Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olszakonik

Pomóżcie, oceńcie. ciąża??

Polecane posty

Witam.. :) mam zapytanie, a właściwie chciałam się upewnić dla spokoju. Miałam taką sytuację: Uprawialiśmy seks z chłopakiem, był we mnie ale kiedy poczuł że zbliża się jego szczyt wyjął członka i wyleciało wszystko na moją noge, zapewnia że w środku nic nie było. Odrazu wzięłam prysznic, ale kiedy podcierałam się miałam lekkie zaczerwienienie na ręczniku naprawdę nieduże. Okres wypada mi zazwyczaj co 28- 30 dni góra. Dzisiaj mam 21 dzień cyklu, seks uprawialiśmy 20 dnia. Wychodzi z tego że teoretycznie nie powinnam być w ciązy, bo powinny być dni niepłodne.. Ale zastanawiam się czy zabezpieczająco nie załatwić sobie tabletki po... choc to moze być ciężkie.. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika30082008
jak mozesz okreslac tak dziecko i wogole mowic ze spieprzy zycie pewnie napisal to jakis debil z checia bym ci kopa zasadzila w tylek. a do autorki to : nie wierz w dni plodne i nie plodne na tym mozna sie ostro przejechac.....zabezpieczajcie sie lepiej a to czy jestes w ciazy trudno okreslic w koncu nie wiadomo czy twoj partner mowi prawde....a ta krew o niczym nie swiadczy prysznic tez nie pomoze bo spermy ze srodka nieda sie wyplukas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
jak teoretycznie,mogą byc jeszcze dni płodne! faza lutealna 9-16 dni (taka występuje) więc nawet tego 20mogłaś mieć owulacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×