Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facettakitam

BOJE SIĘ, ŻE KUZYNKA MOŻE MIEĆ AIDS...

Polecane posty

Moja kuzynka to osoba dość dziwna... Nadwrażliwa itd... Zacznę od początku : miała faceta, strasznego oszusta, który porwał jej serce i zostawił przed ślubem dla innej. Ona straciła zupełnie poczucie bezpieczeństwa. Zawsze była słabą histeryczką, która miała niezłe, że tak powiem "jazdy", ale po rozstaniu z nim APOGEUM. Wiem, że to był koleś, który chodził na dziwki itd... :/ Ona po rozstaniu z nim spotykała się z jakimiś debilami z czatów i spała z nimi. Mówiła, że było ich chyba z 15-stu. :( Bez prezerwatywy !! Mówiłem, że to jest chore i bez sensu, ale ona dalej swoje i swoje a ja jestem jedynie jej kuzynem i cóż mogłem?! Ma 25 lat dziewczyna i nie mam prawa jej rozkazywać. W końcu uznała, że coś dzieje się nie tak z jej ciałem... Powiedziała mojej żonie, że z jej pochwy wydziela się dużo śluzu. Śluz różowy... :/ Miała też bóle odbytu ( byćmoże od seksu analnego :/ ) i straszną wysypke na narządach rodnych i na tyłku... Jakieś krosty bolące czy coś. Włosy wychodzą jej garściami. To ustało, ale teraz okazało się, że wychodzą jej same zęby! Co prawda rok temu uderzyła się mocno i mogła jej pęknąć jakaś kość szczęki, ale wyszły jej 3 zęby same w jeden dzień... Próbuje ją teraz przekonać do badań, ale nie chce. Mieszka z rodzicami, ale oni całe dnie są w pracy a ona wtedy sprowadza ( nadal ) gachów i nie chce iść na te badania a ja się boje nie tylko teraz o ta wariatkę, ale o moją ciocie, wujka oraz facetów, którzy z nią ida do łóżka. Czy powinienem powiedzieć to mojej cioci!? Czy ktoś z was wie jakie są objawy?! Czy 3 zęby mogły wypaść z tego powodu, że rok temu trzasła się w szczene? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogły wypasc od tego
tez tak mam to jest zanik kosci szczeki , zeby sie ruszaja i wypadaja same , od jednego sie zaczyna potem leca wszystkie jak sie nie zacznie w pore leczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno chloryny pomagają w przypadku AIDs:classic_cool:.I doszły mnie pogłoski że AIDS nie jest spowodowane hivem a hiv to nie wirus:P.W razie czego napisze więcej:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ander
Z tego co opisujesz, to kuzynka ma grzybicę pochwy, opryszczkę genitalną, jakąś chorobę weneryczną i czort wie, jakiego jeszcze syfa! Uważaj na kibelek u siebie w domu po wizycie kuzynki - jak nic może wam sprzedać parszywego syfa! Siada chorą dupą na desce i zostawia bakterie. Jak masz dzieci, to uważaj! Myjcie kibel z każdej strony domestosem, żeby dzieci się nie pochorowały! A jak jej zęby wypadają, to niedługo nikt jej nie będzie chciał - chyba, że brudni, zaropiali menele. Może dziewczyna tak reaguje na odrzucenie, że się stacza - a może to lubi? Dużo ryzykuje, bo o HIV nie trudno w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chyba umysłowo chora
w takiej sytuacji na twoim miejscu udałabym się do najbliższego szpitala zakaźnego (nie znam prawa za dobrze) i poinformowała ich, jaka jest sytuacja. być może ci coś doradzą, co zrobić. wiem, że kiedyś w niektórych sytuacjach są przymusy leczenia, jak są zakaźne choroby, a tu nie wiadomo co jest, trzeba zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will work for food
to musi byc prowokacja..no chyba ze mieszkacie na jakiejs wsi gdzie sa obnizone standarty urody i higieny :o z tego con opisujesz powinno jej walic rybami z dupska na kilometr i jak ona znajduje adoratorow nie majac trzech zebow??? zadziwiające :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chyba umysłowo chora
a może te 3 zęby są gdzieś z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will work for food
miało byc standardy* czy autor moglby opisac wyglad kuzynki? czy ona dba o siebie chociaz w minimalnym stopniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will work for food
a jak sie tak glebiej zastanowic nad tym wszystkim to chyba najwiekszym problemem kuzynki sa zaburzenia psychiczne niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem chyba umysłowo chora
no niestety tak :/ bo człowiek, który jest normalny, dba o siebie i unika takiego ryzyka. czy w przypadku, gdy osoba jest niebezpieczna dla otoczenia i dla siebie, nie można jej zmusić do leczenia? ciągle wydaje mi się, że to byłoby dobre, tak na siłę, bo istnieją obawy, że sama nie dojdzie do odpowiednich wniosków i nie zrobi nic ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość will work for food
moze ubezwłasnowolnienie??? ale o tym orzeka sąd..i mała szansa ze sie uda..musialaby o to wystąpić najblizsza rodzina..moze np matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sam się dziwie... Ona nigdy nie była ładna... Ogólnie to dba czy nie dba... Hmmm, no figure ma ok i takim co chcą sobie podymać chyba to wystarczy... Nie lubie mojej kuzynki, lubię ciotke i wujka... Nie jestesmy ze wsi... Jestesmy ze Szczecina... Ja kuzynki w domu nie przyjmuje... Nie chce nic mówić jej rodzicom, bo serce im pęknie ( jedyne dziecko ), ale chyba będę musiał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×