Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

I po losowaniu Euro2012, czy mnie wzrok myli czy

Polecane posty

Gość nieznana orange
bo Jasiu "Krzykacz" T. niemedialny jest :D pewnie teraz pluje sobie w brodę, że gadaniem zamknął sobie dróżkę do awansu społęcznego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana orange
taka długa lista płac w polskiej reprezentacji piłki nożnej a dla Jasia ani złamanego grosika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ze
jestes idiotka autorko! Widac jak znasz sie na pilce, chcialas przynajmniej tylko udac ze sie znasz a wyszlas na kompletna idiotke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnomie jak coś do mnie masz to ujawnij się na stałym nicku tchórzu :P nigdzie nie napisałam że się na piłce znam, za to kibicuję chętnie i mam do tego prawo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mowa o Tomaszewskim to od razu przypomina mi sie jego tekst: "Kadrowiczom nie trzeba polewać alkoholu. Oni i tak grają, jakby byli narąbani" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uważam żeś głupia
a nicku "stałego" nie mam bo mi niepotrzebny, znajomych tu ni szukam, chyba nie myslisz że założe nick specjalnie dla ciebie ahaha ps kobieta śląska w barach szeroka w dupie wąska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chillout dobry tekst :D hehe niech dadzą szansę innym nasi piłkarze już pokazali co potrafią.. ignoruję krzywe teksty do mnie, to do pomarańczowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ze
Jestem kobieta jak cos :) Po prostu sie zblaznilas i tyle! Skoro kibicujesz jak to ladnie ujelas powinnas wiedziec ze nie graja eliminacji tempa zabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ze
Widac jak je ignorujesz skoro je czytasz :) stara a glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ze
dobrze ze nie napisala ze pilka jest kwadratowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ze
Koza? Kozica jak juz cos :) Kompleksy to zabciu raczej ty masz, ja przynajmniej wiem ze nie graja eliminacji ;) musisz troszke doczytac skoro chcesz chlopcom zaimponowac swoja pilkarska wiedza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiacie sie... Moj kolega do niedawna nie wiedzial co to spalony :D A jak sa transmisje LM to ja ogladam mecze a moj facet spi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po to napisałam żeby się dowiedzieć, dowiedzialam się i git, nie spinam się tak jak Ty :P i nie chce innym imponować, mam kogoś komu imponuję cały czas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem ze
imponujesz? chyba niewiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×