Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bea70

Wolne kwatery nad morzem 2010

Polecane posty

Gość Bea70

Szukam ciekawych ofert nad morzem w rozsądnej cenie dla zwykłej 3 osobowej rodziny (najlepiej zachodniopomorskie) na około 2-2,5 tygodnia w terminie od 15.07 do 08.08. 2010 r. Piorytety to: łazienka, lodówka, TV, bezprzewodowy internet, bezpłatny parking, niezależne wyjście i odległość do morza do 350m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea70
Kochana Brzydulo30!!! Dla mnie zwykła rodzina to taka, która podczas wakacji nie potrzebuje zmywarki, sejfu i podgrzewanej podlogi w łazience (a takie oferty wakacyjne już czytałam). Dla mnie ważna też jest cena - nie jestem snobem i nie mam zamiaru płacić 500 zł. i wiecej na dobę za 3 osoby (np. Sandra SPA w Pogorzelicy). Natomiast te niezwykłe rodziny to takie, któr z kasą nie muszą się liczyć. Pozdrawiam Cię Brzydulo30 i życzę, aby Twoja rodzina była niezwykła!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunkaa
polecam serdecznie sprawdzone miejsce w okolicy sarbinowa, dom stoi prawie na plaży, nie ma sąsiadów idealnie na wypoczynek podaje strone http://www.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaiaiia
Bea 70 rzeczyiscie najezona jak jez... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea70
Brzyduleczko30 uważam, że samym zwrotem "kochana" wyraziłam wdzięczność i podziękowanie za linka. Ze względu na małe dziecko pewne warunki są konieczne, jeżeli jeszcze wymaga większej troski i opieki (nie jest to miejsce na pisanie życiorysu i gdyby byla inna sytuacja nie potrzebowałabym takich warunków). Poza tym mam też pracę zawodową i do tego niezbedny jest internet. W końcu żyjemy XXI w. Uważam, że podane piorytety nie są wygórowane i wiele przeciętnych osób poszukuje takich ofert. Gdybym była zjeżona i obłudna wybrałabym SPA i nie byłoby zapytania na forum. Ponadto masz problem z czytaniem ze zrozumieniem!!! Napisałam ciekawą ofertę, a nie fajne pole namiotowe. Za to Ty odpowiadając zapomniałaś pozdrowić!!@***))) Pa PS. NIE MAM POTRZEBY SŁOWNEGO WYŻYWANIA SIĘ, WIĘC DARUJ SOBIE DRUGIEGO LINKA!! Może powinnać zwrócić się do kogoś o pomoc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
jestem wląścicielką mieszkania w Międzyzdrojach - ze wszystkim o czym piszesz - niestety , w tym sezonie mogę zaproponować wynajęcie 2 pokoji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
jesli nie zamierzasz gtować skomplikowanych obiadów - to zapraszam do siebie do M - drojów - do morza ok 150 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea70
Serdecznie dziękuję Okiennicy za zaproszenie. Przedyskutuję propozycję z mężem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea70
Brzydulko30 znowu się nie rozumiemy. Ty myślisz o miejscu (morze), a ja o stanie twojej duszy!! CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaiiai
Bea70... zalosna jestes, i jaka zdesperowana, wspolczucia dla meza pozdro brzydula, jaka pogoda nad morzem? zimno i wieje? czy moze znosnie? pojechalabym, ale nie mam z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypad nad morze to świetna sprawa:) Mam zamiar wybrać się ze swoim szkrabem do Jastrzębiej Góry do primaveraspa. Mają tam teraz akcję "Wakacje mamy z dzieckiem" w jej ramach każda mama ma zapewnione zajęcia na siłowni, masaże, zabiegi kosmetyczne a jej dziecko w tym czasie jest pod opieką odpowiednich osób i korzysta z różnych atrakcji typu pokaz magii, zajęcia na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a majówke gdzie spędzacie
bo ja jutro z chłopakiem jedziemy do Pobierowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym roku nie wiem gdzie
spędze wakacje .Po ostatnim razie kiedy to mój maż wybierał noclegi:O mam dość i teraz ja sie bede rozglądac i oglądac oferty . Bo jak on nam załatwił wczasy to z dziećmi latałam po jakis wspólnych kiblach,masakra jakas ! Jedno jest pewne nad morze pojedziemy bo jezdzimy od lat i nie ma opcji innej tylko gdzie ! Mam małe dzieci 4 i 7 lat więc raczej spokojniejsze miejsce wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku nie wiem gdzie -w mojej okolicy polecam Grzybowo,Dzwirzyno.Mrzezyno ew Ustronie Morskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIEM GDZIE JECHAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojelachs
Zapraszam do naszego domu położonego w spokojnej dzielnicy Jastrzębiej Góry w odległości 700 metrów od plaży. Posiadamy pokoje 2, 3 oraz 4 osobowe z łazienkami. Pokoje wyposazone są w: TV, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy, podręczne naczynia. Dodatkowo dla gości przygotowaliśmy w pełni wyposażony aneks kuchenny, miejsce na grilla i ognisko, bezpłatne miejsce parkingowe na terenie ogrodzonej posesji, mini plac zabaw dla dzieci. Cena od 25 do 40 zł za osobodobę. Kontant: tel: 512 491 093 email: pokojelachs@gmail.com gg: 2126134 Aleksandra Lachs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony polecam Ustronie Morskie , miejscowość niedużą aczkolwiek urokliwa idelane miejsce na spedzenie wakacji z małymi dziećmi . W kolo piekne lasy poza tym mozna ,,skoczyć , na wycieczkę do Kołobrzegu . W razie niepogody jeden z tamtejszych ośrodków posiada kryty basen , zresztą ogólnodostępny . Konkretnego namiaru na kwaterę nie podam , albowiem przebywałam tam na turnusie w sanatorium . Jedynym mankamentem tej nadmorskiej miejscowości jest mało ciekawa plaża , wąska i kamienista ale i ona ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek565457658
zapraszam do zapoznania się z ofertami noclegów nad morzem kwatery w domach prywatnych pensjonaty agroturystyka hotele dla każdego coś http://www.noclegi24h.pl/nad_morzem.php wybierz odpowiednie miejsce na swój nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalerka w Świnoujściu
Kawalerka w nowym budownictwie dla 2-3 osób położona w centrum miasta niedaleko morza (15 minut drogi). Duży pokój z aneksem kuchennym oraz sympatyczna łazienka. Mieszkanie po świeżo po remoncie, jest w pełni wyposażone. W pokoju są tapczan dwuosobowy oraz amerykanka (łącznie z pościelą). Aby ograniczyć Państwu objętość bagażu, przygotowaliśmy dla Państwa również świeże ręczniki oraz pościel. W kuchni jest lodówka, płyta elektryczna, komplet garnków i naczyń, czajnik elektryczny. W przytulnej łazience jest kabina prysznicowa z ciepłą wodą. W pobliżu znajduje się restauracja z dobrymi obiadami abonamentowymi, sklepy typu : LIDL, Biedronka oraz parking. Jest możliwe parkowanie samochodu przed budynkiem. Droga na promenadę przebyta spacerem zajmuje około 10 minut, a do centrum miasta nie więcej niż 5 min. Cena za wynajem mieszkania (całe mieszkanie/dobę). Dodatkowe informacje można uzyskać również telefonicznie: tel. nr 0696257184

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfiewrufA
:P ;P ;D ;-P ;-| ;-\ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam do Jezierzan 2km od Jarosławca. Mam wolny domek holenderski 5-6os. od 06-18 lipca. Zapraszam na www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidiakolobrzeg
Witam, posiadam w Kolobrzegu samodzielne mieszkanie 3-pokojowe, w calosci do dyspozycji wynajmujacych (nie wynajmuje pojedynczych pokoi), max. 6 osob, spelnia warunki (priorytety) z pierwszego posta - procz internetu, za to do plazy blizej (200m), a zamiast parkingu jest garaz (w cenie noclegu). Wolne terminy: od drugiej polowy sierpnia. Zapraszam :) lidia.kg@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Władysławowa. www.klarysa.com.pl < Tutaj znajdziesz więcej informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam czegoś ciekawego, niestety wszystko, co lepsze jest już pozajmowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuma
www.lieder.letnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie albo sprawdzić osobę albo też udać się do jakiegoś hotelu czy wynająć domek przy hotelu / spa - od czerwca jest taka możliwość w primawerze w Jastrzębiej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×