Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna Emilia

Czy podobają wam się chłopcy mężczyzni o

Polecane posty

Gość Panna Emilia

troche dziecinnych rysach twarzy jak Leonardo Di Caprio, lub Jesse McCartney? Wrzuciłam zdjęcia. Nie chodzi czy oni konretnie wam się podobają, tylko o taki typ męskiej urody... Leo: http://c.wrzuta.pl/wi942/a2b116170008e3d047068a7b/0/leonardo-dicaprio%20 Jess: http://www.teenidols4you.com/blink/Actors/jesse_mccartney/jesse_mccartney_1179331345.jpg To jest taki typ, że mają dziecinne chłopięce bużki i ekspedientki często pytają ich o dowód, jeśli kupują coś +18:D Nawet jeśli mają dwadzieścia kilka lat:D Prosze pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so meny times
lubiłam jak miałam 16 lat:) teraz też lubię blondynów tylko 20 lat starszych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch wymienionych powyżej akurat niezbyt mi sie podoba ale chłopięcy typ urody bardzo mnie kręci. Faceci o dużych oczach i chłopięcym usmiechu....to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak że jak kupuje alkohol to ekspedientki właśnie proszą o dowód ale nie są dze żeby takie coś się podobało Kobietą, one raczej pragną takich twardzieli z mięsniami nawet na twarzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I najlepiej jak facet jest jeszcze łysy i nosi ze soba cały czas nóż no i oczywiscie nie może być romantykiem bo według Kobiet to jest nudne... więc faceci muszą być jak czołgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego golę się co trzy dni żeby być jak taki czołg, trzy dniowy zarost nie jest duży ale wyglądam bardziej męsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarki takowych lubią . Ale są kobiety ktorym wrażliwsie się podobają. Niestety nie są to typy ala Paris Hilton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nawet bardzo ale
zeby mieli miesiste meskie cialo a buzie wlasnie takiego slodziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi ci o wygląd czy o inteligencje? Bo przecież wygąd się nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ...z tym wglądem to jest taka mała hipokryzja...każdy w pewnym stopniu patrzy na wygląd. Chodzi o miks cech fizycznych i psychicznych, których szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale "wygląd" czyli cechy fizyczne się zmieniają po czasie, naprawdę liczy się dopasowanie:) i uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociek wędkowałeś może kiedyś? jeśli tak to napewno wiesz jak bardzo ważna jest dobra przynęta. Najpierw trzeba tego kogoś przyciągnąć żeby sie pzrekonać czy do nas pasuje czy nie. Dlatego doskonale rozumiem, że przez płeć omijana jestem szerokim łukiem. Będąc facetem też pewnie patrzyłabym na siebie zpogardą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociek nie stwarzaj sztucznych teorii. Patrzymy w pierwszej kolejności na wygląd, a potem na charakter. Wygląd jest ważny w doborze partnera, jak u innych zwierząt z resztą. A przypominam że jesteśmy tylko jednym z gatunków ssaków. Ja mam taki typ ''urody'' i wiem że niektorym sie to podoba nie którym nie. Naga prawda jest taka i nic tego nie zmieni. Charakter tez jest bardzo ważny, żeby nie związać sie z psychopatką, ale w pierwszej kolejności zwracamy uwage na wygląd. Jeśli ktoś nam sie spodoba z wyglądu, wtedy patrzymy na charakter. Taki jest gatunek Homo Sapiens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tak uważasz? To nie zbyt dobre podejście, wędkowałem kiedyś i wiem że jak ma się szczęście to na pusty chaczyk szczupaka się za kark złapie:P Musisz wierzyć w siebie:) I uwierz wygląd nie jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikakaka
mi teraz tak. to znaczy teraz bo kiedys podobali mi sie starsi, a teraz mlodsi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pusty hak złowiłęm i nie na blachę xD ale wiem o co ci chodzi, kurcze nie dlaczego tak uzwierzęcasz ludzi? w przeciwieństwie do innych ssaków potrafimy być romantyczni, a zwierzęta nie mają rozwiniętych cech charakteru więc dla nich liczy się wyygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje:) Jednak cecha podobania się jest ważna ze względu na dobór naturalny. Wiesz gdybym gadał że patrze tylko na charakter, to bym poprostu był kłamcą. Ważna jest i uroda i charakter. Jednak definicja piękna jest zależna od czasów w jakich żyjemy, kręgu kulturowego i poszczególnej jednostki. Dlatego ktoś kto podoba się jednej osobie nie podoba się innej. I to dobrze... Zakochać się można w charakterze, ale zauroczyć w wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo jest po prostu obleśny . Tego drugiego bym nie zlikwidowała za sam wygląd ale na partnera to nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
Pokaż fote riczard:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Emilia
:( Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w jakim sensie dziecinne. Bo można mieć wydatny podbródek, żuchwę i kości policzkowe a mimo to być uznanym za młodszego niż się jest (jak ja). Z drugiej strony można mieć płaską pociągłą twarz, cofnięty podbródek co wskazuje na niedobór testosternu I tacy faceci raczej nie cieszą się powodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonardo do Caprio teraz wreszcie wygląda jak męźczyzna, kiedyś jak ciota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wzrost 160cm tez mozna zaliczyc do dzieciecych cech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×