Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L.e

jaka uczelnia???

Polecane posty

ktora uczelnie wybrac?? UŁ w lodzi czy UAM w poznaniu??? mile widziane opinie na temat tych uczelni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogdf
UW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tam nie ma kierunku ktory mnie interesuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy ci na wyciągnięciu ze studiów konkretów, to polecam ci ich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Tam masz naprawdę wysoki poziom i kilka kierunków, które są prowadzone jak należy. Na myśli mam przede wszystkim kosmetologię i dietetykę, ale z administracji też znam ludzi, którzy chwalili. Plus miejsca za dobrą lokalizację, wyposażenie i solidną, konkretną kadrę. Ogólnie uczelnia zdecydowanie godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacomina
A czy ktoś z Was studiuje Bezpieczeństwo Narodowe? szukam jakiegoś kierunku najlepiej związanego z cyberprzestrzenią, to tak na czasie. Jest szansa, orientuje się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginna101
lacomina, zerknij na stronę wsb. Mój braciak tam studiuje tą speckalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lacomina studia I stopnia (stacjonarne oraz niestacjonarne) na kierunku Bezpieczeństwo cyberprzestrzeni możesz podjąć w oddziałach WSB w: Chorzowie, Gdańsku oraz w Opolu. Szczegóły tego kierunku oraz warunki rekrutacji dostępne sa na naszej stronie https://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia Warto pamiętać, że obecnie w naszych oddziałąch trwa specjalna promocja zniżkowa. Aplikując na studia w teriminie do 10 sierpnia będziesz mogła zaoszczędzić 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 125rafcio
Nie miałem problemu z wyborem uczelni. Siostra studiuje na gdańskim wsb i ja tam zapisałem się jeszcze przed ogłoszeniem wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacomina
Dziękuję bardzo za odpowiedzi! A jeśli nie zdążyłam się zapisać do 10 sierpnia (wiadomo, wakacje itp.) to teraz jest już za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiska
O ile wiem to wsb deklaruje ofertę do połowy września. Zajrzyj na ich stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłem na Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie ze względu na międzynarodowe środowisko, w którym po prostu lepiej się czuję, a jeśli chodzi o kadrę to i tak zatrudniaja wykładowców z UW więc poziom podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lacomina mam dobrą informację. Promocja zniżkowa w kwocie 700 zł potrwa jeszcze do 19 września. Zatem zachęcam do aplikacji na studia I stopnia. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacomina
Super!!! I obowiązuje zarówno przy rejestracji osobistej jak i on-line? chciałabym się wybrać osobiście, ale wiadomo, jak to z czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lacomina promocja zniżkowa obowiązuje zarówno przy zapisie online jak i bezpośrednim zapisie w oddziale. Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×