Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość literratka

potrzebuję szybko schudnąć!

Polecane posty

Gość literratka

prosze TYLKO o sprawdzone rady, bez pytań dlaczego i gadek umoralniających ,że niezdrowo, że jo-jo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykkka
ja jakis czas temu schudlam 7,5kg w trzy tygodnie jedzac tylko "obiad". napisalam w cudzyslowiu bo ten obiad to byly posiekane surowe warzywa z jogurtem naturalnym. pozostale posilki to byly przekaski np 2 wafle ryzowe na sniadanie, jablko na kolacje. po jakis 3 dniach glowa mi pekala i ogolnie czulam sie fatalnie, ale jakos wytrzymalam. schudlam te 7,5kg. wszystkie ciuchy zrobily sie za luzne. jaka ja szczesliwa bylam. ... tylko, ze moje szczescie nie trwalo zbyt dlugo, bo gdy zaczelam normalnie jesc przybylo mi 10kg!!! i to w dwa miesiace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość queeennnnss
a ja potrzebuje szybko nowego auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez da sie schudnac szybko bez efektu jojo.Wystarczym,ze kilka godzin bedziesz dziennie cwiczyla.Ile masz czasu by schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literratka
mam dwa miesiące :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454565465
2 MIESIĄCE PO 2 KG TYGODNIOWO TO JAKIEŚ 16 KG, JEDZ PRZYNAJMNIE 100 KCAL DZIENNIE, ALE W ZDROWYCH RZECZACH, ( WARZYWA, JOGURTY, KEFIRY, CHUDE MIĘSO RYBY ITD ) I DO TEGO ĆWICZ PRZYNAJMNIEJ GODZINĘ DZIENNIE. i TO WYSTARCZY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454565465
O PRZEPRASZAM MIAŁO BYĆ 1000KCAL DZIENNIE:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literratka
no własnie chce schudnac 15 kilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa.. Ale sama dieta nie wystarczy.Napisz do czego Ci to.Chcesz zmieścić sie w jakąś sukienke? Bo jezeli tak to dieta na nic,bo by obwod w talii sie zmniejszyl potrzeba RUCHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454565465
no to najwazniejsze są ćwiczenia. Jeść możesz nawet po 1700 kcal dziennie, jeśli jakieś 500-1000 spalisz ćwiczeniami. Rowerek, brzuszki, bieganie, siłownia, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literratka
wstyd przyznać ,ale to dla faceta...Nie widziałam go parę dobrych lat i teraz odnowiliśmy znajomość -na wiosnę przyjeżdza do mnie. Wiem, ze jestem płytka, ale naprawdę zależy mi na tym,aby mu się spodobać- a niestety on pamieta mnie 2 rozmiary mniejsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literratka
macie racje -musze cwiczyc i zaczynam od dzisiaj, nie od jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SymbioZaaa
Ja schudłam w 2 miesciące jakies 7 kg!! A wszystko dzięki diecie, treningom i Hoodia Gordonii Plus z http://hoodiaopinie.pl/ : ) hamuje łaknienie i przyspiesza metabolizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandakiki
jedz warzywa i owoce, cwicz duzo z figura extraslim na szybsze spalanie, pij duzo wody i nie jedz na 3h przed snem, TADAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella2
Faktycznie bez diety i aktywności nie da się szybko schudnąć. Ja sama od 2 miesięcy odchudzam się, systematycznie ćwiczę i jem dietetyczne dania od koleżanki – dietetyczki. Do tego spróbowałam takiego suplementu http://nutrina.pl/28,slimette.html i teraz dopiero widzę efekty. Już mam 13 kilo mniej, ale jeszcze muszę troszkę schudnąć, bo moja nadwaga nadal jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trakcie całych trzech miesięcy kiedy brałam Foreverslim nie przekraczałam 1700 kal.Poskutkowało do tego hula-hop skakanka i raz w tygodniu marszobieg.Teraz nie spożywam więcej niż 2200 kal bo wiem że jak będę ich przyjmować więcej to znowu kilogramy wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja w końcu mogę dołączyć do osób którym udało się schudnąc dzięki pomocy Slimunox.I wbrew pozorą nie było to tak strasznie męczące jaby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z treningów ems, spaliłam tłuszczyk i poprawiły się moje problemy z kręgosłupem, zapisałam się do InTime i gorąco wszystkim polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja proponuję Paniom, które nie radzą sobie same z kilogramami, aby po prostu skontaktowały się z dietetykiem. Fajnie jakby był to taki dietetyk, który nie proponuje non stop zieleniny... bo ileż można. JA np. schudłam już z dietetykiem 15 kg. Wstyd się przyznać, ale ważyłam ponad 90 kg. Teraz chudnę bez specjalnych wyrzeczeń. W jadłospisie mam nawet ciasta-takie zdrowe, ale pyszne. Na śniadania np. jajecznicę, omlety, owsianki, tosty. Na obiady: burgery, ryby, mięcho, risotto i wiele wiele innych. Mój dietetyk tj. Sylwia Sobczak-Piżuch układa diety online, więc tym lepiej. Wypełnia się taki formularz i czeka na dietę. Bardzo polecam:) Poza tym nie mam już zaparć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dla zdrowych dorosłych osób tylko dieta zbilansowana jest słusznym rozwiązaniem w odchudzaniu. Czyli coś takiego jak koleżanka pisze powyżej. Dieta zbilansowana to właściwie nie dieta w popularnym tego słowa znaczeniu, a raczej mądry sposób odżywiania się. Sposób, który dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych wartości odżywczych i witamin. Jest bardzo urozmaicona, je się praktycznie wszystko wraz z fit słodyczami tyle, że w odpowiednio wyliczonej ilości. Najlepsze jest to, że taka dieta nie męczy, a zazwyczaj staje się codziennym sposobem odżywiania. I to gwarantuje efekty. Trwałe efekty bez jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałam Slimunox ijestem jak najbardziej zadowolona, Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi, gdzie wcześniej nie udawało mi się to przez prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Slimunox i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje serio schudnąć to polecam zajrzeć tutaj:

dietalux.wordpress.com

na tym blogu można znaleść dobre i tanie tabletki na odchudzanie, mi pomogły schudnąć 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×