Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

oj moze sie dziac :D ja juz druga przynioslam ,ale chyba niepotrzebnie :O co sie tak ociagacie a ognisty to zaniedbuje kobiety nie polewa nam ech ... ci mezczyzni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognisty kto ma wirtualna ten ma :P ja pije na serio i sie boje jak do lozka dojde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognisty lubie pewnie ze lubie ....jak sie trzymaja ode mnie z daleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognisty gdzie ta muzyka? nic o nas nie dbasz pijesz z dwoma pieknymi kobietami i tak slabo sie starasz :P za walentynki ? nie lubie tego dnia... tylko czy Ty po pierwsze bedziesz w stanie mnie tam zaniesc ,a po drugie czy udźwigniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDNI MUZA !!! ŁUP ŁUP ŁUP BASY ŻE HO HO :D Peszka i Nocnica ładnie kręcą bioderkami a ognisty podziwia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutra też nie lubię z za nie wypiłem :p nie trzeba lubić tego za co się pije - najwazniejszy jest ten szumik we łbie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i zamiast sie przylaczyc to siedzi bo ma dwie lewe :P Anioł czy Ty podreptałeś po tą kaszankę do sklepu ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szumik to ja juz mam :D oj ognisty bedziesz musial mnie przetransportowac do lozka :P woman ja nie wiem czy chce to ogladac :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wysiliłeś :P no to siup ... polej mi jeszcze dzis sie upije :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł pewnie poszedł nastolatki "pocieszać: :P w końcu taka jego dola :P oj oczka się wam świecą dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ognistyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!! ognisty !!!!!!!!!!! jeszcze !!!!!! jeszcze !!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok pokazemy Ci na co Nas stac :P prawda Woman ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w jaki sposób pociesza ale wszystkie czują się później baaaaaaaaardzo pocieszone aż topiki na jego cześć powstają :D a ja jak ta jemioła na jego chwale się tu rozrosłem :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peszek :D no to dawaj pokażemy ognistemu jak wygląda taniec :D fruuuuuuuuu[poleciała koszulka ] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×