Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Migotka-

Jakie zabawy dla dzieci na urodzinach ?

Polecane posty

Witam ! Mam pytanko do was, podpowiedzcie w jakie zabawy dzieci mogą sie pobawić na urodzinach 8 latki. Dzieci równolatki ośmioletnie, 8 sztuk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra w butelkę - dzieci siadają w kólku i kręcą butelka na kogo wypadnie, wymyśla mu się zadanie do wykonania. Taniec z balonikiem - Po dwie osoby tańcza z balonem na wyoskości brzucha i kto pierwszy go zgniecie wygrywa. Malowanie twarzy - No to to każdy wie :P Nakarm lwa - – przygotuj 5 piłeczek do pingponga. Na większym kartonie namaluj głowę lwa z otwartą paszczą (nie musi to być arcydzieło) i wytnij nożykiem spory otwór w miejscu paszczy. Dzieci kolejno rzucają do otworu piłeczki, to które trafi największą liczbą piłeczek wygrywa. Kucharze artyścik - Jako poczęstunek dla dzieci można przygotować małe pizze. Nich każdy z uczestników zabawy sam własnoręcznie ozdobi swoją pizze wcześniej przygotowanymi produktami. zgadywanka - jaki to tytuł - Dzieci dzielimy na dwie drużyny. Każde z nich wymyśla kolejno znany tytuł filmu, bajki czy książki, który zdradza tylko jednemu zawodnikowi drużyny przeciwnej. Jego zadaniem będzie tak pokazać ów tytuł na migi, żeby odgadła go jego własna drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawa w dupniaka
jedno dziecko jest dupniakiem i wypina się z twarzą wciśniętą w poduszkę lub zawiązanymi oczami - nic nie widzi, a ktoś z innych dzieci daje mu klapsa (lekko oczywiście) w pupę - dupniak musi zgadnąć kto to był - jeśli zgadnie - to zamiana ról i osoba "odgadnięta" zostaje teraz dupniakiem, a jeśli nie, to kolejny klaps, do skutku. Zabawa w owocki: dzieci siadają w kółku, każde dziecko wybiera sobie nazwę owocu, a jedno stoi w środku z pustą plastikową butelką. Jedna osoba krzyczy np. "jabłko" i ten w środku musi walnąć jabłko w głowę butelką (oczywiście znów lekko :) ) zanim to jabłko nie powie nazwy innego owocu. Trochę podobnie do głupiego jasia. Oczywiście jeśli środkowy zdąży walnąć jabłko w głowę, to zamiana - jabłko wchodzi do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajną grą na urodziny dziecka może być Gra urodzinowa Klaun albo Pirate Bounty, widziałam takie w sklepie Congee.pl, są tam w zestawie gadżety do przebrania, plansza i instrukcje. Bardzo fajna gierka i dzieciaki mają wielką frajdę podczas grania w nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opener Klub Mam
Drodzy Rodzice, macie dosyć urodzin organizowanych na placach zabaw i w restauracjach? W bardzo prosty sposób możecie sami przygotować idealne przyjęcie urodzinowe w domu lub ogrodzie. Dzieci to bardzo wymagający goście, dlatego ważne jest by urodzinki były pełne atrakcji. Zorganizujcie zabawy dostosowane wiekiem do maluchów, zaplanujcie niespodzianki i nagrody, które zachęcą dzieci do aktywnego udziału w konkursach. Nie animujcie jednak całego czasu, pozwólcie by dzieci – jeżeli mają na to ochotę – bawiły się też spontanicznie ze sobą. Dobrym pomysłem są też zawody sportowe, które lubią zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Mogą to być wyścigi w workach, przeciąganie liny, tańce z balonem czy tańczenie na gazecie, której wielkość, co jakiś czas zmniejszamy. Nie zapomnijcie jednak, że Maluchy nie lubią przegrywać, podkreślajcie więc, że fajna zabawa to cel konkursów, a wygrywa każdy, kto ukończy daną konkurencje. Opener Klub Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobne zabawy, bo i to są te najpopularniejsze:) Można pokusić się tez o jakieś zorganizowane imprezy dla dzieci np na salka zabaw, w centrach handlowych, restauracjach, czy choćby jak ktoś jest z Poznania - to w Lolo manolo ( www.lolomanolo.pl ) - robią tam imprezy modowe dla dziewczynej na urodziny i inne tematyczne dla chłopaków. fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia O
ja mialam dosc tradycyjnych zabaw dla dzieci. 3 dni temu Franio mial urodziny i po zjedzeniu tortu dzieci bawily sie na stronie ekodzieciaki.mos.gov.pl gdzie sa fajne zabawy dla dzieci. nawet zglosilam synka do konkursu. moze wygra. mam nadzieje ze moge liczyc na oddanie glosu na moje dziecko i was zachecam do zabawy :) Ps Franio codziennie tam siedzi bo mu sie spodobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że bardzo efektywnie może zająć czas dzieciom malowanie obrazków z kolorowego piasku. Kupiłam moim takie obrazki piaskowe w sklepie FIKOLO http://fikolo.pl/ i bawią się tym rewelacyjnie, w końcu mam chwilę dla siebie, bo naprawdę potrafią zająć same sobą i przy okazji się rozwijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniata- To super pomysł na zabawę urodzinową spraw radość swojemu dziecku! Piniata to zabawa, której celem jest rozbicie tekturowej formy i dobranie się do umieszczonych w jej środku `skarbów` - słodyczy. Przebieg zabawy jest bardzo prosty. Piniata jest zawieszona na sznurku lub lince, której koniec dzierży jedna z osób obniżając lub podnosząc tekturową formę. Pozostali uczestnicy, po kolei starają się wydobyć z niej smakołyki przy pomocy kija. Aby nieco utrudnić rozgrywkę i wprowadzić do niej trochę kolorytu, możemy „rozbijającym” zawiązać oczy. Gdy z piniaty wysypią się „skarby” dzieciaki rzucają się na nie wybierając co lepsze słodkości:) W cenie 80 zł maja Państwo gotową Piniatę jeśli mamy umieścić w niej słodkości- cena zależy od rodzaju słodyczy. Zapraszamy do kontaktu. biuro@hokipoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bańki mydlane to najlepszy prezent urodzinowy dla twojego dziecka, tysiące kolorowych baniek unoszących się nad ziemia to niezapomniana atrakcja dla dzieci w każdym wieku!Łamiąc wszelkie prawa fizyki tworzymy olbrzymie bańki wielkości człowieka a nawet takie dochodzące do 10 metrów! Puszczamy małe bańki z wytwonic w dużych ilościach, oraz zamykamy przedmioty, dzieci w bańkach. Zapraszamy do kontaktu info@bankimydlane.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela277
Możesz wykorzystać np. bum bum rurki. Ta niepozorna zabawka daje naprawdę wiele radość maluchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodziny dla mojego dziecka organizowałam w LASER-WAR w Legionowie. Więc zabawy mieli zorganizowane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaGG
Jak organizowałam urodziny mojej córki to pomysły na kreatywne zabawy czerpałam ze strony kraftownia.pl . Dzieci bawiły się jak nigdy, a rodzice też sie uśmiali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losste
Jeśli ktos szuka fajnych pomysłów na zabawy to tutaj jet ich sporo, sama niedawno robiłam kulinarne wyzwania z synkiem https://badzdlamnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@MonikaGG masz racje, ta strona jest bardzo pomocna :) też lubię Kraftownię, córka sie nie nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pomysły można też czerpać z konkursów dla dzieci organizowanych w internecie. Po inspiracje zapraszam na http://mamawygrywa.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula z M
zabawa w poszukiwanie skarbów. "Znalazłam" starą mapę butelce... [na podstarzałym pergaminie, boki opaliłam świecą z zaznaczonymi ukrytymi skarbami - nasz skarb ukryty był na jeziornej wyspie. Po godzinnym poszukiwaniu skarb został odnaleziony, 2 skrzynki pełne czekoladowych talarów. Płynęliśmy jak przed wiekami, jedno oko zasłaniała czarna opaska ciagle spadająca na drugie oko, niektórzy korsarze nawet odzyskali wzrok i spokojnie porzucili czarne opaski Starsze dzieci szybko domyślili się prawdy o poszukiwaniach, ale tak świetnie się bawili, że postanowili zorganizować nam, rodzicom podobną imprezę. I zorganizowali... Coś w rodzaju podchodów, ale na małym terenie, kopert i wymagań bez liku, wszystkie do wykonania, ale radości i śmiechu było sporo. Mnie najbardziej podobał się przekaz - tatusiu, przez tydzień musisz mamusi robić kanapki na śniadanie. Oczywiście tatuś robił, ale konsekwentnie odmawiał zrobienia jajecznicy - mowa była tylko o kanapkach. Chłopcy - 7 i 4 lata, ich kuzynki 7 i 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jedzenie zawieszonego jabłka bez użycia rąk :-) wyścig w workach albo z przywiązaną nogą do kolegi, bitwa na balony z wodą. ja właśnie jutro mam takie urodziny w plenerze, mam nadzieje że pogoda dopisze :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia G
Wszystkich zainteresowanych kreatywną, PRZESTRZENNĄ zabawą z dziećmi, zapraszam do nowo powstałej grupy ArchiAnimator :) Inspirująca dla rodziców, animatorów oraz pedagogów Znajdziecie tu inspiracje do zabaw, konstrukcji, dekoracji itp. Poprzez aktywność będziecie również twórcami tej grupy. Z chęcią udzielimy wsparcia przy organizacji warsztatów oraz pomysłach na realizacje nowych warsztatowych wyzwań :) Zapraszam: www.facebook.com/groups/1235800456464889/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×