Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

danisella

nocne karmienie 2 latka

Polecane posty

Gość autorko żartujesz
z tym pytaniem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvgfdfdf
2 lata? mleko w nocy? nieee.. mój od 6 miesiąca nie pije mleka w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Aleksandra Ty jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia, ale zawsze nic ciekawego. Tyle tylko, żeby kogoð zjechać............;/ Może lepiej doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mój syn ma rok i czasami pije ale tylko dlatego, że wieczorem porządnie się nie najada;/ Ale dwuletnie dziecko to już chyba jest troszeczkę za duże........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak w nocy mocna się domaga, jest Tadkiem Niejadkiem i myśle , że stąd bierze sie nocny apetyt. Zapewniam Was, że więcej dzieci w tym wieku pije w nocy mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nei pomyslalas ze w dzien
sa takimi niejadkami wlasnie dlatego, że są karmione w nocy?! najedza sie wtedy a potem nei chcą normalnie jesc w czasie dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie je od 3 miesiąca! koniecznie oducz mleka, zastąp wodą, a potem już nic. Tak jak ktoś pisał, nie je w dzień bo je w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danisella a jak dziecko zazycz
sobie codziennie chipsow czy czekolady to tez mu nie bedziesz zalowac?! wybacz ale uczysz dziecko zlych nawykow zywieniowych pozwalając mu na jedzenie w nocy w tym wieku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia83
Mój ma w marcu dwa latka i pije jeszcze mleko w nocy.Nikiedy nawet zdarzy mu sie ze dwa razy.Próbowałam go oduczyc ale nie idzie.Samo mu przejdzie jedzenie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytuguy
"nie zamierzam zalować dziecku mleka! I basta" 10 lat poxniej... "nie zamierzam zalowac dziecko wódki! I basta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfkglhk
nie, moje dziecko nie je w nocy :o twoje je dlatego że jest przyzwyczajone do tego że w nocy dostaje cycka/butelke i tu nie ma nic wspolnego z glodem... a dziecko w tym wieku nie powinno byc karmione w nocy... no chyba ze chcesz aby w wieku 4 lat byl juz u entysty z powodu prichnicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a po tym nocnym karmieniu myjesz mu ząbki (albo sam sobie myje?)...bo chyba wiesz czym sie to moze skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myje mu zęby
... wlecze dzieciaka o 1 w nocy aby umył zęby i to może kilka razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynaa_Szamanaa
To zdecydowanie przyzwyczajenie, a nie głód :) Mój synek pił kaszke w nocy jakoś do 15 miesiąca. Strasznie męczące było to wstawanie. Pewnie piłby dłużej, gdyby nie artykuł, który przeczytałam, że dziecko w nocy powinno jeść do ok 6 miesiąca. U nas niestety przez to nocne jedzonko zaczęły psuć się ząbki, dlatego szybko odstawiłam kaszke. Łatwo ne było, wiele nocy nie spałam, ale udało się i Tobie też polecam :) Bo Twoje dziecko wcale nie jest głodne, ot zwykłe przyzwyczajenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się że
mało je w dzień bo podjada w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkl
nie nie piją. moja córka ma 6 miesięcy i nie je w nocy. Starszy syn tez tak od około 5-6 miesiąca życia nie jadł w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powidasz ze nei zamierzasz
zalowac dizecku mleka...mam nadzieje, że na dentystę dla niego też nie bedziesz żałowac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak autorka zapewne liczyla
na to, ze wszyscy jej tu przyklasną i powiedzą, ze oni też tak mają, ona sie upewni w tym że dobrze robi a tu figa! no wiec sie zbulwersowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia83
z tymi ząbkami tak nie dokonca jest prawda.Mam jeszce dwójke starszych dzieci i tez długo piły w nocy mleko a ząbki maja ładne bez próchnicy a sa w wieku 7 lat i 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dzieciak chce to nie widzę w tym nic złego, żeby pił mleko, nawet z piersi:) A Aleksandra i jej podobne pewnie same żrą w nocy, ale dzieciom żałują:P No przyznajcie się, która nie wstała kiedys w nocy napić się wody przegryzając kanapeczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra komu się obraca temu się obraca, niektórzy genetycznie są zaprogramowani na chudzielce. Wcale nie liczyłam się z tym, że mnie pochwalicie, ale widzę, że są dziewczyny , ktorych dzieci lubią sobiwe popić w nocy zdrowe płyny. I nie demonizujcie, że za 10 lat poprosi o flaszkę i też mu dam. Cóż wspólnego ma flaszka z mlekiem niektóre z Was nie tylko , że jadowite to i jeszcze inny defekt mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale jakby nie bylo
nie powinno sie karmic w nocy dziecka w tym wieku - dlatego potem w dzien marudzi przy jedzeniu bo w nocy je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to male dziecko
czy dorosla osoba ale jedzenie w nocy to zły nawyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defekt to masz ty zryty
beret :o jeszcze w nocy mu posilki serwuj skoro ma takie dobre predyspozycje do dobrej figury, durniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×