Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina21_

problemy żołądkowe...ratunku

Polecane posty

Gość karolina21_

witajcie dziewczyny! zwracam się do was ze swoim problemem. od jakiegoś czasu cierpię z powodu swojego żołądka. zawsze jak wstaje rano, to mam potworne mdłości, muli mnie. myślałam na początku, że to po prostu z głodu, ale ostatnio wygląda to tak: wstaję z łóżka i biegnę do łazienki, by zwymiotować samą pianą ;/ nigdy tak nie miałam. na dodatek po każdym jedzeniu czuję ciężkość na żołądku, jakbym połknęła kamienie. bardzo niewygodne uczucie. nie wiem, czy ktoś tak ma i czy to coś poważnego. trenuje i uprawiam sporty, co za tym idzie zwracam uwagę na jedzenie. staram się jeść zdrowo, unikam alkoholu. nie wiem, więc co może byc tego przyczyną. jedyne leki jakie biorę obecnie to diane35 od 3 miesięcy (teraz kończę 4 i ostatnie opakowanie) czy ona może mieć jakiś skutek na żołądek? i jakie badania podstawowe się robi na żołądek? dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o herbatkę
nie jestes przypadkiem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
do gastrologa na gastroskopię marsz! albo masz refluks albo zapalenie żołądka albo Helicobacter Pylori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
nie, ciąża odpada... no chyba, że jestem wiatropylna :) czy to normalne, że boje się iść do gastrologa? boję się jakoś badania, nie wiem na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o herbatkę
moze na początek do ogólnego od jak dawna tak się dzieje próbowałas brac węgiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o herbatkę
ja brałam diane i nie miałam problemów z żołądkiem ale każdy organizm róznie reaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
od jakiegoś miesiąca. najpierw zaczęły się częste mdłości, ulgę odczuwałam dopiero po zwymiotowaniu. oczywiście unikałam tej czynności, ale czasami nie mogłam już wytrzymać. co ciekawe najgorsze mdłości miałam po zjedzeniu mandarynek, pomarańczy czy choćby wypiciu soku owocowego. teraz odrzuca mnie od tych rzeczy. na codzień piję zioła, a jak mnie silnie ciąży na żołądku, to zażywam krople, pomaga na jakiś czas. bardzo mnie to niepokoi. coś muszę z tym zrobic...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20010
chyba masz helicobacter pylori- wrzody żołądka. marsz do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
może to głupie pytanie, ale czy gastroskopia boli? nigdy nie miałam robionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20010
mnie nie bolała tylko troche dziwne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosRazyDwa
U mnie takimi samymi objawami zaczynały się wrzody dwunastnicy.Lepiej idź do dobrego gastrologa żebyś sobie nie narobiła większej bidy...tak jak ja to zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
postaram się umowić do lekarza, a jutro z ciekawości kupię sobie test na helicobakter. ktoś robił taki test? można mu zawierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gastrologia nie boli,ale uczucie nie jest przyjemne,jednak da siię wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
dziewczyny...wybrałam się najpierw do lekarza rodzinnego (skierowanie) , który mnie tylko okrzyczał, że wymyślam, i że to tak naprawdę wina stresu, który na pewno przezywam jako studentka w czasie sesji ;/ a jedyny lek jaki mi polecił to ranigast.... w przyszłym tyg. wybiorę się gdzies prywatnie, bo z tego, co się zorientowałam to na gastroskopie państwowo cieżko się u mnie dopachć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona 30-stka
odstaw te tabletki hormonalne, Diane 35 to największe dziadostwo jakie może być, dziewczyno watrobę sobie zrujnujesz, wiem co pisze bo brałam je głupia 8 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
ale ja mam je brac tylko 4 opakowania :) nie odważyłabym się ich zażywać dłużej niż pół roku, a co dopiero 8 lat :OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie mecze z zoladkiem juz od ponad roku,dlatego,ze boje sie isc na gastroskopie,taka jestem glupia:O(10 lat temu mialam i wtedy sobie powiedzialam,ze nigdy wiecej),ale w tym miesiacu nie ma co,przemoge sie na sile... a test na helico... nie jest miarodajny,jedynie badanie kalu na antygen helicobacter pylori, posiada wyzsza skutecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina21_
czerwona pomarańcza to mnie nie pocieszyłaś z ta gastroskopią. rozmawiałam z koleżanką, która ma wrzody żołądka i też mi mówiła, że ona płakała przy tym badaniu, i że okropne uczucie...a teraz ja się boję! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6745656565
O ile się nie mylę, to można wykonać to badanie w znieczuleniu ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamitka

Bolały mnie stawy, miałam problemy żołądkowe - wielka szkoda, bo niestety nikt nie potrafił mi pomóc 😞 ani lekarz, ani doktor, ani inny super trener persjonalny. W swoje ręcę mój problem wzięli w klinice Dethloff. Zrobiłam testy genetyczna w którym wyszło, że mam nietolerancje na gluten. Moja mama ma podobno taki sam problem. Zaczęła współpracować z dietetyczką. Od tego czasu mój problem zniknął. Dlatego wszystkim, którzy mają podobne problemy zołądkowe polecam zrobienie igenesis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×