Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alekssandrra.

Mała łazienka- jakie płytki położyć by wydawała się optycznie większa??

Polecane posty

Gość merrlino
A ja wlaśnie zrobiłam mała łazienkę:jasne małe płytki z lekkimi pomarańczowymi mazami trzy rzędy,dwa rzędy ciemniejsze,kilka jasnych ,nad wanna dwa ciemniejsze od podłogi do sufitu,reszta jasna,dwa lustra na przeciwko siebie,jasna podłoga i wszyscy są zdumieni jak super wyszło.Ja sama też bo większego wyboru w płytkach do malej łazienki nie maWzielam co było Do tego trzy punktowe światełka i naprawdę jest fajnaPlytki nazywają sie FIESTA JASNO CZERWONA,FIESTA CZERWONA TubądzinWyglądają niepozornie ale lazienka wyszła ładnie.kładlam je dłuzszym bokiem do podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselotte
widziałam coś pięknego na jednej ze ścian dużą fototapetę przedstawiającą słoneczną plażę. Efekt - trzeba zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może spróbować tapety specjalnej do łazienek? u moich rodziców tak jest: łazienka malutka, ale 2 ściany w tapecie, a 2 pomalowane farbą ...wszystko kupili we fluggerze i bardzo zadowoleni są, bo tapeta byla z przeznaczeniem do łazienek, wiec nie mają problemów w stylu: wilgoć i odklejanie tapety, farby tez specjalne do pomieszczen wilgotnych...przez to, ze zrezygnowali z płytek, łazienka nie wydaje sie byc tak ciasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Glazura Królewska
Najważniejszą zasady, której powinniśmy się trzymać jeśli mamy małą łazienkę powinniśmy pamiętać o jasnych błyszczących kolorach. Równie ważne jest zamontowanie odpowiedniej wielkości lustra, które optycznie powiększą nam łazienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim jasne kolory, warto też popróbować z lustrzanymi kafelkami, pozwala to optycznie powiększyć łazienkę. Przeczytajcie sobie notkę "jak urządzić łazienkę o małym metrażu" na blog polski-hydraulik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Duże lustro, brak płytek na jednej ze ścian, czy fajna gra dekorami na pewno pomogą. Wyślij nam rzut łazienki, zrobimy jakieś wstępne koncepcje i pomysły. www.decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallosio
Wstępne koncepcje i jakaś szacunkowa oferta jak rozumiem bezpłatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Naturalnie, pierwsze spotkania są typowo ofertowe, najlepiej jakby wcześniej przed pierwszym spotkaniu udało się wysłać plan mieszkania, to przygotujemy nasze pierwsze uwagi i koncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zamierzasz powiększyć optycznie łazienkę, to na pewno musisz użyć luster, to podstawa. Istnieją tez inne sposoby. Musisz poszukać w necie portali wnętrzarskich, gdzie swych porad udziela ktoś taki jak architekt czy projektant wnętrz, dzięki temu [url=http://3esdesign.pl/projekty_wnetrz/]projekty wnętrz takich jak np. łazienki są funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra85_c
Miałam ten sam problem, ale trafiłam do salonu Terrano w Poznaniu (gdzie mieszkam).Oni tam mają doradców, więc jak się za bardzo na temacie nie znasz, na pewno Ci doradzą. W sumie długo nie mogłam się zdecydować jakiej firmy płytki kupić, ale w końcu wybór padł na Leonardo. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiss
Mieszkanie bardzo ciepłej, fajnej kolorystyce. Ciekawie rozwiązano połączenie kuchni i salonu, rewelacyjnie tez światło tu gra, pytanie ile to wszystko kosztowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Bazując na naszych pakietach to jest mix Silvera i Golda z dodatkami (oświetlenie, sufity podwieszane, meble)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadstudio
Witam, Jestem architektem. zapraszam na stronkę o mnie: www.kadstudio.pl Co do małej łazienki, jest kilka sposobów. Kolor nie zawsze jest rozwiązaniem. Na pewno duze lustro, jak podpowiadają. Dzięki niemu tracimy poczucie klaustrofobii. Nie koniecznie musi być dobrze oświetlone. Łazienka moze być nawet bardzo ciemna. Konieczne są płytki o dużym połysku, zyskamy wtedy dwa razy większa przestrzeń. Wszystko co sie bedzie w nich odbijać oraz w lustrze daje nam podwojoną odległość i złudzenie przestrzeni. Unikajmy wzorków, oraz wyraźnych fug. starajmy się by kolory były stonowane a akcentów było jak najmniej. Nigdy nie ma jednego rozwiązania na przestrzeń, są ich zazwyczaj dziesiątki. najważniejsze by konsekwentnie je realizować. Błąd najczęściej popełniany przez "inwestorów" to mieszanie pomysłów. Określając to w taki prosty sposób. Budujac coś, tworząc własne gniazdko widzimy co chwilę jakiś "wspaniały pomysł" :P Chcemy je wykorzystac wszystkie po trochu, czasem rezygnujemy z jakiegoś w połowie na rzecz innego co powoduje totalną kaszane. Natomaist projekt powinien mieć na początku założenia, przedyskutowane, zatwierdzone oraz zrealizowane do końca. Architekt ma dystans do projektu w przeciwieństwie do włascicieli miejsca jego realizacji. Moze sobei pozwolić na obiektywny pogląd. Zaprojektuje coś coś "skrojone na wymiar". Oczywiście rzadko zdarza się możliwość gdy realne są nasze marzenia zwiazane z projektem. Rzeczywistość weryfikuje wizję w brutalny sposób. Niekiedy nie przypomina to już wizji początkowych. Jest jedynie takim praktyczno odlotowym frankensteinem :) Jedyne na co mogą liczyc architekci to na zaufanie klienta, na szacunek do pracy, oraz na pomoc w pracy. Nie można zamówić projektu nie przedstawiajac włąsnych oczekiwań oraz wąłsnych potrzeb. Uważam, że 1 projekt na 20 może stwarzać możliwość przedstawienia tego co arch. ma na mysli. Z jednej strony trzeba mieć własne zdanie oraz zasypywac pomysłami mieszczącymi sie w rozsądku a z drugirj spełniać marzenia klienta. Okazuje się, że "klient ma zawsze rację" i początkowego zamysłu nici. ZOstaje on ustatysfakjonowany pozornie, natomiast architekt po setkach projektów nie jest już wynalazcą a jedynie czymś w rodzaju zakąłdu produkcyjnego projekty. Robi by zrobić a nie po to by pokazać na co go stać. Sprawa pieniędzy także czesto jest krytykowana. Rysunek, rysunki, materiały wyplute z komputera są tylko efektem pracy, czasem kilkumiesięcznej oraz okupione wieloma kosztami, nerwami itd. Po takiej pracy trzeba mieć komfort psychiczny by nie skupiać się na zepsutym samochodzie, na dziurawych butach :), na braku na czynsz. Z takimi problemami nie da sie być szczęśliwym, nie da się wygladać na kogoś komu mozna zaufać, nie da się powierzyć komuś takiego dorobku swojego zycia którym jest dom, czy mieszkanie, czy jego część. Tak więc szanujmy się i bądźmy szanowani. Pomagajmy sobie nawzajem pracować i spełniać własne marzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galapagosss
Całkiem fajna, ale ja bym wstawił zamiast tej wanny taką - http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-prostok%C4%85tne/Wanna-prostok%C4%85tna-Ko%C5%82o-PERFECT-170-x-75-cm-XWP1070.html Wszystko bo tworzyło wtedy prawdziwą całość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvf
coś pierdoły piszecie co niektórzy wlasnie duze kafle o małej fudze powodują jednolitą przestrzen małe powodują efekt ćwiartowania łazienki szczególnie z ciemna fuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Co do pracy projektanta, to u nas wygląda to w ten sposób, że projektant ma pomagać i nakierunkowywać klienta , a nie na siłę wdrażać swoje wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ydtski
białe płytki. i generalnie zrobić ją na biało (żadnych sraczkowatych beżów!). Ważne jest mocne punktowe światło, ale nie skierowane na podłogę, ale na lustro, wannę, sufit. Ja mam łazienkę 3m2 i zrobiłem ją w dużych 40x60 białych płytkach z czarnymi dekorami i narody klękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Bezbłędny salon, aranżacja wręcz bajkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Dzięki :) Zapraszam na decoroo.eu , tam nieskromnie przyznam więcej takich perełek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuplytki.pl
Zapraszam do zapoznania sie z naszą oferta www.tuplytki.pl . NIsikie ceny ogromny wybór. Kazdy znajdzie coś dla siebie. Kupuj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do DecoRoom
czy z technicznego punktu widzenia nad zmywarką w zabudowie można zainstalować piekarnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuplytki.pl
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą www.tuplytki.pl . Niskie ceny, duży wybór. Wszystko w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika123456
Hej, ja bym nie wybierała ciemnych płytek, tak jak ktoś tu doradził. Dla mnie argument "Na ciemnej podłodze nie widać włosów" jest po prostu niedorzeczny, bo jak jest brudno, to się sprząta ;) Też mam łazienkę podobnych rozmiarów i urządziłam ją na kremowo, dałam dość duże lustro, ale też radzę wybrać takiej wielkości, żeby nie przytłoczyć zbytnio łazienki. Szafkę pod umywalkę kupiłam taką jak na 5 zdjęciu: http://www.bconcept.com.pl/lanzet-k3-szczegoly-29.html Wannę kupiłam narożna, naprawdę niedużą. Stwierdziłam, że jednak prysznic to bardzo wysoki "mebel" i może zbytnio zagracić łazienkę. Wracając jeszcze do płytek, moja koleżanka teraz robi sobie łazienkę i mówiła, ze znalazłam jakieś płytki imitujące szkło, sądzę, że do małej łazienki mogłoby to fajnie się wpasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość om_ena
fajne pomysły na urządzenie łazienki znajdziesz w internetowym sklepie z płytkami http://ilazienki24.pl - małe łazienki lepiej projektować w jasnych kolorach wtedy optycznie się powiększą, w tym sklepie również możesz zamówić płytki, mają bardzo konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do płytek najlepiej lampy dobre dobrać,k wtedy łazienka optycznie będzie wydawała się większa. Np Light Prestige

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×