Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielkaomka

ile w koncu placa?

Polecane posty

Gość wielkaomka

Hej! W tym miesiacu dostalam masakrycznie malo pensji. Mam umowe na 1/2 etatu a wykonuje 3/4 w rzeczywistosci. Z samych godzin liczbowych (obowiazkowych) wyliczylam ile placa mi na godzine brutto .... w sumie probowalam wyliczyc, bo w koncu sie tego nie doliczylam! Ze starych RMUA wyliczalam i wychodzi na to, ze co miesiac placa mi inaczej!? O co chodzi? Dlaczego tak jest? Oszukuja? Dodam, ze liczylam z kwoty brutto, czyli bez pociagniecia podatku itp. Na umowie mam 9.20 a w sumie wychodzi mi 7.30 czasami 10.20 czasami 8,50 ..... Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz stawkę godzinową, w każdym miesiącu nie pracujesz tyle samo godzin więc dlatego wychodzą różne kwoty. Np 1/2 etatu w * lutym 2010r. to 80 godzin pracy ( przy pełnym wymiarze czasu pracy jest to 160 godzin) *marcu 2010r. to 92 godziny pracy ( pełny wymiar czasu pracy to 184 godziny). * kwietniu 200r. to 88 godzin ( pełny wymiar czasu pracy to 168 godzin). W każdym z tych miesięcy pracujesz różną ilość godzin. Godziny pomnożone przez stawkę godzinową jaką masz na umowie dają kwotę brutto jaką zarobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×