Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chhhhhhhhhhhhhhhhh

z mojej córeczki robią chłopca - co odpowiedzieć

Polecane posty

heh czasem tak bywa. Pamiętam jak szłam z 1,5 roczna wtedy Manią wystrojona w czerwoną sukienkę z włoskami spiętymi w kucyki i jakaś kobietka nas zatrzymała, popatrzyła na małą i mówi "jakie śliczne dziecko. A to chłopczyk czy dziewczynka?" :D:D:D:D Najważniejsze to nie brać wszystkie do siebie i podchodzić do pewnych rzeczy z uśmiechem. Po co stresować się pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja jest najmojsza
mojego bratanka tez nie raz przechrzcili na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelkowa mamo - padłam :D Hahaha odpowiedziałabym że jeszcze nie wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie przejmuejsz sie autork
o jak nie wiem co, wyzej srasz niz dupe masz, to tylko dziecko, skad ludzie maja wiedziec czy chlopak czy dziewczynka, na golasa z nim nie chodzisz, wyglada na chlopca to mowia jak do chlopca a ty od razu zlosliwosc blee nienawidze takich glupich bab jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkj
kolczyki. przebij jej uszy a ma lysa pale wiec bedzie dobrze widac ze to dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją małą tak do 1,5 roku też nazywali chłopczykiem, bo włosków nie miała(jasno blond meszek). Przeważnie odpowiadałam: "tak, ładna i ma na imię Kasia". Teraz młoda ma bujną czuprynę i trudno uwierzyć, że była takim "łyskiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba viola
Nie przejmuj się. Ludzie rzucają okiem na twarz i sekundę później już wychodzi komentarz. Ciesz się, ze dziecko im się podoba. Ja to bym szczerz mówiąc po twarzy nie rozpoznała, czy to dziewczyna, czy chłopak - w takim wieku. Nie ma się czym przejmować. A jak chcesz sytylizować - to kup jej czapkę z kwiatuszkiem albo zawiąż kokardę dookoła głowy :) Coś, co jest blisko twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek26
heh, to ja bedąc z moim synkiem w szpitalu też miałam taką smieszna sytuacje. pan ordynator do mnie, ze mam bardzo ładna córeczkę i pyta jak ma na imię, a ja że julian. koleś wymiękł. zaczął sie smiać i stwierdził, że julek ma takie długi rzęsy, ze wygląda jak dziewczynka. ale to była jednorazowa sytuacja, rozumiem autorke, bo moja kuzynka też ma taki problem. cholera ją bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo teksty: ale już urósł :/" Ty chyba faktycznie masz do czynienia z bandą kretynów, bo jesli ktos mówi,ze dziecko urosło,to musiał widziec ją jak była mniejsza, więc wie, jaka jest płeć dziecka (bo juz je wczesniej widział,skoro stwierdził,że urosła,bo przypadkowe osoby raczej nie mówią ALE JUŻ UROSŁA) A swoją drogą,to czym sie przejmujesz:-0? Moją małą tez nieraz brali za chłopca,takich maluszków trudno rozróżnic i ocenic czy chłopiec czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabkazokolicy
a na mojego 3 letniego synka mówią ze jest dziewczynka!!!! Taka jego uroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba viola
dzidzia - niekoniecznie; mnie sie czasami zdarza, ze zapominam, jakiej płci ktoś znajomy ma dziecko; spotykam, widzę, ze urosło, ale ani po ubraniu, ale po twarzy nie widzę, co to za płeć, a zwyczajnie zapomniałam :/ Tylko wtedy nie strzelam, tylko mówię coś w rodzaju "hoho, ale żeśmy urosli", żeby nie wyszło, że nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój synek skończy teraz dwa lata i ma długie włoski ale bardzo mu sie podkręcają dlatego jeszcze nie scięłam . Ubieram go typowo jak chłopaka i co ??? Ostatnio jak byłam na szczepeiniu to bezprzerwy słyszałam jaka śliczna dziewczynka. I to mówiła starsza pani i młoda dziewczyna która była z 18 mies. dziewczynką ubrana na różowo. Ja staram się zwracać uwagę w co jest dziecko ubrane jak nie jestm pewna płci a inne matki jak widać nie wszystkie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallipoe
moim dzieciom też zmieniali płec i imiona nawet gdy mieli po kilka lat to dowiadywałm sie, ze mam Julka i Julkę lub Lucka i Łucje. Czasem prosotowałam czasem nie miałam już siły, a jak ktoś zupełnie obcy to szczerze: miałam to gdzieś. Duzo dzieci tak wyglada,z e ciezko rozpoznać, czasem ciuszki podpowiadaja, bo wiadomo schemat chłopiec-niebieski, dziewczynka-rózowy, jednak ja nie bardzo trzymałąm sie tych standardó, gdy byli bobasami. Jesli Cie to złosci obróc w zart albo wyslij sygnał to jest dziewczynka jakimś duzym niebudzącym watpliwosci znakiem. Moja łysa córeczka nosiła opaske z kokardka, ale to było lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czemu to cie denrwuje
Ja mam córkę, zawsze ubrana "na dziewczynkę" ale ludziska wraz - że chłopiec. Bo włoski ładnie przystrzyżone ...a nie prawda, bo nie była u fryzjera. Tak same jej urosły. poza tym ma typowoą dzieczęca urodę więc zawsze zastanawiam sie jak u licha ludziska pomimo różu, kwiatków, i sukienek - dopatruja się chłopaka :) Ja zawsze bezbłędnie odgane czy chłopak czy dziewczynka a ludziom to chyba wszystko jedno, mowia to co im przyjdzie do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek26
no ludzie przekręcaja bo kiedys z tego co babacia mi powiedziała, to chłopców ubierało sie na różowo, a dziewczynki na niebiesko, ale jakoś mi sie nie chce wierzyć. chociaż druga prababcia mojego synka, też kupił nam różowe ubranie, a jak mąż powiedział, że to nie dziewczynka zeby chodził w różowym, to stwierdziła to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen_880
Gość królowo ale ty jesteś pusta
czyli jeśli dziecko jest brzydkie, to oznacza, że jest chłopcem :-/ tylko ty mogłaś wymyślić taką bzdurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinka
na mojego 2,5 latka ciagle mowia , ze dziewczynka, nawet dzis, no ale dajmy na to, ze granatowe spodenki i seledynowo-oliwkowa kurtka mogla zmylić, a buźke rzeczywiscie ma delikatna. no i kolory jakos nie mają znaczenia, bo jak byl w brązowym golfie i granatowych spodniach to tez uslyszal, ze ladna dzieczynka z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×