Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

ZAKUPY GRUPOWE

Polecane posty

Ja raz wziełam udział w takich zakupach grupowych i byłam zadowolona. Nad wycieczką teraz zastanawiamy się z mężem, bo są o wiele tańsze. Ale kto pierwszy ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inprimo
Zakupy grupowe naprawdę się sprawdzają, ale wg mnie warto korzystać tylko ze sprawdzonych ofert i serwisów. Widziałam ostatnio, że nawet powstały portale portale tego typu dla biznesu, więc ma to chyba racje bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk23
Polecam Familo - firma wystartowała tydzien temu. Ja oprócz tego ze zrobiłam tam zakupy to buduje swoja grupę. Masz ochote zarabiac to zapraszam do współpracy. Zarejestruj sie a ja odezwe sie do ciebie. Czy ktos ci płaci jesli robisz codzienne zakupy? Czy zarabiasz kupując np. makaron, ryż, soki czy papier toaletowy? Teraz możesz zarabiac na swoich zakupach! http://familo-zakupy.blogspot.com/ Moga przystapic firmy i osoby fizyczne! Prezentacja na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodeyeseo
Ja ostatnio szefuje po nowych portalach oferujących zakupy grupowe i z tego co widzę oferują one lepsze oferty. Może związane jest to z prowizją od zakupu jaką pobierają najstarsze portale. Sprawdźcie sami np. http://www.eurobon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina78
Uważam, że zakupy grupowe to bardzo fajne rozwiązanie. Sama korzystam z ofert takich stron i jestem zadowolona. Są dla mnie dużą oszczędnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imke
Mi również zdarza się kupować w taki sposób. Płace o wiele mniej za markowe produkty, albo na prawdę ciekawe usługi. Mam trochę rozeznanie w tej dziedzinie, ale chciałam zapoznać się z Waszą opinią. Jaka strona zakupów grupowych jest dla Was najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierra
Ja często robię zakupy na Gruperze. Dodatkowo pojawiły się tam ostatnio Gruperozłotówki dzięki którym można jeszcze więcej zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik.morski
a mogłabym się dowiedzieć jak działają te gruperozłotówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombonierra
Najprościej będzie wyjaśnić to na przykładzie: jeśli kupimy na Gruperze ofertę za 100zł to otrzymamy 10 Gruperozłotówek. Dziesięcioma Gruperozłotówkami możemy obniżyć cenę kolejnej zakupionej oferty na stronie o 10zł (czyli zamiast 100zł zapłacimy 90zł) i znów otrzymamy za niego Gruperozłotówki. Należy jednak pamiętać, że aby zbierać Gruperozłotówki należy założyć konto w serwisie i zalogować się- inaczej nie będą one naliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek001
Kupując jedną z ofert walentynkowych dla żony zebrałem właśnie pierwsze Gruperozłotówki, a teraz przy zapłacie za wyjazd w góry zapłaciłem mniej. Muszę przyznać, że to jest naprawdę dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik.morski
Podoba mi się ten pomysł z gruperozłotówkami! można oszczędzić jeszcze więcej korzystając z zakupów grupowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka33
To prawda, każda taka nowość przyciąga coraz więcej ludzi, a ta opcja gruperozłotówek to naprawdę dobry pomysł. Jestem z natury oszczędna, a dzięki temu wydaje jeszcze mniej. Niestety raz zapomniałam się zalogować i niestety "złotówki" nie zostały mi przydzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik.morski
No właśnie należy pamiętać by zalogować sie w serwisie przed zakupem oferty (przy pierwszej wizycie nalezy się zarejestrować)-inaczej gruperozłotówki nie będą naliczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice26
Mi także bardzo się podoba ta opcja z Gruperozłotówkami, jakiś czas temu kupiłam bratu prezent i wpadły mi już pierwsze środki, teraz planuję wykupić turnus leczniczy nad morzem i rabat się przyda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była dziewczyna_
Zawsze zanim wykupię sobie taką ofertę, to sprawdzam ceny w porównywarkach, żeby zobaczyć czy rzeczywiście się to opłaca. Korzystam często z eurobon.pl i tam przeważnie wykupuje sobie bony ze zniżkami. Polecam zajrzeć, bo produkty czasem się zdarzają nawet i 50% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×