Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyt o inhalator

czy inhalowanie zeczywiscie zapobiegnie chorobie?

Polecane posty

Gość pyt o inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt o inhalator
rzeczywiście*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem obojętnie
ale napisz po ludzku o co chodzi ??? o jaki rodzaj inhalacji i inhalatora ci chodzi ? inhalacja to jeden ze sposobów podawania leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie inhalacje to raczej przy chorobie moj synek ma zapalenie oskrzeli i ma tube inhalacyjna i tym inhalacje robione..ale zeby zapobiegalo to chorobie njo raczej chyba nie jak nie jest dziecko chore bo tam sa specjalne wziewy.. Jak juz to moze nawilzanie , wychodzenie na dwor , nie przegrzewac dziecka, odpowiednia temp w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sola fizjologiczna
jak zaczyna sie kaszel katar namawia mnie lekarka leki/krople/wchodza w gre juz przy zapaleniu a w poczatkowej fazie ma ustrzec?sama sol?przed rozwojem choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej inhalatory sie super sprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem czy nie problem-hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;) Kupowałam niedawno Baby polskiej marki Sanity i jestem zadowolona. Szybkie podłączenie inhalatora praktyczne maseczki dla dziecka i dorosłego, no i jest też smoczek jakby ktoś miał zamiar prowadzić inhalację u niemowlaka. Z tego co wiem to tutaj można podawać lek już od 1 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa

Nam się bardzo poszczęściło z inhalatorem Novama Familino Pro. Świetna jakość, proste sterowanie i obsługa! Polecam rodzinom, nadaje się do używania też przy mniejszych dzieciach, nie odstrasza malucha, nie hałasuje, aerozol jest tak przygotowany żeby łatwo łagodnie przechodził w głębsze części dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iki

Oferta inhalatorów w Polsce spora, ale nie spotkałem takiego sprzętu jak w Niemczech jakiś mini inhalator Clip – co jednak najciekawsze koszt to jedynie 7 euro a działanie naprawdę solidne więc jak będziecie w Niemczech to polecam sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 27.09.2019 o 14:40, Gość iki napisał:

Oferta inhalatorów w Polsce spora, ale nie spotkałem takiego sprzętu jak w Niemczech jakiś mini inhalator Clip – co jednak najciekawsze koszt to jedynie 7 euro a działanie naprawdę solidne więc jak będziecie w Niemczech to polecam sobie kupić.

Ja nie korzystałem, ale żona regularnie w Niemczech kupowała ten mini Clip i była zadowolona głównie ze względu na to w jakiej jest formie. W Polsce jednak potem nie dało się go kupić, ma się niby pojawiać teraz w sprzedaży, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×