Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martynakuczka22

siostra wychodzi za mąż, hmm prezent

Polecane posty

Gość martynakuczka22

Witam, mam pewien dylemat. Moja siostra za jakiś czas bierze ślub i wpadłam na pomysł żeby dać jej kasę (nie wiem ile???) oni studenci, za ślub płacą rodzice no i właśnie, wpadłam na pomysł że może prócz kasy zapłaciłabym im za np tort weselny lub fotografa? nie wiem czy by się z tego ucieszyli? jak myślicie? i myślicie że jakbym dała im ok 1000 zł to by było okej? dodam że mam 20 lat i mieszkam sama za granicą i sama się utrzymuję i nie mam też milionów na koncie :) pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynakuczka22
wiem, wiem ze tyle kosztuje, tzn w moim małym mieście sensowny kosztuje do 2000 tys i już mam nawet pewnego na oku ;) dlatego jeśli np dojdę do wniosku że dam im kasę to dam im więcej jej. Chodzi o to czy jest sens płacić im za np tort lub fotografa jeśli za ślub i tak płacą rodzice....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chłopak
Jak zapłacisz za fotografa, to odciążysz rodziców. Jak dasz im te pieniądze w prezencie, to będą mieli więcej na start. Teraz pomyśl co chcesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
myślę że 1000 zł to optymalna kwota dla rodzeństwa na ślub w twojej sytuacji :) kasa młodym zawsze się przyda :) a fotografa niech rodzice zasponsorują skoro i tak finansują ślub - siostra tej kasy i tak nie zobaczy... kwota w kopercie to co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zapytaj siostry
Moze tort bedzie jej sie podobal, bo np. ma jakis w kosztach sali, ale wolalaby miec jakis bardziej "wypasiony" ;) A w ogole, 1000 zl. spokojnie wystarczy! Ja bym tylko pomyslala jak fajnie zapakowac pieniadze np. wlozyc rozmienione banknoty w album do zdjec itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×