Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1221

prezent

Polecane posty

Gość 1221

jak co roku pojawia sie problem co kupic dziewczynie na walentynki?? Prosze was o rade głównie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już powiedziałam mojemu, że nie chce żadnych prezentów na walentynki. Chce spędzić fajny wieczór razem i tyle. Bez jakiegoś oklepanego i wymuszonego kupowania prezentu bo są walentynki i dlatego trzeba. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie wiesz co kupić to zainwestuj w prezenty, które zawsze są na czasie, czyli biżuteria, kosmetyki. Z kosmetyków, to poleciłabym sklep mydlarnia.info.pl - mają tam bardzo dobre produkty, rozmaite maseczki, balsamy, kremy do pielęgnacji ciała. Wydaje mi się, że z takiego prezentu byłaby bardzo zadowolona, tym bardziej ze to nie byle jakie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaQ
Nie wiem skąd jesteś, jeśli z Warszawy to kupiłabym zaproszenie na Rytuał Kerastase w warszawskim instytucie kerastase La Belle. Zabieg jest świetny, odżywia włosy, pielęgnuje, regeneruje w zależności od rodzaju Rytuału. Do tego masaż głowy i analiza mikroskopowa włosa. Wszystko FULL EXCLUSIVE :) a cena do 150zł. Wolałabym dostać taki prezent niż kosmetyk czy jakiś ciuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Ja lubię takie fajne, gadżeciarskie, umilające życie, praktyczne prezenty typu prostownica, blender, tusz do rzęs, perfumy... Zajrzyj na electro.pl i zobacz w wyprzedażach czy przecenach. Tam zawsze znajdzie się coś fajnego w śmiesznie niskiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galerianka mala
kup dziewczynie... smycz,wiesz o co chodzi,bedzie zadowolona ze bedzie ciebie miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to znam to, co roku każdy ma podobny problem co podarować ukochanemu, czy ukochanej na walentynki... w pewnym momencie pomysły się kończą. Ale faktycznie fajnym pomysłem może być taki wyjazd. Cały weekend z ukochaną osobą czasem jest lepszy niż jakieś inne prezenty. Moi znajomi często korzystali z tego serwisu, o którym pisała moja przedmówczyni i naprawdę mają super apartamenty w niskich cenach... a jak nie wyjazd, to może idź w tradycję wiesz kwiaty i czekoladki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta801203
w innym poscie widzialam zestaw do wykonania odlewu splecionych dloni, mozna go kupic na allegro lub na www.zatrzymajczas.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My rezygnujemy z typowych prezentów, bo będąc ze sobą mamy ku temu dużo okazji. Nawet zresztą bez okazji zdarza się nam dawać sobie prezent w postaci jakiegoś przedmiotu. A na walentynki chcemy spędzić razem miło czas. Albo teatr i kolacja, albo jakiś wyjazd. Teraz obczajałam na yourplace.pl super apartamenty w centrum Krakowa. Myślałam o wyjeździe na weekend i spędzeniu intymnie kilku chwil w pięknym mieście w komfortowych warunkach. Myślę, że to dobry pomysł na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_net
MagdalenaQ a ile trzeba czekać na zapis w La Belle na Rytuał? Bo ja kiedyś byłam u Czajki to musiałam zapisywać się prawie z 3 tygodniowym wyprzedzeniem... A jeśli chodzi o prezent to jeśli dziewczyna lubi swoje włosy, lubi mieć zadbane to faktycznie fajna sprawa taki Rytuał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaQ
U czajki zawsze trzeba czekać...moze maja taka polityke salonu, ja wole isc do La Belle, tam przynajmniej trzeba czekac 2-3 dni, chyba tylko raz zdarzylo mi sie dłuzej..ale to nie byly tygodnie, może 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie chłopak kupi buty na treningi. Znalazłam sobie całkiem fajne na tanisport.pl i przyznam, że mnie urzekły new balance. A mają całkiem fajne ceny, więc w sumie wolę dostać coś porządnego i praktycznego, co mi się przyda. Jeśli Twoja dziewczyna coś trenuje, to jak najbardziej możesz poszukać dla niej jakiegoś stroju fajnego do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze są prezenty bez okazji. ja na WD mam zaklepany wieczór filmowy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
hehe, ta myszka z electro jest genialna! :) Z czego ona jest wykonana? Wygląda na jakąś metaliczną powłokę.. Ten nadruk z mysią mickey jest fantastico. No i kosztuje grosze. Cóż to 49zł za taki gadżet. Do laptopa i netbooka jak ulał ;) Ludzie oszaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Możesz poszukać jakiegoś ciekawego gadżetu. Np. na wassermanie mają fajne komórki, albo jakieś takie nietypowe gadżety elektroniczne. Także zajrzyj tam sobie. Ja kupiłam tam długopis z kamerą swojemu miśkowi :-) Myślę, że się ucieszy... a przynajmniej mam taką głęboką nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaajjks niecierpię jak zbliżają się walentynki, święta i inne okazje ku temu by kupić drugiej osobie prezent, bo zawsze mam z tym duży problem. Chociaż teraz jest i tak o tyle łatwiej, że nie muszę sie przepychać między tłumem ludzi w galeriach handlowych żeby coś wybrać tylko mogę zamówić przez internet, co dla mnie jest znacznym ułatwieniem sprawy. A wracając do Twojego pytania, to może kupisz swojej dziewczynie coś z typu rzeczy praktycznych?? Np. jeśli używa prostownicy to kup jej jakąś fajną? Nie są drogie, zobacz np. taką: http://www.1komp.pl/produkt-41-179-1921-32591,prostownice_lokowki_prostownica_do_wlosow_adler_ad_2304_%2845_w__ceramiczna__bialo_rozowa%29.htm Ta jest również ładna wizualnie i w fajnej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona1811, prawda, że mysia z Electro jest super? Bardzo nietypowa i naprawde kobieca. Myślę, że wiele kobiet chciałoby w taki sposób ożywić wygląd swojego komputera. Nie da sie ukryć, że lubimy ładne gadżety :) A z czego jest wykonana? jakiś plastik, ale wygląda na trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia 77777
Kwiaty i biżuteria to idealne połączenie na walentynkowy prezent,ale nie tylko. Czasem warto kupić coś ukochanej bez okazji,wtedy radość jest podwójna. Moim ulubionym sklepem jest www.Markizasklep.eu solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×