Gość asia-hello Napisano Luty 8, 2010 Bedę, wdzięczna jeżeli chociaż lookniecie: http://sk9.pl/0fa119 *czy ja jestem gruba? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach