Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammaamamaa

Jak czesto chodzicie z dzieckiem do lekarza.

Polecane posty

Gość gość
Dodam, ze najlepszą metoda aby zapisac sie na wizytę lekarską to portal pacjenta.DO tego bez problemu moge poprosic o wstępną konsultację lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, dobrze jest sprawdzić oferte LuxMed. Tutaj na pewno trafisz na swój idealny pakiet, zwłaszcza tak naprawdę ze przecież jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U to jest moim zdaniem dobry wybór. Masz zawsze wielu lekarzy specjalistów i mozesz liczyć na fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Ja też lubie LuxMed za to ze nie czekam na badania nie wiadomo jak długo. Naprawde to jedno z niewielu cetrum medycznych w których nie czeka sie miesiącami na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was korzysta z portalu pacjenta? Ja zawsze za kazdym razem kiedy chce własnie umówić sie na wizytę czy sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawde cenowo jest jak najbardziej ok. To tego masz pewność ze nie bedzie problemów z dostaniem sie do lekarza specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze nei ma sie też co tutaj zastanawiać tylko po prostu zdecydować na taki pakiet, ponieważ to zawsze duze ułatwienie i wygoda dla nas kiedy zalezy nam na tym aby szybko dostac sie do specjalisty. A łatwo i szybko zapiszesz się przez portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dla mnie niezwykłym ułatwieniem jest też portal pacjenta. To duże ułatwienie jesli chodzi o umawianie wizyt. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre rozwiazanie z tym pakietem medycznym to na pewno sie Wam przyda. Tutaj nie mozna narzekać na brak lekarzy specjalistów. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w małej firmie ale mamy wykupiony pakiet w LuxMed i powiem Wam ze dla mnie osobiście to duża wygoda. Spokojnie moge korzystać z wizyt i umawiac sie do specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja sie bardzo ciesze ze mój pracodawca zgodził sie na to zeby wykupić nam pakiet w LuxMed. To dla kazdego z nas duża wygoda i ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłacze równiez do tych osób które chwalą i polecają sobie LuxMed. Ja mam juz naprawdę bardzo długo i szczerze mówiąc dla mnie to mega rozwiązanie przy małych dzieciach kiedy nieraz potrzebujemy szybkiej konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wasz marketing szeptany jest na żałośnie niskim poziomie. Mogłybyście być bardziej subtelne, przynajmniej lepiej udawać, a nie wszędzie ta sama "Nina Kowalska" robi kopiuj-wklej. Nachalne, żałosne i tylko baran nie zorientowałby się, że jest wkręcany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mielibyście wybierać pakiet medyczny to dokładnie własnie w LuxMed. Kazdy tutaj znajdzie wszystko to co odpowiednie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozecie powiedziec czy do stomatologa mozna sie dostać bez problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o pakiety to na pewno warto zwrócić uwage na ofertę LuxMedu. Uważam ze ich abonamenty medyczne sa zdecydowanie najlepsze na rynku i jesli mam byc szczera również aktrakcyjne pod względem ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×