Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marylka 52

Szukam kandydata na męża

Polecane posty

Gość Marylka 52

Interesuje mnie starszy pan, między 70 a 75 rokiem życia, działacz, były milicjant lub inny obywatel w służbie społeczeństwu. Ogłoszenie nie jest żartem. Jestem ładną, zgrabną kobietą po 50-tce. Jestem inteligentna, miła i oczytana. Domatorka, o ciepłym kobiecym sercu i promiennym uśmiechu. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowałaś kobieto
??? przecież to będzie UBek albo innego rodzaju swołocz i łachudra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebenezer
Dlaczego od razu swołocz i łachudra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka 52
Wlasnie chodzi mi o pana z UBECJI :) Jestem z poludnia Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka 52
Chcialabym z takim panem stworzyc mily, serdeczny dom:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o emeryture ci chodzi
bo wiesz, teraz ubekom zabieraja :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet4321
Napisz do mnie, jestem zainteresowany. nereus1@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może przyjażń
facet 4321 Może bedziesz miał wiecej kandydatek :-)) napisz chociaż ile masz lat i z jakiego regionu Polski pochodzisz. Ja mieszkam w Centralnej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylko
Chyba przesadziłas z tymi latami kandydata.Przeciez Ty jestes jeszcze mloda kobietka.Wiesz do czego sie nadaje taki 70-75 latek. Będziesz mu potrzebna do parzenia herbatek ziołowych.A ,szkoda gadac hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoch
Marylka ty szukasz milicjanta, zeby mial emeryturke dosc wysoka i starego zeby Ci szybko umarl, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre sobie ........
70 -75 latek to dla Ciebie starszy pan ??? Kobieto ,to jest stary czlowiek. Jeżeli naprawdę szukasz ,to rozejrzyj sie wsród młodszych facetów. jak nie znajdziesz ,lepiej zostan samotna osobą :-P A jak tak bardzo potrzebujesz kontaktu z takimi starcami ,idz i popracuj w domach opieki.tam bedziesz miała komu pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, chyba źle trafiłaś. na jakimś portalu randkowym spotkałabyś się i z większym zainteresowaniem i poważniejszymi kandydatami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukałam
Pan sam wpadł w me ramiona... Młodszy ode mnie o 3 lata, emeryt służb mundurowych, przystojna bestia... Nie powiem, ze ja biedna - czegoś z swoim mężem się dorobiliśmy...[ja wdowa] Jest cudownie, podróżujemy,zwiedzamy, kochamy się...i tak na luzie już od 5 lat żyjemy. O legalizacji nie myślimy, po co psuć coś, co jest piękne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka 52
Nie chodzi mi o emeryture, sama pracuje wiec mam na swoje utrzymanie. Szukam takiego pana, bo uwazam ze panowie z tego pokolenia sa jeszcze przedstawicielami prawdziwego męskiego rodu, a nie jak te wymoczki w moim wieku. Pan mogłby byc impotentem, sprawy łóżkowe mozna załatwiac w inny sposób. Interesuje mnie UBEK, były milicjant, ostatecznie były górnik. Wiek miedzy 70 a 75, jednak nie ukrywam że mężczyzna im starszy tym lepszy - jak wino dobrej marki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka 52
Nie ukrywam tez ze zalezy mi takze aby miał Ubecką pałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 45
Mam 45 lat i chętnie się TOBĄ zaopiekuję. Mam emeryturę zomowską. Wystarczy nam we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 45
Mam zomowską lolę szturmankę. ZIBI zomo wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jakis
duren zwiaze sie z tak durna kobieta jak autorka.....................tragedia do czego ludzie sa zdolni sie posunac dla kasy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poważna oferta
Ja również szukam statecznego pana w wieku 50-60 lat chętnego zamieszkać ze mną. Dla mnie w przeciwieństwie do autorki nie jest ważna emerytura,renta czy status społeczny-ważne aby był uczciwy,miał pracę i był chętny na stały związek. Mam 48 lat :) a mieszkam w okolicach Bydgoszczy babcia-jaga@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×