Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lala 002

zarobki w salonie jubilerskim YES

Polecane posty

Gość lala 002

czy ktoś wie ile się zarabia na ręke w yesie jaka atmosfera czy jest jakieś szkolenie i co się pytają na rozmowie kwalifikacyjnej Błagam odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko tylko nie mow ze gdansku w alfie centrum, jak tak to nie idz. moja kolezanka ostatnio przepracowala tam 2 miesiace i ja wywalili bez powodu, i co chwile zmieniaja pracownikow, maja ze 2 osoby na stale a reszta to rotacja. ona dostawla jakies 1400zl, ale 12 godzin stala na nogach ani usiasc ani nic. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 002
do Kasiaaaaaaaa dzięki za odpowiedz pracowałam już wczesniej w salonie jubilerskim i wiem że tam się stoi po 12 godzin(tak jak większość sklepów. a nie wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna???? i to 1400 to na rękę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na reke, niewiem gdyby dawali ta prace na stale to moze i ok, ale mowie ci ogloszenie w necie o pracy w tym salonie widnieje od poczatku lata, i jest caly czas, caly czas ktos nowy, im sie nie oplaca kogos na dluzej bo taniej im wychodzi jak daja umowe na miesiac i nastepna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 002
ja się staram do łodzi a podobno w każdym miejscu to znaczy w każdym mieście jest inny właściciel choć nie wiem czy to na 1oo % prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liila
Tak to prawda własciciele są rózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 na ręke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×