Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adriianaa27

Co możnaby zrobić z tych składników na obiad??

Polecane posty

Gość adriianaa27

Mam: - kilka pieczarek i cebule - ziemniaki - makaron rurki i kolanka - ryż - 2 czerwone papryki Mi do głowy przychodzą tylko placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym ale to sie już przejadło, co mogę jeszcze zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiekankę
makaronowa- warzywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriianaa27
JESTEŚ W STANIE NAPISAĆ COŚ WIĘCEJ, JAK WYKONAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można zrobić
jajecznicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby radzicie jej zaplacic
warzywa podsmaż na patelni dodaj przyprawy i śmietane jak masz, makaron ugotuj osobno. Pożniej połącz go z warzywami i możesz posypac żółtym serem :D na bank bedzie pyszne :D Tylko daj jedną papryke i oczywiscie nie dawaj ziemniakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron z dobrym sosem zrob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby radzicie jej zaplacic
jak nie masz śmietany to tez nic sie nie stanie wtedy bardziej przypraw , zamiast śmietany możesz dac przecier pomidorowy i tez bedzie ok. Chociaz ja uwielbiam makaron z pieczarkami i smietaną właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriianaa27
jajek NIE MAM, smietany malutko, sera żóltego tyci cyci wystarczy do tej zapiekanki? A ten sos do makaronu - z czego konkretnie i jak wykonać?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriianaa27
no niby radzicie jej zaplacic - napisz mi tylko czy 7 srednich pieczarek wystarczy i jakie przyprawy dać? Makaron już wstawiam, pieczarki w kostkę tak? wymieszać ze śmietaną (jakieś pół szklanki mam) i zalać ten makaron - tak myślę, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można zrobić
mówię ci zrób jajecznicę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby radzicie jej zaplacic
to nie ja pisalam o zapiekance :D ja podaje swoj pomysl właśnie na makaron. do smietany możesz dolac troszke wody ale to nie jest wcale konieczne a serem posypiesz juz na talerzu ten makaron. Nie musisz dawac go do garnka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby radzicie jej zaplacic
już ci pisze jak ja robię, pieczarki tre na tarce na grubych oczkach, cebule kroję w kostke papryke też. smaże razem na patelni i dodaje przyprawy do smaku pieprz vegeta itd kto co lubi, pożniej śmietane rozrabiam troche z wodą żeby nie była taka gęsta i zalewam te warzywa chwile dusze. Makaron gotuje osobno na pół twardo. Ugotowany makaron mieszam z tym sosikiem warzynym nakladam gorące na talerze i posypuje z wierzchu żółtym serem. Możesz dodac czosnek jak lubisz albo łyżeczke przecieru do smietany i wyjdzie taki pomidorowo śmietanowy sosik. Pyszne to jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriianaa27
własnie sie robi :) gotuje makaron i smaże reszte dam znać jak wyszło. DZIĘKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby radzicie jej zaplacic
ok :D smacznego i napisz czy sie spodobalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriianaa27
Zrobiłam, smakowało nawet nawet, papryka nieco zagłuszyła smak pieczarek na niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×