Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ex maz ma prawo widywac dz

czy ex maz ma prawo widywac dziecko ----- skoro ma

Polecane posty

Gość czy ex maz ma prawo widywac dz

czy ex maz ma prawo widywac dziecko ----- skoro ma ograniczona wladze i nie musi placic alimentow. czy taki czlowiek ma cos wogole do powiedzenia w sprawach dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ex maz ma prawo widywac dz
nie musi placic bo jest zadluzony 56 tys za alimenty a i tak sam nie placil wiec wycofalam alimeny. syn ma 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak. ma takie prawo../
gdyż nie jest pozbawiony praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkkkkkk
ale jego dziecko padlo z glodu bo nie placi alimentow i mimo to>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ma takie pawo.
ale od utrzymania dziecka jest nie tylko ojciec-ale i matka. więc jeśli wyrodny tatuś ma w dupie dziecko i nie płaci-mądra matka będzie tatusia też miała w doopie , zakasa rękawy i sama sobie poradzi :) wiem co piszę :) jestem taką właśnie mamą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
nie można wycofać alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkkkkkk
kurwa mac czytaj dziewczyno - zakasac rekawy pytalam jakie ma prawa a nie o rekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkkkkkk
mozna ja wycofalam napisalm pismo u komornika ze nie bedzie placil zaleglych i terazniejszych i ze ja sie zgzdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sam ja mam ja
mam problem. Wyrodny tatuś nie daje kasy bo ma długi ale żyje mu się http://www.youtube.com/watch?v=T6emt874Wfw Tacy tatusowie chcą widzieć dziecko żeby udowodnić coś otoczeniu bo jak by im naprawde zależało to by kase dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ma takie pawo.
Napisałam odpowiedż do kogoś o pseudonimie "szoookkk" i okaż odrobinę klasy dziewczyno :) już z resztą dostałaś odpowiedż na pytanie-on ma takie prawo :) doputy, dopuki nie zostaną mu odebrane całkowicie prawa i zakaz zbliżania się do dziecka :) niepłacenie alimentów nie ma tutaj nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sam ja mam ja
dziecko jednak trzeba dawać nawet takiemu tatusiowi ale tylko dla dobra dziecka. Bo koniec związku z nami nie znaczy końca bycia ojcem dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkkkkkk
ale on widzial dzieci 5 lat temu he he ;)) i co ma dalej prawo decydowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ma prawo takie prawo może mu tylko odebrać sąd, prawo rodzicielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooobbbrrrrra
nawet całkowite pozbawienie praw rodzicielskich nie równa się automatycznie zakazowi widywania dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
Matka nie może legalnie zrezygnować z alimentów. Bo to nie twoje pieniądze, tylko dziecka. Samo oświadczenie u komornika, że się zrzekasz tez nie wystarczy do cofnięcia sprawy o egzekucję długu. Prowokacja. Ktos, kto ma ograniczone prawa rodzicielskie ma pele prawo spotykać się z dzieckiem. Dziecko ma tez prawo spotykać ojca, bo na pewno sobie tego żcyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
> czy ex maz ma prawo widywac dziecko >syn ma 13 lat >ale on widzial dzieci 5 lat temu he he i co ma dalej prawo decydowac?? To zdecyduj się w końcu ile tych dzieci jest. Najpierw "dziecko", "syn" a potem " dzieci". 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak sie tu nie zdenerwowac
bylam u komornika napisalam pismo i ma cofniete alimenty zalegle czyli da sie .A nowych juz nie bedzie.Co nie znaczy ze nie bedzie musial oddac ZUZ zaleglych.Mnie jest winny 65 tys i nie bedzie musial je splacac i prosze nie wprowadzac ludzi w blad glabie i .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak sie tu nie zdenerwowac
to do pana od bzdur. sam jestes bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak sie tu nie zdenerwowac
dzieci ;)) bo jedno jest maloletnie glabie a drugie pelnoletnie;)) glabie kafeterji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
>Co nie znaczy ze nie bedzie musial oddac ZUZ zaleglych. Co to jest ZUZ? Jesli chodziło o ZUS, to ... mam pytanie... co ma ZUS do alimentów? I od razu odpowiem - nic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak sie tu nie zdenerwowac
jednak jestes glabem ;)) kiedys zus wyplacal alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
> bo jedno jest maloletnie glabie a drugie pelnoletnie glabie kafeterji > jednak jestes glabem Wolę być "głąbem" niż osobą pozbawioną manier, która nie rozmawia a rzuca epitetami na ppoziomie średnio rozgarniętego przedszkolaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooobbbrrrrra
widział dzieci 5 lat temu, 10 czy 20 to bez znaczenia. róznież nie ma znaczenia ograniczenie / oebranie władzy. rodzic może kontaktować sie z dzieckiem , dopóki wyraźnie nie zakaże mu tego sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×