Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość ewelisia8
Myt teraz pracujemy nasd listą gości... ze względów lokalowych musimy sie zmieścić w 150 a wychdzi nam duzo wiecej..no i teraz problem... co z ludźmi z pracy..chciałabym tak bardzo zaprosić ze trzy osoby a reszta tzn 7 nie szczególnie..:( no ale jak wyróżnię te trzy to jak sie reszta będzie czuła? chyba powinnam solidarnie albo wszystkich albo nikogo a w mojej sytuacji to oznacza nikogo:( ale nie wyobrażam sobie tego dnia bez tych trzech najbliższych mi dziewczyn...i co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Bez przesady, przecież te osoby z pracy musisz zapraszać z os.towarzyszącymi to już się robi 20 osób! Moim zdaniem nie musisz sie czuć zobligowana do zapraszania wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproś koleżanki jako delegację z pracy,przecież to oczywiste,że nie możesz zaprosić wszystkich. Wiele osób tak robi,zwłaszcza jeśli mają wielu współpracowników. Sama byłam na takim weselu z przyjacielem pana młodego z pracy,było tylko dwóch delegatów i jakoś wszyscy przeżyli;) Nie przejmuj się tym,co powie reszta, uszy do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ja też
ja też planuję ślub w 2011, konkretnie we wrześniu. mamy już załatwioną salę, zespół, kamerzystę i fotografa. ustaliliśmy też wstępną listę gości, jeszcze przed szukaniem sali. na razie więc już tylko czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelisia8 to ogromne robicie weslele bo naszę będzie na 70 osób gdyż nie mam potrzeby zapraszania dalszej rodziny i nie lubię tak dużych imprez :) Ale mam nadzieję że wszystko Wam wyjdzie bo waszej myśli, bo to wasze wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakią wódkę zamierzacie zakupic na swoje WESELA ? Bo my myślimy o FINLANDI + wino może Carlo Rossi co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na maj 2011 a nic nie mamy, za tydzien jedziemy ogladac sale. Na razie mam liste gosci z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
a my na 20.08.2011 mamy juz sale i orkiestre i wódke ... i tyle czeka nas szukanie kamerzysty i fotografa no i zaklepać termin u księdza a potem reszte... a mam 24 lata a moj lubu 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub
laseczki a jakie sukienki chce miec ? bo ja napewno nie w stylu "bezy" haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja tylko wiem ze nie chce z gorsetem ani takiej bez ramiaczek. Ale wyprzedaze sukni zaczynaja sie sierpien - wrzesien wiec mysle ze wtedy warto sie zaczac rozgladac. Teraz wszystko bedzie najdrozsze bo to szczyt sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez na 2011, konkretnie 20 sierpnia :) Mamy juz zarezerwowana sale, kamerzyste i zespol :) Planujemy około 80 gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
Ja już nie mogę się oprzeć oglądaniu sukienek.. Bardzo podobają mi się sukienki z kolekcji http://www.elizabeth.com.pl/ , preferuje coś prostego delikatnego ale jednoczesnie olśniewającego;) żadnych kwiatków na sukience czy falabanek bo chce się w drzwi zmiecic;) Linka pewnie usuną więc chodzi mi o salon mody Elizabteth Passion ;) - do Konina daleko ale mają w Krakowie salon który z nimi współpacuje.. więc może się uda;) Na Floriańskiej jesc jeszcze Margaertt też tam kilka mam upatrzonych- no ale na to jest jeszcze czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ja też
nikusiaczek001 - ja też 3 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalia
ja na 9 lipca narazie załatwioną mamy tylko restauracje szukam fotografa i zspołu juz od miesiąca i wybrać nie mogę:D A jesli o wiek chodzi to za pare dni kończę 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalia
fioletowy widelec a u ksiedza już byłas? bo ja nie wiem kiedy zeby nie zbyt szybko ani zbyt pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy wynajeta sale na 6 sierpnia i narazie tylko tyle.wiec w zwiazku z tym mam pytanie na ile przed terminem slubu trzeba "zamówic" ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
O właśnie ja tez sie zastanawiam nad tym ksiedzem.....nie wiem bo teraz isc wydaje sie mi za wcześnie a z rdugiej strony chce miec taką godzinie ślubu jak juz sobie ustaliliśmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ja też
co do księdza to ja się pytałam kiedy się najlepiej udać i mi powiedział, że w grudniu dopiero zakłada kalendarz na kolejny rok więc mi tak kazał przyjść. ale je mam we wrześniu więc dla mnie to chyba wystarczający termin. myśle, że możecie iść i się zapytać kiedy najlepiej przyjśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nocnych marków:) ja planuje ślub na sierpien-wrzesien i jestem na etapie wyboru sali, wesele na 150-170 os! i wstepne tzn cenowe rozeznania kieruja nas na MOCART-GRAND mozecie cos powiedziec na temat tych sal, jestem ciekawa waszych opinii bo sama nie mialam okazji być tam na weselach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam ja też
wszelkie formalności należy zacząć załatwiać minimum 3 miesiące przed ślubem ale zaklepać termin można sobie wcześniej, przynajmniej u nas tak jest ale słyszałam, że u nas podobno za ślub ksiądz bierze 1500 więc wiecie, dziwna parafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja co prawda ślubuję w tym roku :), ale parę spraw udało mi się załatwić w jednym miejscu tzn - oprawę ślubu - zespół z dj`em - fotografa + wizażystkę - samochód - salę - ciasta i tort Wszystko z Muzycznego Centrum, oczywiście ze zniżką. Polecam: www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
Planujemy wesele i ślub na 25.06.2011 :) mamy na oku sale, kamerzystę, fotografa i zespół po wstępnych ustaleniach (do końca lutego podpisujemy wszystkie umowy) zamówiona Msza Ślubna w Kościele, mamy po 26 lat :), w tym roku ustalę jeszcze fryzjera makijażystkę, dekorowanie kościoła i może alkohol kupimy :) lista gości zrobiona, świadkowie poproszeni :) tyle na razie :) pozdrawiam wszystkie Panny Młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie planuję księdza odwiedzać, bo będę miała wesele na wsi i ślub równiez, więc podejrzewam, że oprócz mojego ślubu nie bedzie tego dnia żadnej innej mszy :) Kuzynka, która ma zespół i będą u mnie na weselu zajmuje się też makijażem (jej siostra jest fryzjerką) więc załatwię wszystko w jednym, a znowuż ta sama dziewczyna z zespołu razem z koleżanką zajmuja się dekoracją sali i kościoła, więc też mam z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja tez 25.06 :D sala juz jest, ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×