Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość nasza milosc
dobiza dziękuję za odpowiedz:)tez tak sadziłam ze wcześniej można ale ktoś mądry z pewnego forum mi namieszał mówiąc ze 3 miechy w przód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila7 - sprawdź na stronie diecezji w której teraz mieszkasz. Mają tam wypisane kiedy i gdzie jakie kursy się odbywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam cala stronę diecezji..wzdłuż i wszerz i nic takiego nie znalazłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila 7 ja również mam wesele 3 września :)) Co do tych nauk przed małżeńskich to trochę jestem zdziwiona bo w mojej parafii takie nauki odbywały się dla młodzieży zaraz po bierzmowaniu i teraz mam to z głowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nic takiego nie było...nikt nie pomyślał o tym ze dzieci będą chciały wstępować w związki małżeńskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ktoras z Was
zamawiala juz chyba obrączki :) i jak? odebraliscie? ładne wyszły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiczkowa! Mamy tę samą datę 5 marca 2011 :) ps my narazie nic nie mamy załatwione, wiemy tylko mniej więcej jaka restauracja nam pasuje :) jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy już obrączki :) Czekaliśmy na nie nie cały miesiąc i są śliczne :) Ze żółtego złota. Dokładnie takie jak chcieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila 7, my nawet mieliśmy do tych spotkań książeczki z obecnością :) Pamiętam, że ksiądz Nam je zabrał na końcu i obiecał wystawic jakieś "dyplomiki"- potwierdzenia o udziale, i do dziś go nie widzę :) W każdym razie jak pójdziemy będę się wykłócac o swoje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabok
Dziewczyny doradźcie! Mam ślub w lipcu 2011 i okazało sie że u księdza wolna jest tylko godz 15 i 19. Jestem w szoku i na razie wpisalam sie na 19 ale nie wiem czy to dobry wybór. Na salę mamy 20 min drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że 15!! to najlepsza godzina!! my mamy na 16 wiec podobnie:) a jaka jest dokladna data?? A co do naszych przygotowań to mamy jeszcze fotografa zaklepanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze 15!! 19 to moim zdaniem troche za pozno... godzina 15 czy 16 jest optymalna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1986
Witam serdecznie ja ma 18 czerwiec, 14.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1986
Droga Mabok, 15!!! włascicelka slai weselnej, u której bedziemy miez zabawe powiedziała ze 15 jest najlepsza, w moim kościele niestety zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka1986
OOO a jeżeli mogę prosić o pomoc to szukam kamrzysty woj, śląskie-może kogoś możece polecic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka198 ja niestety znam dobrego kamerzystę ale z wielkopolski :) My niestety nie mamy jeszcze fotografa, nadal nie mogę się zdecydowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej godziny to zdecydowanie 19 to za późno !!! Słyszałam ostatnio że 15 to najlepsza godzina tym bardziej, że miejsce wesela nie jest na miejscu tylko 20 min jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkkia
a fryzjer? Podobno najlepsze jest Denique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
Dziewczyny coś ucichło na tym topiku :) Pochwale się ze tak jak planowalam kupilam juz obrączki ( w lutym pisalam ze zrobie to za 2 -3 miesiace jak juz bede miala uregulowaną wagę i kwestią bedzie ją utrzymac do slubu) Teraz czekam na odbiór :) :) Przy okazji oddałam do zmniejszenia pierscionek zaręczynowy. Przez wesele kolezanki 1 maja "zaklepałam" tez fryzjerke :) fantastycznie mnnie uczesała a fryzura utrzymala sie w nienaruszonym stanie przez ladnych 12 h :) A jak u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przygotowania stoją w miejscu, dalej nie wiem co z tym kościołem...jakoś czuje ze nie ogarniam tego wszystkiego :P nie wiem który chce kościół, gdzie pójść, co załatwiać....myślałam ze zacznę nad tym się zastanawiać pod koniec roku...a tu widzę ze dziewczyny maja już zaklepane godziny...aż mnie to trochę przeraziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila 7 no co ty :) ja mam ślub 3 września 2011 i do księdza wybieram się prawdopodobnie w styczniu :) pół roku przed ślubem to wystarczający termin aby "zaklepac" sobie datę :) Jeśli chodzi o nasze postępy w przygotowaniach to mamy : -restaurację -orkiestrę -obrączki -kamerzystę - nawet sama zaczęłam robic zawieszki na wódkę i wychodzą mi całkiem całkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popijajac cappucino
my na 3 wrzesnia zaklepalismy 16:30. wtedy mielismy jeszcze wybor miedzy dwoma godzinami. Kiedy bylismy u ksiedza jeszcze raz w sprawie nauk nie bylo juz ani jednej wolnej godziny na ten dzien, wiec moze warto to jednak sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin w kościele napewno na pół roku wcześniej zaklepiesz ale warto zrobić to wcześniej żeby mieć wybór co do godziny:) Nikusiaczek zrób zdjecie zawieszek i pochwal się jak wyszły:):) jestem ciekawa bo sama też myślałam żeby zrobić własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę mnie uspokoiłyście :) gorzej ze ja nie wiem w którym kościele chce wziąć ślub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w parafii panny młodej zwykle bierze się ślub:) i problem rozwiązany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Mankiewicz
jezuuuu :o to trzeba tak szybko wszystko zaklepywać!szok! Ja mam 14.05 2011 a jeszcze nic nie mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miajówka2011
A ja rozmawiałam ostatnio w kumplem który pracuje w restauracji gdzie bede robic wesele i poweidział mi ze zostały na rok 2011 3 wolne soboty(!!!!) Masakra:D:D DObrze że my byliśmy wczesniej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie takie są terminy. My rezerwowaliśmy w styczniu i to był jedyny termin na okres wakacyjny:) niedługo to na 2 lata wczesniej trzeba bedzie wszystko rezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia...w tym problem ze ja nie chce brac slubu w swojej parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×