Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia2595

Moj chlopak mnie olewa

Polecane posty

Gość Klaudia2595

Jestem z moim chlopakiem juz 8 miesiesy. Kocham go i wiem ze to ten jedyny. Na poczatku bylo idealnie, ale zauwazylam ze po pewnym czasie zaczol mnie olewac.:( Ma sie zemna spotkac a mi potem pisze ze jednak sie nie spotkamy bo juz sie z kims ustawil i moje spotkania moze odwolac ale jak juz sie ma ustawic z kumplami to nie nie odmowi... czuje to ze mnie olewa i jego uczucie powoli gasnie.;( ja to zawsze mam dla niego czas i czekam na niego z otwartymi rekami nigdy bym nie mogla spotkania naszego odwolac... A drugi problem ze mnie to wkurwia ze opowiada kolega co robimy w luzku co i jak. I delikatnie mowiac mowi ze sie pierdolimy ze sie ruchamy o takich slow uzywa mowilam ze mi sie to nie podoba ale on dalej tak gada. albo ze sie wyzyl dzisiaj co ja mam sobie myslec. i co myslec na ten temat. Co mam robic..?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dość normalne. Przyzwyczaj się do tego poluzowania więzów albo odejdź. To właśnie taki dobry moment do podjęcia decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×