Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarownica-bez-kota

powroze chetnym

Polecane posty

Gość ja też poproszę jeśli można...
Joanna 05.03.1973 Chyba utkwiłam w martwym punkcie i zupełnie nie wiem co dalej.Poproszę o jakąś wskazówkę.Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
jezu zaraz co chwile bedzie jakas wrozka..juz jest tu kilka ..wierzcie wierzcie..moge tez powrozyc !!! :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałabym wiedzieć Magda, 31.05.1985 jak ułoży się moje życie uczuciowe i zawodowe? to bedzie dla ciebie dobry rok zawodowy, nie boj sie wyzwan zawodowych, badz bardziej pewna siebie.wykorzystaj swoj urok osobisty. a na drodze swojego zycia spotkasz osoba odmienna niz ty, o innych pogladach, charkterze, przeciwienstwo, to bedzie ktos z otoczenia pracy. Dzisiaj juz znikam, reszczcie odpisze nastepnym razem. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
haha juz sie zmyla przestraszyła sie!! a wy wierzcie dalej a oni beda was wkrecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka z okieneczka
nie zapomnij o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
to moge powiedziec ci ja..dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka19
czy zdam te dwa cholernie ciężkie egzaminy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
krakowiak19 jak sie nauczysz to tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
wydaje mi sie ze za bardzo wierzycie w te wrozby tak kazdy moze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to jest, to tak jak z horoskopami, jeśli się nie sprawdza, to juz nie czytasz więcej, a jeśli kilka faktów się zgadza to czytasz regularnie... a wróżba, cóż, ciężko stwierdzic czy się sprawdzi czy nie, ale miło posłuchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chciałabym wiedzieć
Dzieki pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
ale widzisz jak z dzieckiem trafiłam :) pozdrawiam chyba zostane wrozka :) lepiej placa niz za bycie nauczycielka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 20.02.1989 Czy w tym roku spotkam wybranka swojego życia.? Czy zdam egzamin zawodowy? Pozdrawiam i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-do-wiadek
no i te wrozki wnioskuja odpowiedz z tresci pytania lub innych rzeczy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msonic
Tomasz 24.03.1987 czy w tym roku znajde lepiej płatna prace? czy bede szczesliwy z Anna? dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina 26.08.91 co czuje do mnie moj ex i jaka czeka mnie przyszlosc zwiazana z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka (po_prostu_ja@go2.pl) barbara 21.11.1985, tez pytanie o zycie uczuciowe i zawodowe niestety karty nie chca odpowiedziec, pokazuja sprzeczne odpowiedzi. zapytaj za jakis czas. iwona, 09.07.1988 czy ten rok przyniesie mi miłość...odwzajemnioną???? tak ten rok sprzyja milosci, lula_90 magdalena 17.03.1990 wojtek 25.06.1988 czy bedziemy razem? wróci do mnie? Magdalenko karty pokazuja ze los was jeszcze polaczy ale nie na stale. wszytko zalezy od ciebie. no i właśnie... Anna 23,12,50r,Jak potoczy się moje życie. - czekasz na jakas "rewolucje" w swoim zyciu i to nastapi ale jeszcze nie teraz. karty pokazuja ze chcesz zmian ale jeszcze nie jestes gotowa, pewna, musisz nabrac pewnosci siebie i zaczac dzialac. 14.08.1977 Agnieszka Co mnie czeka w tym roku w miłości i finansach musisz sie supic i poswiecic sie jednej rzeczy, nie mozesz zajmowac sie jednym a myslec o czym innym, jesli bedziesz angazowac sie cala soba to w finnansach sie polepszy ale jeszcze nie teraz(teraz muisz dzialac a po czasie bedzie sukces) W milosci cisza, dopiero na przelomie roku widze jakis uczucie. kkoocchhaamm (melpomene2@op.pl) Agnieszka 15.01.1989 Czy wyjdę za maz za obecnego chłopaka - Tomasz 26.08.1984 Czy będę miała dzieci? Czy skończę studia i spełnie swoje marzenia? Dzieci napewno beda i to moze szybciej niz tego chcesz, wiec uwazaj. studia skonczysz choc czasem bedzie to cie duzo nerwow kosztowalo. Tomasz jest ci pisany wiec napewno razem bedziecie a slub czasem moze byc przyspieszony. hanulaka1010101 hanna 10.10.1989. czy urodzę w przyszłośći dziecko? tak bedzisz miec dziecko - synka. mika2030 Marta 31.07.1983 co ze sprawami miłosnymi? - pod koniec roku poznasz mężczyznę strszego od ciebie ktory podbije twoje serce, dzieki niemu przewartosciowujesz swoj caly swiat, zobaczysz co i kto naprawde jest dla ciebie wazny i ciebie naprawde kocha. ola, 16.07.1989 kiedy wyjdę za mąż? w wieku 24-25 lat malva1983 Witam i poproszę o wróżbę... Malwina 5 kwiecień 1983 jak mam dotrzeć i pomóc mojej siostrze...??? - widze ze juz duzo razy staralas sie pomóc siostrze, nic na sile, powiedz jej ze zawsze na ciebie moze liczyc i na tym skoncz, bo teraz siostra twoja woli sluchac innych (choc niestety nie sa to dla niej najlepsze rady) 03.03.1973 czy ten rok..przyniesie jakies zmiany w moim zyciu? dziekuje.... w tym roku rozpoczniesz jakis kurs, szkolenie lub zostaniesz skierowana na studia, poznasz nowych ludzi w tym pewna kobiete starsza od ciebie, dzieki niej spojrzysz inaczej na swiat, zaczniesz sie zmienac co dobrze wplynie na twoje zwiazki uczuciowe. calineczka z okieneczka cecylia 20-05-1975 co w uczuciach mnie czeka nowego? - calineczko widze na nowo ogien z kims z przeszlosci.daj szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna 05.03.1973 Chyba utkwiłam w martwym punkcie i zupełnie nie wiem co dalej.Poproszę o jakąś wskazówkę -- joanno juz nic nie rob, teraz czakaj. sylwia23246 sylwia 05.08.1985 co mnie czeka w najbliższym czasie -- czeka cie duzo radosci i pracy :) powodzenia zycze. krakowianka19 czy zdam te dwa cholernie ciężkie egzaminy? - nie podlas daty ani imiena, ciezko cos mi powiedziec. karolina-czarna (karolinaczarnecka0@poczta.onet.pl) Karolina 20.02.1989 Czy w tym roku spotkam wybranka swojego życia.? Czy zdam egzamin zawodowy? -- egz.zawodowy zdasz ale musiz juz zaczac sie do niego przygotowywac, nie bedzie latwo. Spotaksz kogos, bedzie to ciekawy zwiazek ale nie bedzie to jeszcze wybranek twojego zycia. Tomasz 24.03.1987 czy w tym roku znajde lepiej płatna prace? czy bede szczesliwy z Anna? -- widze prace ale nie lepsza,widze ze musisz sie w czyms doksztalcic, douczyc dopiro wtedy znajdzisz lepsza prace. Anna nie jest ci pisana. b00mbelek (kita69@vp.pl) Paulina 26.08.91 co czuje do mnie moj ex i jaka czeka mnie przyszlosc zwiazana z nim? -- twoj eks czuje do ciebie pociąg fizyczny, pociagasz go seksualnie ale zadnych uczyc wyzszych, romantycznych nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję za wróżbę Czarownico
dziękuję za wróżbę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcia254
Czy rowniez moglabym uzyskac odpowiedz na zadane wczoraj pytanko. Wielkie dzieki! efcia24 Witam Ewa 23/12/1971 czy zdalam srodowy egzamin? Z gory dziekuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p20pppp
Alina15.09.64 Darek 06.04.65 czy skoncza sie wreszcie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o wrozbe
Witam moje imie Kasia data ur. 03.08.1983, jak uloża się moje psrawy uczuciowe i zawodowe jak potoczy sie moje zycie w najblizszym czasie? Dzieki z gory pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×