Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Gość ludzik123
jesli tylko facet to ten wlasciwy to cala reszta to maly pikus... nie warto sie stresowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
wiecie co jest bezcenne.... zobaczyc bezgraniczne szczescie na twary ukochanej osoby tego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusiaczek-troche ci zazdroszcze, z checia nalozylabym raz jeszcze moja piekna suknie. Zycze ci na ten dzien wszytkiego najlepszego slonca i spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję baaardzo Wam wszystkim za miłe słowa! Jestem pełna nadziei, że wszystko będzie tak jak sobie zaplanowaliśmy. Szkoda tylko, że ten czas tak szybko leci. Trzymajcie za Nas kciuki aby wszystko się udało ! Do usłyszenia po weekendzie.. Na pewno zdam relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) my też już w sobote :) doczekac się nie mogę :) zostało jeszcze kilka rzeczy do załatwienia, w sumie jutrzejszy dzień będzie pracowity ale damy rade :) dzisiaj jeszcze ostatnia lekcja tanca i paznokcie :) co dziwne bardziej denerwowalam sie tym slubem miesiac temu niz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem po. Wiem, że elegancja nakazuje mieć rajstopy czy pończochy. Ale w sukience ślubnej jest tak gorąco, że im mniej pod spodem tym lepiej :) a elegancka kobieta nie pokazuje co ma pod sukienką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja juz od póltora tygodnia po, ale nie miałam czsu nawet tu zajrzeć. Ślub w kościele był smieszny bo zrobliliśmy parę gaf przez księdza, bo co innego powiedział nam w czwartek a co innego robił na mszy, tak więc było zabawnie, w pewnym momencie tak się smiałam, że rozbawiałm i kościelnego i księdza i połowę kościołą. Wesele do białego rana, od tańczenia nogi bolały mnie ze 3 dni. Potem poprawinki na których stawiło się 50 gości i znowu zabawa od 13 do 19. A potem zdawanie sali, plener i od 1 wrzesnia jako Pani nauczyciel rozpoczełam pracę i jakoś ogarnąć się nie mogę, ciągle wydaje mi się, że wesele było przedwczoraj a to już póltora tygodnia mineło. Co do rajstop ja miałam cieliste, białe nie są w moim typie. ijakoś nikt uwagi mi nie zwrócił;) Wszystkim świeżym Pannom Młodym zycze duuużo szczęścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh... dziewczyny cały czas chodzę z głową w chmurach i nie mogę się przestawic... Na ślubie i weselu było tak pięknie, wzruszająco i cudownie... Tego nie idzie opisac słowami... Na szczęście wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. 3 wrzesień był bardzo słoneczny i wyjątkowy ;D sama nie wiem co pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) i my też już po :) Ceremonia w kościele była fantastyczna...ksiądz nas zupelnie zaskoczył bo w czasie kazania zaprosił nas na środek i zaczął z nami rozmawiać. Nawet kamerzysta był w szoku, bo nigdy nie był na takim slubie gdzie ksiądz podszedł tak na luzie...ale pozwoliło nam to się rozluźnić i pożartować :) Wesele i poprawiny były fantastyczne...nawet przeciągnęło się wszystko na poniedziałek :) Teraz prawie co dzień robimy seanse filmowe, bo każdy chce zobaczyć film :) Jeszcze wybierzemy się na sesję w plenerze to będzie okazja do poszalenia w sukni :) Mam nadzieję, że Wasz dzień był tak cudowny jak mój :) Warto było spędzić tyle czasu na przygotowaniach :) Życzę duzo szczęścia i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze na tej Nowej Drodze. My niestety filmu jeszcze nie mamy, a już nie możemy się doczekac. A w plenerze byliśmy na 3 dni po ślubie, suknia wisi i nadal nie mogę się napatrzec.. ahhh chciałabym Wam wszystko opisac ale nie miałybyście czasu przeczytac ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wszystkiego naj naj naj na nowej drodze zycia :) szybkich i obfitych staran o dzidzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na plener poczekamy, aż nasz fotograf wróci z urlopu bo nam zwiał :P uleczka, a jak Twoje starania? Udało się? Nikusiaczek, a kiedy podróż poślubna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...dopiero zobaczyłam suwaczek! Fantastycznie :) Moje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nam sie udalo w 5 cyklu :) chodzimy z D razem na usg . nie chce nic odpuscic :) jak bylam przedwczoraj to byly juz raczki nozki i akie duze serducho .. o malo sie nie poplakal :):) chwile bezcenne ktorych wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
oj... az zazdroszcze... mam nadzieje ze i ja wkrotce bede miala szanse na takie przezycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TO CHYBA NIC NAM NIE POZOSTAJE JAK ŁADNIE SIĘ POŻEGNAC ;) JAK WIDZIMY CHYBA JUŻ ŻADNA Z NAS NIE MA CZASU A NAWET CHĘCI DALEJ WYMIENIAC SIĘ OPINIAMI BO PONIEKĄD JUŻ NAS TO NIE DOTYCZY... Z MOJEJ STRONY MOGĘ DODAC, ŻE BYŁO MI BARDZO MIŁO I DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE RADY I MIŁO SPĘDZONY CZAS :)))))) DZIŚ ODEBRALIŚMY FOTO KSIĄŻKI ZE ŚLUBU I WESELA, NO I JESTEŚMY W 7 NIEBIE ! SĄ PRZEPIĘKNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey... Jak u Was kobietki? My juz jestesmy 4 miesiace po slubie i nasze zycie toczy sie dalej. Taak zdjecia to nasze jedyne uwietrznione wspomnienia. My mamy zdjecia na plytach , fotoksiazki robilam sama. Moze w koncu zdecyduje ktore foto ma byc jako portret do salou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu widze ,ze mialas piekna suknie. Moglabys pokazac cala? Zrobilam sie ciekawa. Robiliscie zdjecia w studiu czy tez w plenerze? I jak Wam sie zyje w malzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu widze ,ze mialas piekna suknie. Moglabys pokazac cala? Zrobilam sie ciekawa. Robiliscie zdjecia w studiu czy tez w plenerze? I jak Wam sie zyje w malzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu widze ,ze mialas piekna suknie. Moglabys pokazac cala? Zrobilam sie ciekawa. Robiliscie zdjecia w studiu czy tez w plenerze? I jak Wam sie zyje w malzenstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska - zdjęcia tylko w plenerze - osobiście uważam ze zdj w studio wyszły z mody no ale to jest moje zdanie! w małżeństwie jest tak samo jak było przed ślubem tylko że doszła obrączka na palec :) wejdź jeszcze raz na tamten link i powinno być dwa zdj a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy tez sesje w plenerze w parku nad jeziorem i samochodem. O zaraz obejrze druga fotke. U nas rowniez jest ,ze tak powiem po staremu,jedynie zamet z wymiana dokumentow i paszportu w konsulacie. Oboje jestesmy zabiegani ale po swietach planuje z mezem i tesciowa pojechac do Karpacza i do moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy tez sesje w plenerze w parku nad jeziorem i samochodem. O zaraz obejrze druga fotke. U nas rowniez jest ,ze tak powiem po staremu,jedynie zamet z wymiana dokumentow i paszportu w konsulacie. Oboje jestesmy zabiegani ale po swietach planuje z mezem i tesciowa pojechac do Karpacza i do moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×