Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wacek jacek

20 lat i prawiczek

Polecane posty

Gość wacek jacek

powinienem być dumny czy sie wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
co sądzisz o tym suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phijiijbb
powinieneś RUCHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
tyle to i ja wiem. tylko zabardzo nie mam czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w co tez pewnie nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
w co to by nawet było. ja to mam dopiero przejebane po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Ty masz jeszcze czas ja juz niebardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
ile masz? 8 cm? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
też mi maciej pocieszenie. mam 11cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Ja mam 25 kwietnia 35 lat i nadal jestem prawiczkiem pomimo ze mialbym czym ruchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
to dlaczego nieruchasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
myśle, ze za bardzo sie na utrate dziewictwa nastawiacie. no i na kilometr czuć od was desperacje. nie mozna po prostu poczekac? wacek jacek, pamietaj, ze nie kazda dziewczyna ma szpare jak wiadro, mysle ze z taką mikro byloby nawet spox. no, nie pytaj tylko jak taką znalezć. tak wiec - chlopaki - czekajcie a sie doczekacie. nic na sile. i nic za pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
suczka ja sie na nic nie nastawiam, ja sie wręcz bronie przed inicjacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
nie każda ma szpare jak wiadro-może tak, ale każd a chciałaby mieć dużego w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
Niewiem jestem niesmiały Jedyna mozliwosc to chyba agencja dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa suczka
zalezy co sie rozumie przez WIELKI. czesto kontaktuję się z osobnikiem z 18 cm, dość duzy w obwodzie. powiem szczerze - boli na starcie. a co do dlugosci - nic przyjemnego jak pier*dolnie z rozpędu w szyjkę :o dlaczego nie chesz inicjalcji? boisz sie wysmiania? ze nie staniesz na wysokosci zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinieneś być dumny czekaj na miłośc taką prawdziwą a zobaczysz ze nie ma sie czego wstydzić wtedy bedziesz z siebie zadowolony ze swojej kobiecie dałes to co masz najlepsze ze byłeś tylko z nią, pozdro noooo i więcej wiary w siebie niech to ze jestes prawiczkiem nie bedzie twoim kompleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
prawictwo nie jest problemen. ale właśnie to że moge zostać wyśmiany. I powiedzmy szczerze że nigdy nie dam swojej kobiecie dobrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22letnie dziewica
Mi by tam nawet 11 cm nie przeszkadzalo gdyby tylko vylo z kim sie pozbyc dziewictwa, zakochac i wziac slub za kilka lat. W odpowiedniej kolejnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sex nie polega tylko na włozenie sobie małego a gra wstepna? zacznij od tego wybadaj teren i bedziesz wiedzial czy przejsc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22letnia dziewica nie mozesz wychodzic w ten sposob w zwiazku liczy sie tez jakosc zblizenia i wymiary wiem z własnego doswiadczenia mialam kiedyzs dawno temu chlopaka 4 lata i tylko raz w zyciu mnie zadowolil tak ze nie bylo mi trzeba wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
no i greengel powiedziała naprawde jak jest. chyba rzeczywiście jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby związać sie z chinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek jacek
szczerze mam tyle, a obwód to 12 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGICZNE PUNKTY Okazuje się, że nie tylko na zewnątrz naszego ciała znajdują się szczególnie wrażliwe miejsca, mamy je również w środku. Stosunkowo niedawno odkryto różne tajemnicze punkty, których stymulacja sprzyja wzmocnieniu rozkoszy seksualnej. Zwykle partnerzy odkrywają te siedliska rozkoszy przez przypadek - wypróbowują różne pozycje i przekonują się, że niektóre dają kobiecie więcej przyjemności niż inne. Czasem miejsca szczególnej wrażliwości na bodźce łatwiej jest odkryć podczas pieszczot niż podczas stosunku - partner jest wtedy skoncentrowany na kobiecie i może stymulować ją dowolnie długo. Jeśli macie ochotę pobawić się w odkrywców, proszę bardzo. Postarajcie się jednak, aby wasze zbliżenia nie straciły przy tym na spontaniczności i romantyzmie - niech nie staną się pogonią za punktami. Tym bardziej że nie każda kobieta jest zbudowana według tego schematu. Może się okazać, że nie uda wam się zlokalizować u siebie żadnego z tych punktów, bo źródło rozkoszy będzie tkwiło zupełnie gdzie indziej. Punkt G Znajduje się na przedniej ścianie pochwy, ok. 5 cm od wejścia. Można go wyczuć w pochwie jedynie w chwilach podniecenia seksualnego. Jeżeli chcesz poszukać go sama, ułóż się wygodnie na plecach lub ukucnij i włóż wilgotny palec do pochwy. Zegnij go trochę i przesuń nim po przedniej ścianie pochwy (tej od strony brzucha). Wykonuj nim ruchy takie, jakbyś chciała kogoś do siebie przywołać. Jeśli popieścisz się w ten sposób przez chwilę, poczujesz, jak obszar pod palcem twardnieje - wyczujesz chropowate zgrubienie wielkości dwudziestogroszówki. Eureka! Pierwsze tak bezpośrednie pobudzanie punktu G może wywołać uczucie podobne do potrzeby oddania moczu, dlatego dobrze jest do ćwiczeń przystąpić z opróżnionym pęcherzem. Kiedy już znajdziesz punkt G, przytrzymaj na nim chwilę palec, ale nie naciskaj. Następnie zacznij go delikatnie głaskać. Ślizgaj się po jego powierzchni, zataczaj palcem koła, pieść okolice zgrubienia. Nie spodziewaj się tak intensywnej reakcji, jaką odczuwasz podczas stymulacji łechtaczki. Punkt G budzi się powoli i leniwie, a orgazm będący wynikiem jego pobudzania jest też inny - mniej gwałtowny i intensywny. Poczujesz raczej ciepło rozlewające się w dole brzucha i długie delikatne falowanie zamiast intensywnych skurczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×