Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha chce schudnąć

_jaka dieta bedzie skuteczniejsza i zdrowsza?__miotam się

Polecane posty

Gość ihaha chce schudnąć

rozważam trzy opcje: - dieta wysokobiałkowa, - dieta MŻ, - wyłączenie z jadłospisu ziemniaków, makaronów, pieczywa oraz kolacji wiem, ze dieta wysokobiałkowa jest bardzo skuteczna, jednak nie wydaje mi się ona zdrowa- nie ma w niej w ogóle produktów zbożowych, które sa niezbedne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dieta MŻ wydaje się spoko, bo można jeść wszystko, ale w małych ilościach. Tylko czasem trudno się powstrzymać :) No a trzecia opcja tez nie wydaje się zła. Jaka jest Wasza opinia, jako znawczyń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogba
chyba musisz obserwowac swoje ciało. ja mam tak ze jem chleb, ziemniaki, makarony za to zwrcam uwage na to z czym to jem (tzn unikam sosów, nie jem śmietany, masła) - tzn nie za tłusto. jesli juz tluszcz to pochodzacy z oliwy itp. slodycze tz jadam ale staram sie w malych ilosciach. nie slodze napojow, nie pije alkoholu. najczesciej pije wode. z miesa jem głównie piers z kuczaka, wedliny wybieram najchudsze. no i 5 lub 4 posiłki dziennie co 3 h. tym sposobem schudłam kiedyś z 65 do 51. teraz ważę 54. wagę mam w tych okolicach 51 - 54 od dwóch lat. wiec jak widać bez efektu jojo. teraz to moje normalne nawyki żywieniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilo88
ja zdecydowanie polecam niejedzenie chleba, ziemniaków, makaronu, płatków, ryżu... to naprawdę działa. moja mama tak schudła 7 kg bez joja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ rzecz jasna plus ograniczenie (ale niekoniecznie wyrzucenie całkiem z diety) chleba, makaronów itp... bo to są węglowodany które w niewielkich ilościach tez są potrzebne. Ale jak np. chcesz zjesć makaron to z warzywami ale bez mięsa. chleb tak samo, lepiej zjesc z pomidorkiem czy coś, ale nie z szynką. A jak możesz się obyć bez nich no to tym lepiej. Ja jem mało, często i wszystko ;) i chudnę, powoli bo powoli, ale mi to wystarcza. A złe samopoczucie poprawiam spacerkiem a nie czekoladą ;) polecam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za MŻ+ RD
POWIEDZCIE MI, JEŚLI STOSUJE SIE DIETĘ BEZ CHLEBA, RYZU MAKARONU I ZIEMNIAKÓW, schudnie się.. a potem co? wracaja te produkty do jadłospisu i znów sie tyje? MŻ + RD (czyli rusz dupę) działa najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam MŻ nie rezygnowałabym z ziemniaków, mało kaloryczne i szybko są trawione...nie wiem skąd si to bierze, że ziemniaki powodują tycie? pewnie przez dodanie sosów, schabowego... z warzywami są OKY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam początkowo byłam na niełączeniu ale potem przeszłam po ok 2 miesiącach na zwyczajne zdrowe MŻ i elegancko schudłam. Nie odrzucałam chleba ani ziemniaków. Zresztą po dotarciu do celu trzymam wagę nadal jedząc wszystko ale z umiarem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietąniełączenia
polecam, jesz wszystko i chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×