Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ON_on20_

Zawalilem co teraz zrobic?????????

Polecane posty

witam mam taki problem poznalem fajna dziewczyne poderwalem ja po pijaku i wszystko fajnie to kolezanka mojej siostry spala u mnie a na drugi dzien zachowywala sie jak by mnie wogole nie znala wiec ja olalem nastepnego dnia sobie wyjechala ale teraz zaluje mam numer do niej powinienem zadzwonic? Moze napisac? Ale co mam jej napisac?? Glupio wyszlo pomozcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he az tak to nie jestem zdesperowany nie zakochalem sie ale chcialbym poznac ja blizej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do niej.. powiedz wsytsko i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pałąm do Ciebie niezwykłą sympatią moze byc???reszte powiem w alkowie pozagrobowej Twojej jak mię zaprosisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalem jej kilka dni temu ze bylo bardzo milo caly czas mysle o niej itp i jesli chciala by sie jeszcze spotkac to niech sie odezwie niestety bez odpowiedzi!! ona jest odemnie o 3 lata starsza mowila mi ze nie chce zebym sie w niej zakochal ale nie miala nic przeciwko spotkaniom ale najwyrazniej wszystko spierdo****m nastepnego dnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj jej czas żeby zateskniła... swoją droga położę się bo wino mi weszło w kończyny górne wiec do głowy całkiem blisko :D echhh mezczyzny mi się chce :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marabeliaaaa
kitujesz chlopcze piszesz kolejny temat i fakty sie nie zgadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minelo juz 3 dni od smsa a jakies 2 tygodnie od kad sie poznalismy chyba juz nie zateskni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×