Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka I roku psychologii

Dlaczego czasem przystojny chłopak nie ma powodzenia

Polecane posty

Gość studentka I roku psychologii

Nie chce mieć dziewczyny, jest nieśmiały, czy ma jakąs wade której nie widać na zdjęciach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfgdfg
Może jest nieśmiały, ma jakąś barierę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebujesz porady na kafe
bo tego na studiach nie opisuja?:O radz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka I roku psychologii
Spotkałyscie sie z takim przypadkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remek
ja czasami też tak mam :) chyba to zależy od gustów poszczególnych kobiet sam nie wiem albo od fazy jajeczkowej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego w rodzinie
zero wad ukrytych , b przystojny, ale niesmialy, boi sie pierwszy odezwac do dziewczyny,a jak dziewczyna zagada, to odpowiada monosylabami. NO i fakt,ze na byle co nie poleciałby , tak az go nie przyciska. Poza tym ma bardzo duzo zainteresowań, wiec w sumie nie za duzo czasu. moze gdyby pil, to by sie wyluzował, no ale niby po co pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pianiastka***
bo prawda jast taka ze kobiety jak widza przystojnego chłopaka to mysla ze dran, albo boja sie do niego podejcs zeby nie dostac kosza. Oto dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argoss
jest pewna grupa osob ktora ma taka urode ze dla jednych beda bardzo atrakcyjni a dla innych wrecz brzydcy:o moze on do niej nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family man
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
Musi się jakoś przełamać, bo bardzo trudno jest nawiązać kontakt, jak ktoś się prawie nie odzywa...W takiej sytuacji dobre jest poznawanie się prze internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka I roku psychologii
argos wstaw jakieś zdjecie, bym mogła porównać, dlaczego dla jednych bardzo przystojny, a dla drugich brzydki. Hmmm... dość ciekawa teoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bor o mir
mialem takiego kolege w liceum:o gdy zaczynałem 1klase to dziewczyny sie na niego gapily, plotkowaly o nim itp:o nawet moja kuzynka ktora chodzila do innej klasy i jej kolezanki mnie o niego wypytywaly:o chlopak rzeczywiscie byl atrakcyjny, mial jakies tam zainteresowania, uprawial sport ale był tak niesamowicie niesmialy i hmm dziwny ze ten szał na niego minął może po miesiacu nie mam pojecia z czego wynikala jego dziwna osobowosc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka I roku psychologii
No właśnie. W internecie kiedy dziewczyna go zobaczy to szaleje a na codzień jakos nie wykazuja zainteresowania... Bynajmniej nieduże zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
Jeśli ktoś jest bardzo pogubiony w środku, niepewny siebie, to niestety wytwarza taką aurę wokół siebie, że odstrasza wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość family man
Facet nie musi być atrakcyjny, musi działać, jak sam nie zadziała to może liczyć tylko na jakąś desperatkę wariatkę, a nie ma nic gorszego dla nieporadnego faceta niż nachalna dziewucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argoss
mysle ze przykladem takiej osoby był Romek Giertych:o jak czasami czytalem jakies fora internetowe to zdarzaly sie teksty ze wyglada jak koń albo frankensztajn itp. ale zdarzaly sie wrecz przeciwne opinie, sam znalem kilka kobiet które mowily ze Romek jest bardzo przystojnym mężczyzna:p ale trzeba dodac ze w jego przypadku na negatywne oceny pewnie wpływala tez niechec do jego pogladow wiec nie wiem czy ten przyklad jest najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka I roku psychologii
No w sumie ma ciekawe rysy twarzy Romek, no ale samo nazwisko kojarzące się z jego poględami sprawia że jest nielubiany więc raczej ten przykład nie bardzo. Jakiś inny może? No i piszcie dalej jeśli cos wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
zgadzam się z family men...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o tym ze
może jest nieśmiały bardzo i jakby unika z jednej strony kobiet a one przez to myślą o nim ze zachowuje się jak jakiś księciunio i potem sie nim nie interesują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorowaa sukienkaa
nawet jeśli nieśmiały..ośmielają go spojrzenia, szepty koleżanek. Zresztą kobiety wiedzą jak takiego wyrwać;):D problem wieku nastoletniego jak sądzę;) w dorosłym życiu chodzi o coś więcej. Facet może miec nie taki charaker itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawda to je
czasem facet ma wymagania i z byle kim się nie zadaje :D czasem uznaje wartości wyższe, takie jak uczucie, zauroczenie lub miłośc i tworzy związek, gdy występuje choć jedno z nich. bywa, że nie ma czasu na dziewczyne, albo swobodnie sie czuje gdy jest sam, bo może wtedy robić co chce i spotykać sie co tydzień z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
Jeszcze zależy ile ma lat, bo ja ok. 20, to możliwe, że się jeszcze rozkręci, większość się rozkręca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
"w dorosłym życiu chodzi o coś więcej. Facet może miec nie taki charaker itp." W dorosłym życiu chodzi o to że brak kontaktu z kobietami w czasie nastoletnim powoduje brak doświadczeń w tych sprawach i nieumiejętność w zachowaniu. Więc pomimo tego że nieśmiałość w pewien sposób zanika to pozostaje pustka w głowie. Po prostu taki facet niewie jak ma się zachować w niektórych sytuacjach i albo wygląda to śmiesznie i niezrozumiale z punktu widzenia kobiet ,albo taki osobnik wręcz unika z nimi kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
Zgadzam się z osobą piszącą powyżej, coś takiego miałam napisac. Z tym, że cos takiego to już dotyczy trochę starszych facetów ok. 30 lat...a nie chłopaczków 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mieć dziewczyny, jest nieśmiały, Lol, może po prostu Ciebie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka I roku psychologii
A wię to może byc przez to ze w wieku nastoletnim nie był urodziwy miał komleksy, a mteraz kiedy jest przystojny(bo nieraz jako nastolatek sie jest brzydkim a potem pieknieje sie) jest niesmiały? Coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
No a tak ogolnie, to puki się nie pozna bliżej człowieka, to trudno powiedzieć, co mu siedzi w głowie i czego on chce czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weeeź
Może tak być, że powiedzmy w liceum nie interesowały go dziewczyny, bo siedział w książkach, miałam jakieś hobby i to mu wystarczało....niektórzy latają za dziewczynami, a inni np. dłubią ciągle przy motorze...Tylko jak zauważyłam jeśli tak do połowy studiów facet nie ma żadnych doświadczeń z dziewczynami choćby randkowanie, to później zaczynają się poważne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorowaa sukienkaa
20:07.. coś w tym stylu...Widzi siebie sprzed paru lat. itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×