Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bim bam

jak pokazac ze mi zalezy

Polecane posty

Gość bim bam

Jak pokazac bardzo dobrwmu kumplowi ze mi na nim zalezy, ze chcialabym czegos wiecej? On jest dosc niesmialy jezeli chodzi o te sprawe i wiem ze jezeli powiedzialabym mu wprost co czuje to pewnie by sie wystraszyl albo zadzialal instynktownie:P Wole zrobic to powoli. Mozecie mi doradzic w jaki sposob moge to pokazywac tak zeby napewno zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
jakis sms dwoznaczny :) dający do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
na tacy mus ie nie podawaj, to facet powinien przejąc inicjatywe jak ty tylko dasz mu sygnał :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sterownikow w interne
dwUznaczny sie pisze, matko co za analfabeci!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
no tak ale jaki dokladnie bo u nas dwoznacznosc jest na porzadku dziennym:P To musi byc cos co napewno do niego dotrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
ja juz nie wiem czy do niego te moje sygnaly docieraja. Pewnie sa za slabe:P A on czasami wydaje sie byc zainteresowany i jakby czekal na moj krok. Jak pokazac ze ja chce czegos wiecej i oczekuje od niego dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
jesli taki wstydliwy to tu wszystko opisz w meilu co i jak i niech odpisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
Pomoze jeszcze ktos:) nie jestem zbytnio doswiadczona w tych sprawach. Zawsze to facet robil ten pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo lo lo lo lo
nic nie robic.Cale zycie bedziesz za niego przejmowac inicjatywe?Ale rady.Chlop jak ma jaja to warto , a jak wydmuszki, to wezmiesz sobie takie cimcirymci.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
Ale jakis sygnal, taki mocny by mogl pomoc:P A reszta niech sam dziala. Tylko jaki ten sygnal? Co proponujecie? To musi byc cos co bedzie jednoznaczne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
podrzuci ktos jescze jakis pomysl na ten SYGNAL? To dla mnie naprawde wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rechrechrech
daj mu całusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
boje sie ze to moze byc dla niego zbyt zaskakujace:P Nic nie zrobi i ucieknie a mi serce peknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproś go na wino i film. :) sytuacja sama się rozwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz
to kto ma nosic portki w waszym moze przyszłym zwiazku, on ma byc oparciem a nie kula u nogi. jakaś cipa z niego jak taki uciekinier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żniwiarz 2
złap go za prącie i ssij mocno a poczujesz że cos wytryskuje a potem łykaj łykaj łykaj :P:P gwarantuje że juz nigdy CI nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
ogladalismy razem juz nie jeden film:P On mysli ze ja chce byc tylko jego kolezanka. Widze jaki jest ale to tylko niewielka wada a zalet jest wiecej:P Nic nie poradze na to co czuje i do kogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
przy nastepnym milym filmie przy ogladaniu sceny np pocałunku złap go lekko za reke tylko nie patrz sie wtedy na niego, i tak ja trzymaj a zobaczysz co sie stanie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
lucian to mi sie podoba:) Mysle ze sprobuje, ale i tak sie boje ze mnie odrzuci i ze to jest jednostronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucian B
jeśli lubi z tobą przebywać, ogladac filmy itp tid to mi sie wydaje ze cos do Ciebie z pewnością czuje , lecz pewnie blokuje go ta jego wstydliwosc-bedzie dobrze powodzenai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bam
ja juz nie wiem co on lubi a czego nie:P wiem ze lubi ze mna rozmawiac itd ale co do uczuc nie jestem pewna. Musze sie odwazyc i cos zrobic:) Dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×