Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewa1759

GDZIE KUPIĘ NATRIUM THIOSULFURICUM

Polecane posty

GDZIE MOGĘ W WARSZAWIE KUPIĆ TEN LEK.ZWIEDZIŁAM JUŻ KILKA APTEK I NIE MAJĄ RECEPTURY ABY GO ZROBIĆ.CHCĘ OCZYŚCIĆ JELITO GRUBE METODĄ DR.GÓRNICKIEJ,ALE BRAK TEGO LEKU UNIEMOŻLIWIA MI TO.PROSZĘ O PORADĘ MOŻE INNY LEK MOGĘ STOSOWAĆ ZAMIENNIE.W JEDNEJ Z APTEK FARMACEUTKA PORADZIŁA MI - SIARCZAN MAGNEZU,ALE NIE WIEM CZY MOŻE BYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelglaszczka
Siarczan magnezu to środek przeczyszczający, dobry ale po prostu przeczyszczający. A Natrium thiosulfuricum pozwala na rozpuszczenie i wydalenie złogów i i kamieni kałowych w jelicie grubym. Kupić go można w aptece po znajomości ;) bo jest surowcem do receptury. Ja pracuję w aptece i sam go sobie sprowadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ważne pytanie, czy to 20% Natrium Thiosulfuricum, które Pani doktor poleca na oczyszczenie jelta grubego to jest: SODU TIOSIARCZAN Ph. Eur.,natrii thiosulfas 50 g, kupiłam coś takiego w aptece ale nie wiem czy to jest to, w środku proszek, i co mam z tego zrobić żeby otrzymać 2o% Natrium? proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1034
jak kuracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kochani! czy nie mieliście zajęć z chemii? Nie potraficie obliczyć jak sporządzić z proszku 20 procentowy roztwór? 20 gramów tiosiarczanu rozcieńczyć w 80 gramach wody ,ot i cała filozofia. 30 lat temu uczyłam się tego w podstawówce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym wiedzieć gdzie kupić ten preparat do oczyszczenia jelita ze złogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkwoo
Musisz poprosic znajomego aptekarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gość
Widać ze nie miałaś tego 30 lat ale nawet 30 lat temu matematyka i chemia byla podobna. Aby stworzyć 20% roztwór należy na np. na 100gr wody dać 20gr leku. Koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najgorszy typ debili, to taki co innych wyśmiewają , a nic sensownego nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbujcie na Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaSalomon
Witajcie, czy ktos zna strone internetowa badz namiary gdzie moge zamowic ten lek do Angli wysylkowo? Prosze o pomoc szukam tez Reganolu oraz Senatol wielkie dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×