Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jdfhjhgdsgah55

jak zakonczylam staz i nie wyk 1 dnia urlopu to mi za ten dzien zaplaca??? ile??

Polecane posty

Gość jdfhjhgdsgah55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to dawno już
Na stażu chyba przepada urlop, jeżeli go nie wykorzystasz i nie dostajesz za to kasy, chyba, że zostaniesz u pracodawcy po stażu i dogadasz sie z nim, ze da Ci ten 1 dzien wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfhjhgdsgah55
uuuuto lipa czyli nic za niego nie dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm to dawno już
Hmm nie chcę Ci mącić, najlepiej zadzwoń do UP i zapytaj anonimowo. Bo możliwe, że jednak wypłacą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
za urlop który nie wykorzystałaś przysługuje ekwiwalent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''za urlop który nie wykorzystałaś przysługuje ekwiwalent'' Tak, ale w przypadku gdy jest się pracownikiem, zatrudnionym na umowę o pracę. Wówczas faktycznie za niewykorzystany urlop dostaje się ekwiwalent. W przypadku stażu należy się 2 dni wolne za każdy przepracowany miesiąc. Te 2 dni tak naprawdę nie nazywają się urlop wypoczynkowy, a po prostu dni wolne. I jeśli ktoś ich nie wykorzysta nie dostaje żadnego ekwiwalentu za nie. Po prostu przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Bzdura. Ja miałam do wyboru albo wykorzystam te wszystkie wolne dni przed końcem stażu albo wypłacą pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest to fajnie napisane: http://www.prawnik-online.eu/porady/dni_wolne_dla_stazysty.html A tu ustawa: http://www.abc.com.pl/serwis/du/2004/1001.htm ''Na wniosek bezrobotnego odbywającego staż lub przygotowanie zawodowe w miejscu pracy, pracodawca jest obowiązany do udzielenia dni wolnych w wymiarze 2 dni za każde 30 dni odbywania stażu lub przygotowania zawodowego w miejscu pracy. Za dni wolne przysługuje stypendium.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykidajło - No chyba, że Ci pracodawca z własnej kieszeni wypłacił, bo z tego co wiem PUP nie wypłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
widzisz co pisze w tym co wkleiłaś? "Za dni wolne przysługuje stypendium" No właśnie wypłaca PUP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, za te 2 dni wolne przysługuje stypendium, ale jak nie wykorzystasz tych dni to nikt Ci DODATKOWO za nie nie zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za niewykorzystany na stażu urlop NIC nie przysługuje. Mnie w ten sposób przepadło 10 dni, też o tym nie wiedziałąm:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×