Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VaporX83

Dobry sposób na odchudzanie -mój patent

Polecane posty

I po co ten temat? Co ma z niego wynikać? Filmik trudno nazwać instruktażowym, że o odchudzaniu już nie wspomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko widać na filmiku-należy założyć 166 kg sztangę i ćwiczyć :) Naprawdę trochę powagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
166 kg sztanga to nie sposób na odchudzanie ale budowanie masy mięsniowej... Aby się odchudzic potrzeba czegos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicyjkaaaa
Widać, a jakże widać... jedno niepełne powtórzenie na trzęsących się łapach ROTFL Zrób to samo z tym ciężarem ale zejdź tą sztangą do klaty, a nie 10 cm nad klatkę (i bez robienia kociego grzbietu) i powtórz 6-8 razy (bo tyle się robi na masę) albo 10-12 (na rzeźbę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe proponuję pójść do okulisty skoro tam widzisz 10 cm ,poza tym żadnego kociego grzbietu nie było-dotykam całą powierzchnią pleców ławki .Ale rozumiem-to tylko zwykła ludzka zazdrość hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozumiem że temat byl po to aby się pochwalić? No to Cię rozczaruję - to twoje podnoszenie wyglądało tragicznie... I nie ma tutaj mowy o zazdrości, trudno o zazdrość posądzać kobiete nie zainteresowaną takimi sukcesami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź dziecko do piaskownicy. A nie podbudowuj swojego nadętego ego na kobiecym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na tyle cię stać - "idź dziecko do piaskownicy " - to chyba niewiele jak na inteligentną kobietę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamajkamajajka
O kurde ! Ale facet się męczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaa
cały drży:DL:D:D:D:D zjedz więcej placków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatemkas
Bo gościu chciał przyszpanować, a tu się okazuje, że się kobity lepiej znają od niego i wyszedł zonk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca roku zamierzam wycisnąć 180 kg :) Się ćwiczy -się ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie ma to jak zwykła ludzka zazdrość jakie to polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to typowo polskie - usłyszeć słowa krytyki i zwalać na zazdrość. Chciałeś się pochwalić i się pochwaliłeś, do tego zakładasz drugi temat i zaśmiecasz forum. Gratuluję że tyle podnosisz, ale prawda jest taka, że technicznie robisz to źle - trzęsą Ci się ręce, sztanga się kiwa na boki, za wysoko ją trzymasz. Fakt, że ta dziewczyna podnosi duzo mniej i raczej nie ma aspiracji do podnoszenia takich ciężarów jak Ty, ale przynajmniej robi to porządnie. Więcej nie zawsze znaczy lepiej. I pamiętaj - zazdrość jest wtedy kiedy ktoś ma lub robi coś co samemu chcielibyśmy robić czy mieć. Jako kobieta nie mam ochoty podnosić na klatę ciężarów, wolę pracowac nad kondycją i rzeźbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czemu nas obrażasz? Ciebie nikt nie obraził - jedynie raz nazwałam Cię dzieckiem jak zacząłeś o wyciskaniu "pryszcza na dupsku" - sam jako pierwszy zachowałeś się obraźliwie i teraz znowu to robisz. Twój pokaz nie zrobił na nas wrażenia - a Ty zarzucasz nam zazdrośc i każesz pryszcze na tyłku wyciskać, podejście nastolatka... I tak do twojej wiadomości, pryszczy to moje ciało już dawno nie widziało:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ta zazdrość ,ale rozumiem jak się samemu do niczego nie doszło to cóż więcej pozostaje :) Jak wycisnę 180 to też będziecie mogli podziwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sobie wczesniej resztek mózgu nie wyciśniesz, o ile jesszcze tam jakieś resztki są:p Wybacz idę na fitness :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
Boszsz... ale zadufany szczurek jesteś... Jakbyś wyciskał prawidłowo to nie wiem, czy 130 kilo byś dał radę podnieść. A pochwal się jeszcze przysiadem, ale takim solidnym - uda do poziomu równoległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
a więc tak, oczywiście, że podejście nastolatka, i to takiego średni rozwiniętego, bo tylko takim impomuje ilość talerzy na sztandze i figę ich obchodzi, że sobie zwyczajnie krzywdę robią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kino
Ten facet zamiast mózgu ma placki , swoją nieudolnosc zwala na zazdrosc z naszej strony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
No poka ten przysiad. Jak na górze jesteś taki "silny" to nogi muszą ze 200 kilo spokojnie podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku nie dociera do ciebie że nas takie "sukcesy" nie interesują i nie chcemy ich osiągać? Większośc osób tutaj to kobiety, których celem nie jest podnoszenie ciężarów. Oczywiście że nie podniose tyle co Ty, ale mnie to zupełnie nie obchodzi, bo po co mam tyle podnosić? Mnie interesuje fitness i siłownia - ćwiczenia na poprawe kondycji i rzeźbę, nie wyciskanie ciężarów. Idź sobie na fitness i po 20 minutach padniesz bo nie dasz rady, za to kobiety wytrzymuja na nim 60 minut, ale żadna nie podniesie takiego ciężaru jak Ty bo ich to najzupełniej w świecie nie interesuje! I przestań wszystkich obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeźbić to ty se najwyżej możesz swojego klocka odbytniczego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaada
Ja cigle czekam na ten przysiad w wykonaniu niesłabeusza. No dawaj, mały, dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekać to ty sobie możesz-w kiblu jak siedzisz i robisz pod siebie hehe tylko nie zapomnij dupska wytrzeć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×