Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwerta

Starania o dziecko a dieta dukana

Polecane posty

Gość uwerta
gruba berta 31 Co u Ciebie słychać? Jak idzie Ci dieta? Chyba przeszłąś już na warzywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba berta 31
witam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaulik
witam wszystkich na diecei dukana ja dietę rozpoczęłam 16maja2011 , od 23maja jestem na 2 fazie ale muszę wam powiedzieć że w 1 fazie schudłam 5 kg co mnie cieszyło , natomiast od 5 dni jestem na drugiej fazie i waga stoi w miejscu -troche mnie to denerwuje. Muszę dodać że trzymam się rygorystycznie zasad dukana. Mam strach wchodzić na wagę - bo się boję że taki rygor stosuję a wskazówka stoi w miejscu. Jednak postaram się wytrwać i przejsc te wszystkie fazy a efekty końcowe może mnie zadowolą startowałam od 75 kg , teraz mam 70kg przy wzroscie 163 cm. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppodelska
Co do samej diety dukana to mysle ze spokojnie przed jej rozpoczęciem mozecie poczytać w tym poradniku http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka- Zawsze łatwiej jest rozpocząc odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomagaja Tobie takie zajęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z tym ze lepiej przyjąc taki suplement niż męczyc sie z jakimiś nie do końca sprawdzonymi dietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowwwiska
Moze warto jesli juz polecamy takie suplementy pomyslec o takim http://aliness.pl/pl/p/Zielona-kawa-Green-Cofee-3200/1 Produkt nie zawiera zbędnych substancji dodatkowych, przeciwzbrylaczy. Po wysypaniu z kapsułki nadaje się dla osób będących na diecie wegetariańskiej. Jest bardzo bezpieczny i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie dużo czytałam o jej własciwościach i na powaznie sie zastanawiam czy nie zacząć przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno takie wyjazdy są super i zdecydowanie pomagaja nam rozprawić sie z naszymi niechcianymi kilogramami. Jestem jak najbardziej za, bo przecież kazda z nas chce schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkąd przyjmuje taki błonnik nie mam naprawde zadnych problemów z zaparciami. Naprawde szczerze mogę i Wam polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam co Wy juz pisaliscie jesli chodzi o turnus Polanica. Naprawde tutaj efekty po takim 3 tygodniach sa rewelacyjne i na pewno kazdy z nas bedzie je widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wiem ze własnie jak tylko dobrze dobierzemy kuracje suplementem i bedziemy ją stosowac regularnie, przez min, 3mc to efekty bedą jeszcze lepsze niż po kremach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś info o diecie limvena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami własnie warto jest zrobic sobie taka kurację, bo sama wiem po sobie jak doskonale moze wpłynąć na redukcje masy i tkanki tłuszczowej. Wiec przed latem moze trzeba własnie o takiej kuracji pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba własnei teraz coraz wiecej kobiet jednak wybiera takie suplementy. Ale to zrozumiałe bo w przypadku Get Slim NH bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka1978
dieta dukana jest straszna, niszczy organizm przy dłuższym stosowaniu. Suplementy są sztuczne! Lepiej przejść na zdrową dietę , która dostarczy kwasów omega-3 i omega-6 szczególnie ważnych gdy planuje się dziecko. Ja już od dłuższego czasu stosuje dietę oleofarmvitum i czuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zdecydowanie poprawiła się waga po suplementach Noble Health poszła w dół. Farmaceuta polecił mi te produkty w aptece i się nie mylił bardzo ciekawy skład . A Get slim daytime świetnie zastępuje mi kawę w ciągu dnia . Dołączyłam teraz do http://getslimclub.com/pakiety/ daje mi to niesamowity napęd do poprawy kondycji moje organizmu. Ta firma poprostu zaraża zdrowym trybem życia . Bardzo Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jak już urodzisz zawsze mozna wyjechac tutaj http://polanika.pl/ Tutaj z pewnością sszybciej uda sie Wam schudnąć niż szukać dobrej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×