Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

a myslalm ze powiecie ..nie siadaj na miotle bo ja dupskiem zlamiesz:P rumak a jakie poczynania zastosowales w stosunku do tej panny? tak samo jak tuleja? :D tylko patrzysz sie i wzdychasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kobietki podpowiedzcie jak zagaić by nie spalić i na durnia nie wyjść - ja szczyl nie jestem , ona też dojrzała ( po trzydziestce ) dawno nie podrywałem :p na necie nieźle mi idzie ale w realu głos może mi zadrżeć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem z nią kilka razy ale w innych sprawach ( nie powiem jakich ale nic wspólnego ze sprawami damsko męskimi ) - ale znamy się :) znamy swe imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł - Ty też myślałeś że jestem kobietą , przecież nigdy nie pisałem że jestem kobietą :p a to że 16 to się tak nabijaliśmy z Szatanicą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziekuje mamie
ze wskazaa mi droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognisty rumak nie myslalem nigdy zes ty baba bo ty rumak rasowy... ,mozna nawet z twoich postow wyperswadowac ze ejstes koniec(męskim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziekuj nie tylko mamie ale tacie tez ze wskazanie zyciowej drogi bo wychowanie dziecka to najwazniejesza sprawa zapewnienie mu przyszlosci,nauczyc co to dobro:) by potem mogl wejsc na kafeterie i mądzrze pisał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie sama o kogo mam byc zazdrosny? no chyba nie o was:D WItaj Quicksand a dobrze:D troche odpoczywalem po wczorajszym imprezowaniu:D a wniedziele podleczylem troche duszyczek kobiecyh:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakiegos dola znowu lapie ehhhh:( u mnie caly dzien sprztanie i tam takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×