Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czegojawlasciwiechce24

erotyczne rozmowy, a rzeczywistosc!!

Polecane posty

Gość czegojawlasciwiechce24

Mam 24 lata, on 34. Jestem zareczona a on ma zone i 2 dzieci. Przez 4 lata razem pracowalismy, lecz zadne z nas nie dopuszczalo do siebie mysli, ze miedzy nami mogloby cos zaiskrzyc, choc ciagle na siebie patrzylismy w pracy, rozmwalismy itp. Oboje balismy sie posunac dalej. Odkad tam nie pracuje to zaczelismy rozmawiac na czacie. Te rozmowy stawaly sie coraz bardziej pikantne, przesycone erotyzmem. Wyznal mi ze od zawsze jestem jego 'erotyczna fantazja', ze mnie pragnie itp. Na pewno nie bylo to dla niego latwe wyznanie bo jest raczej powsciagliwym facetem i nigdy nie spodziewalam sie od niego takiego tekstu. Naszczescie mieszkamy kawalek drogi od siebie wiec nie spotykamy się, ale napiecie seksualne miedzy nami jest coraz wieksze, a rozmowy coraz ostrzejsze. Z jednej strony chce zakonczyc na tym etapie, a z drugiej nie umiem. To naprawde jest trudne, tym bardziej ze ciagle o nim mysle i marze zeby wirtualne rozmowy przeciesc do rzeczywistosci.... napewno bedziecie pisac, zeby z tym skonczyc, ale ci co nie byli w takiej sytuacji nie wiedza co to znaczy. niestety pokusa jest silniejsza od rozumu, a owoc zakazany smakuje najlepiej... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×