Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxxxxxxx

Dziś usłyszałam - CIĄGLE KOCHAM BYŁĄ

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxxxxxx

:(:( powiedział że wydawało mu się 1,5 roku temu, że już jej nie kocha, że teraz kocha mnie a dziś wyskoczył z tym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ex też mnie kocha
ale ja go nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adad
rychło w czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
tamta jego też nie chce i przynajmniej tyle dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje...:( mój ze swoją byłą był 4 lata,ona go zostawiła... tez sie bałam na początku że nadal ja kocha, no ale jestesmy juz razem ponad 1,5 roku,planujemy slub....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgt
lala, facet ktory zostal zostawiony nigdy tak do konca nie potrafi zamknac przeszlosci i zapomniec o bylej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
my też byliśmy 1,5 roku. boze jak ja się okropnie czuję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
a ja jestem taka byla- ktora najpierw zostawila a teraz chcialabym wrocic--- i co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy czy ten ex cie
jeszcze chce, bo jak nie to nic nie zrobisz, chociaż nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
czas pokaze... wydaje mi sie ze on tez ma sporo do przemyslenia... a jak nie wybierze mnie to mam nadzieje ze juz nigdy nie zmieni zdania- bo moze byc juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy czy ten ex cie
to nie jest tak źle, skoro może być za późno, to go nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
kocham i to nawet bardzo.. ale wiem co kiedys mu zrobilam i uszanuje kazde jego zdanie- WLASNIE DLATEGO BO GO KOCHAM JAK BEDZIE CHCIAL BYC GDZIE INDZIEJ LUB Z KIM INNYM SZCZESLIWY TO POGODZE SIE Z JEGO WYBOREM ALE NIE POWIEM ZLAMIE MI SERCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy czy ten ex cie
robisz coś w tym kierunku by go odzyskać? czy czekasz tylko, bo wydaje mi się, że jesli coś złego zrobiłaś np.zdradziłaś, to samo czekanie niewiele ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---777---
wrrrrr tematyka mi nie obca, z tym, że u mnie on się przyyyyjaźni z eks A ta by mu do wyra i życia z chęcią z powrotem wlazła Z tym, że on jej nie chce i ona o tym wie Ale ------- nie odpuszcza, utrzymuje kontakt, przesyła prezenty i wkurwia mnie niesamowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---777---
a co do takiego wyznania po 1,5 roku to ............. nie wiem ale nie widzę Cię w takim układzie miałam jeden taki epizod Facet po 3 mc wyznal mi, że spotkal dawna milosc i ona nadal cos dla niego znaczy *ale nie, ze kocha czy chce z nia byc, ale ze nie jest mu calkowicie obojetna Przeplakalam cala noc, stracilam zaufanie Potem ochlonelam, uczucie do niego z olbrzymiego, calkowitego oddania zmienilo sie : zaufanie ograniczone, milosc kontrolowana :) I wiesz co Jest mi lepiej, dzieki temu jestem niezalezna, a facet je mi z reki Ze ja taka wyrozumiala itd kocha mnie nad zycie, uwielbia - tak mowi i pokazuje czynami Z tym, ze nie wie, ze dla mnie nie jest juz nr 1, tym nr 1 jestem dla siebie ja :) mam nadzieje, ze pomoglam i ze odnajdziesz sily w sobiem aby przerobic to na cos pozytywnego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sao
Ja jestem właśnie po takich przejściach. Byliśmy szczęśliwi a jego była zniszczyła wszystko. Wrócił do niej choć mówił że mnie kocha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w takie miłości chyba że ktoś nie wie w ogóle co to znaczy kochać i szafuje słowami na określenie różnych stanów emocjonalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
nieraz ludzie pozniej dorastaja i widza co stracili... jak to jest prawdziwa milosc to nawet po powrocie, po latach poradza sobie a tym zostawionym powiem jedno- moze troche cxhamsko- ale prawdziwe bylyscie zapchajdziuram - i kazda z nas moze nia byc- wiec trzeba uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .serce w rozterce
Niektóre wolą być zapchaj dziurą, byle mieć jakiegoś faceta z wyższej półki co ma trochę kasy i jakoś wygląda, a że są tylko dupą tymczasową to już mało ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---777---
do vdfz a jak taki typ by chcial do cie wrocic? to przyjmiesz go z powrotem, tego co stukał zapchajdziure? ja bym się brzydziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy was pogięło czy co
?chyba że ktoś nie wie w ogóle co to znaczy kochać i szafuje słowami na określenie różnych stanów emocjonalnych Być może 1.5 roku temu rzeczywiście " nie wiedział" i " szafował" a teraz wlasnie zrozumial, że milość to nie te odlawione motylko w brzuchu, tylko coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
to ja chce wrocic, to ja go zostawilam w miedzy czasie bylam z kims- a on napewno mial pare panieniek- mnie to nie obchodzi- wkoncu wtedy nie bylismy razem- kazdy jest po jakis przejsciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---777---
a gdyby bylo na odwrot gdybys zostala porzucona, a on by sobie potem "przypomnial", ze to Ciebie jednak kocha? to jakbys zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspiewaj to do szafy
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
tez o tym myslalam... nie wiem co bym zrobila- ale jak bym nadal cos czula to bym nie potrafila go tak do konca odepchnac.. W TAKICH MOMENTACH POJAWIA SIE PYTANIE SPROBOWAC , CZY ODPOSCIC I ZALOWAC DO KONCA ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .serce w rozterce
a ja kocham a ona ma innego:( wybaczyłbym jej wszystko, nawet to, że mnie okłamuje i zwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
a dlugo juz nie jestescie razem??? i powiedz mi czy ona zerwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .serce w rozterce
bylismy krotko, ale tak mnie w sobie rozkochala, ze nie moge o niej przestac myslec a ona wrocila do swojego bylego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfzv
hm dziwnie sie to zycie uklada Ty zostales zastawiony przez taka co koche eksa Ja zostawilam ale chce wrocic do eksa a inne sa z facete a on je zostawia dla swojej eks boze jakie to zawsze jest skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my godness
ale sie dzis zebralo o eksach na wielu topikach :O moj eks po 1,5roku !tak dokladnie po takim czasie stwierdzil ze mnie kocha i pomylil sie dawno temu ale ja juz go nie chce mam ulozone zycie na nowo i nie bede skakac wedle tego jak on znowu bedzie grac, kazdy ma swoja szanse spierdolil to niech spierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×