? czy najpierw obsmazyć ( z maką? bez? ) i zalac woda z rosołkiem i zrobi c gulasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza na Warszawa
Googe !!!!! wpisz gulasz z golonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka ma golonki ale bez kości i skóry ,więc gdyby zrobiła galaretę to jedna noga wieprzowa to zdecydowanie za mało! :) U mnie z golonki to najczęściej zupa kapuśniak,grochówka i fasolówka. Albo gotuję do miękkości golonkę z przyprawami i włoszczyzną a potem jeszcze na parę minut przypiekam w piekarniku i wtedy to już tylko surówka i ziemniaki fajne jest drugie danie ;) .Albo można upiec golonkę w piwie nigdy nie próbowałam takiej robić ale jadłam i dla mnie smak boski! Ale uważam że bigos czy gulasz też byłby niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, golonka w piwie... podobno pyszna... Do gulaszu golonkowego nie podsmaża się mięsa z mąką tylko same kawałki posolone i posypane pieprzem. Później wrzucić to do gara, zalać wrzątkiem, dodać plastry cebuli, marchewki, pieczarki, pietruszki, liścia laurowego i gotować z półtorej godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pisałam powyżej, do takiego gulaszu golonkowego można dodać pomidory (koncentrat pom.) - jak ktoś lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×