Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikusiaczek001

Panny Młode 2011 a przygotowania

Polecane posty

Witam wszystkie Panny Młode 2011 :) Na jaki miesiąc planujecie Wasz ślub ? Czy zaczeliście już przygotowania ? Ile macie lat ? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj,ja planuję na lipiec,mam salę,kamerzystę,księdza,a dzisiaj podpisujemy też umowę z zespołem (mam nadzieję). A mam już za chwilę 24 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka9871
ja róznież planuję na lipiec sale mamy ale z księdzem moze byc problem. wesele bedzie w piatek i obawiamy sie ze proboszcz nie udzieli nam dyspensy na ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O tak tak ja też
Ja bede ślubować w maju ;) A mam 21-znaczy za 11miesięcy:P :) Załatwione mamy:sale,zespół i na oku paru kamerzystów,którzy beda juz do końca lutego wybrani;) I narazie tyle:) Aha noi wódke bedziemy juz zamawiac póki co taniej jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy będziecie szukać sukienki czy jakiegoś samochodu? Jeszcze mi się przypomniało,że przydałby się fotograf:D A z tym zespołem to sama nie wiem,mam mieszane uczucia,ale już powoli będzie ciężko znaleźć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka_Pro
Witam ! My mamy na 16 i 17 lipca , ale mamy tylko salę pewną własnie szukam zespołu no i za sukienkami narazie sie tylko rozglądam za autem też sie rozglądam kamerzyste też mamy na oku. A i mam teraz 21 rocznikowo 22 :)). A z kąd jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Przerazacie mnie... My planujemy maj/czerwiec a jeszcze nic nie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka87
my na kwiecień mamy sale i kamerzyste. za zaspołem się oglądamy już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka87
❤️ tak miało być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka87
a zapomniałam, mam 23latka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o restaurację to jesteśmy już wpisani na 3 września, restauracja posiada orkiestrę która prawdopodobnie w ostateczności będzie u Nas grac :) Restauracja którą wybraLIśmy znajduje się nad jeziorem :) A więc piękne widoki zapewnione :) Do ślubu prawdopodobnie pojedziemy Chryslerem 300C :) Co do kamerzysty mamy pewnego na myśli ale stwerdziliśmy że jeszcze mamy na to czas, tak samo jak na fotografa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolletta
kwiecień 2011 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisia8
My mamy termin ha ha jak to brzmi :) na 28maja. Mamy załatwioną sale i hotelik dla przyjezdnych gości, zespól, kamerzyste na oku moze nawet dziś do niego zadzwonie a cała reszta może poczekać. Fotografów jak grzybów w lesi tak że nie będzie problemu, na zaprosdzenia, ubrania, alkohol i całą resztę jeszcze za wcześnie... Narazie oglądam sobie suknie w necie,drukuje zdjęcia i powoli układam w głowie wizje tej mojej wymarzonej, zbieram pomysły na atrakcje weselne, oglądam dekoracje ale zakupów żadnych nie robimy. Ja mam 28 lat a mój przyszły mąż 33 :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzz....
Nie przesadzacie dziewczyny ??? Toz to 1.5 roku jeszcze a wy macie tyle pozalatwiane. Ja tez zmaierzam brac slub w tym samym terminie ale jakos nie glupieje z tego powodu i s pecjalnie mi sie nie spieszy. Pozatym sa wazniejsze sprawy w zyciu od latania za sala weselna. Dla mnie to moze i byc sam cywilny nawet bez wesela wazne ze bedziemy mezem i zona - nowa rodizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogólnie to młodzi sami się
nakręcają nawzajem w tym "biznesie". My bierzemy ślub w tym roku, w sierpniu, salę, muzykę, fotografa, kamerzystę, księdza załatwilismy niedawno w ciagu kilku dni. Ale zespół, z którym podpisywaliśmy umowę mówił, że dzwonią do nich ludzie i pytają o terminy na 2014 rok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
My mamy 25/26.06.2011 mamy sale i orkiestre , fotografa i kamerzyste niedługo będziemy dogrywać;)- ok.Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisia8
faktycznie czasu jest jeszcze sporo, ale czekać na ostatnią chwilę nie ma co bo okaże się że co lepsze zespoły i lokale są już pozajmowane i trzeba będzie brać to co jeszcze będzie wolne...ważne jest też miejsce zamieszkania...w mieście umówmy się jest full restauracji, hoteli, zajazdów gdzieś na obrzeżach miasta tak że każdy wybierze coś dla siebie...a małe miejscowości czy wsie mają zaledwie dwa trzy domy weselne do wyboru i wtedy o terminy trzeba "walczyć" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
dokładnie my pojechalismy do wsi obok zapytać o remize a pani nam mówi że na 2013 maja terminy.. więc masakros a orkiestra juz cały czerwiec 2011 ma zajety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy 9-10 lipca 2011, na chwilę obecną jest zespół, sala (ale to wielka remiza a wsi więc nie ma problemu), no i co się z tym wiąże masarz, kucharka, chłodnia itp. Wódka będzie kupiona do końca miesiąca, zorganizujemy też fotografa. Ale to jest jakaś tragedia, wesele na wsi, a nie ma już wolnych żadnych terminów na 2011 na czerwiec, sierpień i wrzesień (wszystkie z "r"), wolny tylko lipiec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisia8
kurcze ale z tą wódką to jestem zaskoczona... już alkohol kupujecie na przyszły rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
Też mnie to dziwi;) wódke kupuje teść to on się będzie martwił ale myśle że kupi to z 1/2 mies przed weselem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelisia8
No właśnie wódki wszędzie pełno wieęctuż przed weselem można kupić będzie bezpieczniejsza bo u mnie w rodzince to zaraz by się znalazło mnóstwo okazji żeby sie napic i do wesela mogłyby nasze zapasy stopnieć :) zaproszenia przecież też są wszędzie a ich wzory ciągle się zmieniają i jak znam siebie to już za miesiąc te które bym kupiła już by mi sie nie podobały i chciałabym nowe więc szkoda kasy na takie nieprzemyślane wydatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancys
ewelisia8 racja racja poczkamy z tym jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Tak niby wydaje sie ze termin daleki do ślubu,ale ja dzwoniłam do kamerzysty i ma juz pozajmowane,tak samo z sala było, nie mówie juz o orkiestrze chcieliśmy zespół X a okazało sie ze juz ma CAŁY 2011 zajęty...:/ fakt są tani i super graja ale bez przesady(dzwoniłam do nich w tamtym roku w listopadzie..:/) Za sukienka jeszcze nie mam zamiaru sie ogladac..:/ bez przesady..Ale realizuje sobie plan-która sukienka sie mi podoba w necie biore i drukuje i zostawiam w schowku:) A w przyszłym roku bede miec wybór (bede szyć) ,no ale z przyjemności mierzenia w 2011 tez nie zrezygnuje:P:) Co do samochodu to nie musimy wyporzyczać bo ojciec ma Kia także idealna bedzie;) A ksiądz i caała reszta juz końcem roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majóweczka2011
Aha a co do wódki to my chcemy mieć cytrynówke-na rozdanie gościom i na stoły i spirytus musimy kupić teraz bo poźniej wiem ze bedzie droższy;) A wódke czystą daje nam sala(ceny hurtowe obojetnie jaka wódka)wiec tu problemy nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×