Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

Wojna w Iraku

Polecane posty

Ja pier dole! Chce mi sie plakac-my tu sobie gady gadu a tam ku rwa jest wojna-najprawdziwsza!!! Jak to mozliwe,ze sa tam polscy chlopcy?Jak to mozliwe,ze Swiat przymyka oko? Obozow zaglady tez nikt nie dostrzegal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt przykre to :/ no ale niestety my zwykli szarzy ludzie nic nie poradzimy żadne protesty adnotacje i nagłaśnianie tematu niestety nic nie da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystko po to, by podlizać się Wujowi Samowi a ten w podzięce nawet głupich wiz nie chce zdjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nawet nie wspominam o tarczy antyrakietowej która niezłe namieszała w kontaktach polska-rosja które i tak nie były najlepsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotti....
Mnie te wizy nie przeszkadzją...niech sobie beda, mam to w dvpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos z Was zna ludzi, ktorzy tam byli? Jak to naprawde wyglada? To koszmar,ze polscy chlopcy jezdza na te wojne-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarcza jak tarcza, ale te Patrioty to w końcu do skutku doszły przez co Rosjanie znowu grożą... chciało się przejść na stronę Zachodu to tak teraz jest... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty playboy
wlasnie mowili w wiadomosciach, ze armia zakupila od usa wielka dostawe kapiszonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kumpla który myślał ze wyjazdem do Iraku poprawi byt swojej rodzinie. ochotnik. do Iraku go nie wysłali ale do Sarajewa. wrócił po pól roku i stwierdził ze nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarajewo w porównaniu z Irakiem to i tak pikuś był... tam jest presja na maksa i nie wiesz, czy za godzinę nie będziesz już martwy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogaty playboy
u mnie na podworku to dopiero jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nie umie tego pojąć taki jest nacisk na holokaust z czasów II wojny światowej a znów mamy to samo. widać historia lubi się powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×