Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asia101

Dla kobietek w ciąży film z porodu w wodzie

Polecane posty

Gość penelopa pomponia
wg mnie całkiem dobrze to wyglada:) Wiele kobiet bardzo sobie zachwala takie rozwiązanie, szkoda że niewiele jest miejsc w Polsce żeby rodzić do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjki
zazdroszczę te kobiecie...ja mam jedynak i marzę o drugim dziecku...niestety to marzenie nigdy się nie spełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda że poród w wodzie podobno jest o niebo lepszy jednak jak pomyśle że mnie to niedługo czeka i to bez wody to mnie ciarki przechodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mgiełka
jeśli byłaś pierworódką to przy takiej wadze i wielkości 5.300 i 65cm dziecka powinnaś mieć cesarkę !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgiełka robisz furorę :D że wydałąs na świat sama takiego olbrzymka podziw i wielkie brawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2 dzieci
Co prawda nie rodziłam w wodzie, ale do skurczy partych w zasadzie cały poród spędziłam w wannie porodowej. Musze przyznać ze daje to spora ulgę. Jeśli któraś z mam będzie miała możliwość skorzystać z wanny podczas porodu to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem dlaczego was to dziwi i troche mnie to denerwuje.. Kiedys nie bylo cesarek i kobiety rodzily nie takie dzieci.Wg lekarza nie bylo przeciwskazan do SN.A po za tym nie bylo tak zle.Nie byl gruby,bo byl dlugi.Jedyne co to to,ze mocno mnie nacieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtty
Moja bratowa na dniach rodzi i lekarz powiedział, że jak waga dziecka dojdzie do 4 kg. to będzie miała cesarkę...więc dziwię się, że ty rodziłaś sn tak duże dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgielka241 tylko pogratulować duży dzidziuś i dałaś rade... super jesteś gratuluję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawstydzacie mnie:P Zmienilam stopke,bo mi zyc nie dajecie:p Dzien po mnie rodzila kobieta,ktorej dziecko nie dosc ze 4,5 kg to jeszcze "szlo" broda.Taki szpital.Ale przeciez w 2 fazie porodu nie moglam wyjsc i isc do innego szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mgiełka dałaś czadu!!!:) Efektem mojego porodu była córa 4300 i 62cm. Miała byc cesarka, ale głupia byłam i postanowiłam urodzić sn:o A co filmu, to piękny był i poryczałam sie normalnie....aż zachciało się mieć kolejnego malucha. Następny poród do tylko w wodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa napisz aż tak żle było? Bardzo Cie wymęczyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... wody zaczęły odchodzić dzień przed planowaną cesarką, więc pojechałam na izbę przyjęć. Skurczy prawie nie czułam, a rozwarcie miałam na 4cm. Mój lekarz miał wolne(weekend). Lekarka na dyżurze zbadała mnie z położną i powiedziała ze spokojnie mam warunki do rodzenia sn, ze cesarka to większe ryzyko i balabla. powiedziałam więc ok, a ze skurczy nadal prawie nie czułam zaproponowały oksytocynę, która miała pobudzać macicę skurczów. oczywiście nikt nie powiedział ze poród będzie bardziej bolesny i ze zobaczę wszystkich świętych prawie z bólu:o:o:o Urodziłam po 5 godzinach. Mała miała krwiaka na główce, który na szczęście sie wchłoną. U mnie natomiast po połogu juz lekarz stwierdził obniżenie przedniej ściany macicy i konieczność operacji w przyszłości, ale to już po kolejnym dziecku (bo w planach jest). Powiedział, ze nikt nie powinien pozwolić mi wtedy rodzić sn i ze dziecko o wadze powyżej 4kg u pierworódki kwalifikuje sie do cięcia. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz wiedział jak urodzisz własne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale dla mnie to bardziej powód do płaczu ale nie ze wzruszenia tylko współczucia. Wyobrażam sobie jak muszą wyglądać narządny rodne biednej mgiełki po takim dużym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mgiełka to nie była uszczypliwość do Ciebie:) pozdro dla dzielnego Jasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra ja tez sie poryczałam pod koniec filmu bo to jednak kobieta przechodzi ogromne bóle na filmie tak tego nie widać bo to juz ostania faza porodu... Ale wcześniejsze bóle niestety trzeba przejść... A uwierz nie są one przyjemne... A później dostajesz do rąk w nagrode za cierpienie takie maleństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyy
Poród to piękne przeżycie...ja rodziłam już dawno (synek ważył 2500g) i marzę o kolejnym bobasku...powiem wam, że poród jest mniej bolesny (w moim odczuciu oczywiście) niż wizyta u dentysty - mam na myśli plombowanie bez znieczulenia....brr...zazdroszczę wszystkim kobietkom w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×