Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladka....................

........ jego penisa........

Polecane posty

Gość czekoladka....................

Mój facet chciałby żebym non stop dotykała jego penisa, patrzyła na niego,lubi o nim gadać, ciągle mógłby być nagi.Ja nie wiem on ma jakąś obsesje na jego punkcie czy co???? ( Dodam jeszcze ze nie jest mały, to nie ma czym się przejmować.) Czy to jest normalne jego zachowanie??Czy już jestem przewrażliwiona ehhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie w 100% gej i tyle, a ze kobiete ma przy sobie to zostalo tylko pokorzystac i ulzyc sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka....................
yyy, że gej to nawet nie brałam tego pod uwagę .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, uswiadomilam cie:P a teraz na powazne, moze on ma niska samo ocene a ze penis mu sie udal to tym sie szczyci ponad miare? do psychologa go zaprowadz za szmaty i terapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są kobiety które lubią bawić się penisami swoich facetów i jest OK Jak tego nie lubisz to będziesz miała problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka....................
no pewnie będę mieć problem, bo jakoś mnie to nie kręci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PenisekXcm
Zrob mu loda wkońcu!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzilo ze dla niego :P niech sie pedalek wyzyje. a to juz mowilam, albo go swedzi na kolesi albo jest zakompleksiony i penisem nadrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty
lunka ty to o facetach wiesz wszystko :D czy to dziwne że lubi jak go dotykasz? Ja swojej żonie od dawna tłumaczę że facet ma tylko jedna strefę erogenną i naprawdę niech nie szuka kolejnej bo nie znajdzie:P A jeżeli uwazasz że to dziwne to pomyśl jak by to było gdyby chciał żebyś cały czas trzymała palec w jego dupsku :D :P więc chyba nie jest tak źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×