Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krystyna Wąsykowska

Przedszkole Dwujęzyczne

Polecane posty

Gość gość
Drogie mamusie, najlepeij jak juz same zaczniecie cos robic dla swoich dzieci w tym temacie. polecam włączanie dzieciom piosenek po angielsku z youtuba wpiszczcie w googla haslo baby song a wyskoczy mnostwo piosenek, ja tak robie mojej malej i powiem,ze ona duzo juz rozumie(ma 18m) jak pytam sie jej po angielsku np. where is pig?..cow.. itd to ona pokazuje na obarazku. sama tez czasem jej pokazuje obrazki w ksiazece i mowie this is pig, here is dog. itd a no i tez spiewam po angielsku piosenki. Drogie mamy same duzo mozecie zrobic dla takich maluszkow, pewnie wiekszosc zna j.angielski w stopniu podstawaowym a to wystraczy dla takiego dziecka na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnishkaa
Ja posłałam swoją córeczkę właśnie do takiego przedszkola. Mówię o Akadero w Warszawie. Wspaniałe miejsce, Zuzia przychodzi stamtąd bardzo zadowolona. Taka nauka od najmłodszych lat naprawdę owocuje w przyszłości, dużo łatwiej jest się przecież dziecku odnaleźć dzięki temu w szkole. Przychodzi już z pewną wiedzą, ma przewagę nad rówieśnikami. Same plusy. Takie mam właśnie odczucia, ale mogę się przecież wypowiadać tylko z perspektywy tego przedszkola, do którego chodzi moja córa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka jest już starsza i żałuję, że mnie nie było stać na takie przedszkole... Chodziła do zwykłego, gdzie angielski też swoje kosztował, a nie nauczyła się ani słowa. Języki to najważniejsza rzecz i warto w to inwestować, a im lepsza edukacja, tym więcej otwiera drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto o ile będziecie kontynuować. Intensywna naukę przez kolejne lata. Moja córka urodziła się we Francji i tam spędziła pierwsze 3 lata. A teraz mówi po francusku ale tylko troszkę! I to tylko dlatego ze nadal miała zajęcia raz w tygodniu. Za mało ale czasu na wszystko brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto! Moje dzieci chodza do Tequesty i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to bardzo dobry pomysł, ale teraz są też normalne przedszkola gdzie dzieci mają drugi jezyk na dobrym poziomie. Moje chodzą do Bajeczki na Bemowie i codziennie tam jest angielski. To lepsza metoda nauki niż raz czy dwa w tygodniu po godzinie czy półtorej. Dzieciaki codziennie przynoszą nowe rewelacje z przedszkola i opowiadają czego "ciocie" je nauczyły :)Chcą żeby kupować im angielskie książeczki, puszczać muzykę, a nawet czytać bajki po angielsku. Robią wtedy mądre miny i udają, że rozumieją :) Bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem warto zapłacić większe czesne, a w pakiecie mieć już języki i inne dodatkowe zajęcia, bo i tak wychodzi taniej niż je dokupować. Dla swoich dzieci wybrałam przedszkole prywatne, bo wiem, że ta inwestycja zwróci mi się w przyszłości. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może poczytać o Tequeście: http://www.tequesta.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie przedszkola w Warszawie to polecam Bajeczkę. Młodsze i starsze dzieci uczą się tam razem, a rozdzielane są tylko na czas zajęć grupy starszej. To fajna metoda, rzadko stosowana w Polsce, ale ma wiele zalet. Dzieci dużo się od siebie uczą nawzajem. Jeśli szukacie prywatnego przedszkola to polecam z ręką na sercu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola Wielka Przygoda www.wielkaprzygoda.com maja tam codziennie 30 minut nauki języka angielskiego moja mała już umie dużo ciekawych słówek, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przedszkole francuskie na Saskiej Kępie. Dzieci po ukończeniu przedszkola naprawdę mówią płynnie w języku francuskim bardzo miła rodzinna skalę i prawdziwi Francuzi jako native spikerzy trampoline.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Polecam takie, Tequesta w Warszawie. Bardzo dobre międzynarodowe przedszkole. Ważne, żeby dzieci od najbłodszego rozwijało kompetencje językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Im więcej języków będzie tym lepiej dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dwujęzyczne to polecam tequeste bardzo! Mają dwie siedziby. Bardzo dobre przedszkole, dzieci chcą tam spędzać czas i ja jestem spokojna będąc w pracy. Polecam naprawdę. Tylko to jest w Warszawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy szukałam przedszkola dla mojej córki, koleżanka poleciła mi Ciuchcię. Poczytałam trochę w Internecie i z uwagi na pozytywne opinie postanowiłam sprawdzić to miejsce. Naprawdę dobry wybór i moje dziecko jest tam szczęśliwe. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×