Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wcielone zlo

Pomarańczkom mówimy NIE!!

Polecane posty

Gość poposss
nudny ten temat nawet nie ma o czym poziewac dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanica moge je przegrac z toba? poposss skoro nudny i nie masz po czym ziewac to spadaj stad!!!!idz poziewaj sobie z innymi dennymi pomaranczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. Też ludzie. W ostatnich dniach jest sporo wypowiedzi pod nikiem "panna spokojna". Sprawdź, czy chociaż jedna z tych wypowiedzi sprawia komukolwiek najmniejszą chociażby przykrość. Nie znajdziesz takiej. Pomarańczki, to nie tylko sfrustrowani i źli ludzie. Są to także ludzie, którzy piszą tu od wielu lat, nie chcą być rozpoznawalni i nie widzą sensu w zaczernianiu się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwaaaaaaaaa
A ja Was tak bardzo polubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nas polubiłas to sie zaczernij :)Panno spokojna niewiele jest fajnych pomaranczek Ja sama kiedys pisałam jako pomarancza a potem sie zaczerniłam i zostałam zmieszana z błotem Musiałam odejsc przez takie co to odwazne sa jak sie nie ujawnia Wiec odeszłam i wróciłam z checia odbicia sobie tego Nikomu nic nie zrobiłam a pomaranczki mnie zlinczowały Teraz moja kolej fajnie ze sie zaczerniłas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wa jak nas polubilas to sie zaczernij.ja tam z pomaranczkami sie nie zadaje.sa pyskate,opryskliwe i okrutnie dzialaja mi na nerwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanico, masz teraz taki nick, że nikt się nie odważy. :D Aż strach się bać. :) Sprzeczki są bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanica Szatana wróciła zeby z pomoca Wcielonego Zła zaprowadzic porzadek wsród pomaranczek Ale jakas łagodna duszyczka w osobie Panny Spokojnej moze łagodzic spory Tam gdzie Anioł nie pomoze wkroczy szatan i zło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myslicie że czarne
kolory są ok. to jesteście w błędzie.Jesteście tak samo wredni, złośliwi i potraficie też rozwalać topiki.Też wam dobrze wychodzi wyśmiewanie się z innych.Krytykowanie, nie zawsze konstruktywne. A największy problem to jest taki, że jeśli ktoś z czarnych źle zrobi, to nie zna słów "przepraszam", albo nie walnie się w pierś, tylko będzie szedł w zaparte. Także, czy wam się podoba pomarańczowy, czy czarny kolor, nie ma to istotnego znaczenia. A ja będę wyśmiewać , niezależnie od koloru, ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwaaaaaaaaa
Zaczernię się, ale zastanawia mnie jedno. Co za różnica, czy jestem pomarańczowa czy nie. Przecież nie podajemy swoich danych, więc różnicy chyba nie ma, a dużo pomarańczek pisze tylko pod jednym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli myslicie że czarne, nie warto ani wyśmiewać, ani dokuczać. Naprawdę szkoda na to energii. Jesteś chłopczykiem, czy dziewczynką? :){kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie!ale pomaranczka nam dowalila!zaraz sie zalamie z tego wszystkiego!jestem nic nie wartym czarnym nickiem!pomarancza rzadza!o nie!! haha chyba powalilo te pomaranczki do konca!!!jakie one to dobre,przepraszaja za kazdym razem,bija sie w piers jak popelnia blad!!!nie no rozbawilo mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myslicie że czarne
ja jestem dziewcinkom i to baldzio bzitkom dziewcinkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myslicie że czarne
i chalaktelek i buzia , i duzio, duzio innych zecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myslicie że czarne
mogę wam napisać wiersyk , który mówiłam swojej babci w dniu jej święta, baldzo mi się on podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli czujesz taką potrzebę, to wal śmiało.:D Papier jest cierpliwy, a my postaramy się zachować powagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myslicie że czarne
ten wiersyk jest baldzio krótki Kochaś babcie , kocham baaaldzio Zarżnies babcie , plose baldzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mandarynka
:P wiec mnie jakby temat mnie dotyczy:P no😠 glupie czarne doupska mysla za was!!! puste glowy:classic_cool: ale sobie ulzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno spokojna nie podpuszczaj pomaranczki :D bo sie zawstydzi. byc powazna?teraz?w tym momencie?hmmmmmm nie a sie!ja powazna jestem cale zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaaaaa34
pomaranczka to tezmoderatorzy siedza w robocie nudzi im sie to wypisuja bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli myslicie że czarne
no i właśnie tego baldzio nie lubie. Zawsze mi mówiono, że rude to wledne, ale do tego stopnia, a feee nie ładnie, ja bym tak nie napisała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mandarynka
ty??? mandarynka to mandarynka i prosze mnie z pospolstwem do jednego kosza nie pchac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×